Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   PGE Nowa Energia Sp. z o.o. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

PGE Nowa Energia Sp. z o.o. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa PGE Nowa Energia Sp. z o.o.
Email nowa.energia@gkpge.pl
Telefon 22-344-55-66

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. to potentat polskiego rynku dostawców energii elektrycznej. Prąd dostarczany przez PGE trafia do około 5 milionów użytkowników. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i właścicieli pojazdów elektrycznych. Spółka poszerzyła ofertę swoich usług o stacje ładowania pojazdów. PGE Nowa Energia obsługuje ten segment klientów z ramienia spółki-matki PGE SA. Skorzystanie z usługi ładowania na stacji PGE Nowa Energia to 3 proste kroki:

  • rejestracja/logowanie w Portalu Kierowcy
  • wyszukanie stacji ładowania i potwierdzenie dostępności
  • ładowanie pojazdu elektrycznego

PGE Nowa Energia - oferta i cennik stacji ładowania

Oferta PGE Nowa Energia została skierowana dla wszystkich użytkowników i właścicieli pojazdów elektrycznych. Do dyspozycji klientów jest Portal Kierowcy. Aplikacja ta pozwala na korzystanie z usługi ładowania samochodów elektrycznych. Aplikacja jest dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Wymogiem skorzystania z ładowarki jest konieczność założenia konta w Portalu Kierowcy.  Ładowarki PGE Nowa Energia udostępniane są przez PGEdoladujauto.pl. Opłata za ładowanie jest dokonywana wyłącznie za pomocą karty płatniczej, której dane wprowadza się do systemu przed rozpoczęciem procesu ładowania. Opłata jest pobierana automatycznie z karty. Swoją ofertę PGE Nowa Energia podzieliła na 3 pakiety:

  1. Max 50 - ładowanie prądem stałym (DC), o maksymalnej mocy 50 kW, energia: 1,45PLN/kWh
  2. Max 30 - ładowanie prądem stałym (DC), o maksymalnej mocy 30 kW, energia: 1,38PLN/kWh
  3. Ładowanie AC - ładowanie prądem zmiennym (AC), o maksymalnej mocy 22 kW, energia: 0,99PLN/kWh

PGE Nowa Energia - jak zlokalizować stację ładowania

Lokalizowanie stacji ładowania PGE Nowa Energia jest proste dzięki czytelnej wyszukiwarce stacji. Wyszukiwarka jest dostępna na stronie pgedoladujauto.pl w zakładce mapa oraz w Portalu Kierowcy. W celu zawężenia obszaru poszukiwania stacji ładowania PGE Nowa Energia należy podać jedną z następujących danych: 

  • kod pocztowy
  • nazwę miasta
  • adres

Klient może też wskazać rodzaj wtyczki - to ułatwi dokładne zlokalizowanie stacji ładowania oraz sprawdzenie dostępności danej wtyczki. Stacje ładowania PGE Nowa Energia są dostępne dla klientów 24/7.

Opinie o stacjach ładowania PGE Nowa Energia

Inwestowanie PGE w stacje ładowania pojazdów elektrycznych to ważny krok ku wspieraniu elektromobilności. Dostępność stacji ładowania PGE Nowa Energria 24/7 to dobra wiadomość dla podróżujących w celach służbowych i turystycznych. Rosnąca ilość stacji ładowania zapewnia komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. PGE Nowa Energia daje swoim klientom możliwość rejestracji konta na osobę fizyczną lub na firmę. 

Szukaj stacji operatora PGE Nowa Energia Sp. z o.o.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania