Strona główna > Energa opinie. Ceny prądu i gazu dla domu i firmy

Energa opinie. Ceny prądu i gazu dla domu i firmy

Nazwa firmy: Energa
Adres siedziby: Aleja Grunwaldzka 472
80-309, pomorskie, Polska
Telefon: 555 555 555
Fax: 555 555 555
Email: kontakt@energa.pl
Ocena 2.61/5 (2526 głosy/ów)

Energa sprzedawca energii: prądu i gazu

Energa to jedna z największych w Polsce spółek zajmujących się między innymi sprzedażą energii elektrycznej i gazu. Inne prowadzone działania w obszarze energii skupiają się na usługach związanych z dystrybucją, wytwarzaniem prądu, a także obrotem związanym z wytwarzaniem ciepła. Pod swoimi skrzydłami ma prawie trzy miliony klientów z obszaru gospodarstw domowych oraz biznesu. Przekłada się to na blisko piętnasto-procentowy udział w całym rynku sprzedaży prądu w Polsce. Energa jako dystrybutor dostarcza energię elektryczna liniami o długości prawie 200 tysięcy kilometrów. Energa jako sprzedawca prądu z urzędu obsługuje ok. 1/4 terytorium Polski.

Energa Obrót prąd - sprzedaż energii elektrycznej

Energa Obrót w oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki prowadzi działalność z zakresu sprzedaży energii elektrycznej. Oferty firmy Energa kierowane do odbiorców indywidualnych charakteryzują się atrakcyjną ceną, zazwyczaj rozliczaniem według faktycznego zużycia prądu, a także możliwością skorzystania z dodatkowych usług czy pakietów przygotowanych dla odbiorców chcących zmienić dostawcę prądu na firmę Energa.

Energa Obrót gaz - sprzedaż gazu ziemnego

Energa Obrót od ponad 4 lat z powodzeniem działa także na rynku sprzedaży gazu ziemnego. Początkowo oferta kierowana była tylko do klientów biznesowych. Obecnie zmiana sprzedawcy gazu na firmę Energa jest także dostępna dla odbiorców indywidualnych. Oferty sprzedaży gazu ziemnego jak również prądu są dostępne w naszej porównywarce cen prądu i gazu Optimal Energy. Możecie tam porównać aktualne ceny prądu i gazu oraz ocenić atrakcyjność oferty firmy Energa na tle innych sprzedawców prądu i gazu w Polsce.

Energa - grupa kapitałowa

Energa jako Grupa Kapitałowa skupia swoją działalność na takich obszarach jak dystrybucja, wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej. Poszczególne spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej prowadzą niezależne działania w obszarach do tego przeznaczonych. W każdym z wymienionych segmentów Grupie Energa jest jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Żenada

Żenada
12-09-2023

Czy was do reszty popierdoliło, żeby na ponad 2 godziny wyłączać prąd ludziom w środku wojewódzkiego miasta? A potem jeszcze przychodzą rachunki, gdzie każecie sobie płacić tysiącami.
Chxj wam w dxpe

Chxj wam w dxpe
28-08-2023

Nie ogarniam tego dostawcy nie zapłacisz źle rozumiem ale nawet jak zapłacisz jest wszytsko gra i idziesz specjalnie do ich biura bla bla to te kxrwy i tak ci z niewiadomego powodu wyłączą prąd jak zadzwonisz na infolinię to niby księgowanie albo inne wymówki przy innych próbach dodzwonienia się. Pojxby.
Kolejna Oszukana

Kolejna Oszukana
23-08-2023

Oszuści. Nikt nie poinformował mnie o możliwości zmiany taryfy na niższa. Płaciłam 300% więcej niż powinnam. Na pytanie czemu nikt nie udzielił mi informacji podczas rozmów z obsługa klienta na temat opóźnionych faktur otrzymałam odpowiedz, ze to nie ich obowiązek i w TV mówili o zmianie ustawy.Faktury opóźnione o 6 miesięcy. Powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności i zwrócić pieniądze skoro rząd zamroził ceny od stycznia jakim prawem automatycznie nie zmienili stawek tylko je podnieśli.
Krzysztof Mróz

Krzysztof Mróz
10-08-2023

Moja opinia na temat cen prądu Obajtka Energa grupa orlen = PIS Mam Ogrzewanie elektryczne dotychczas płaciłem 4.500 zł rocznie za prąd za wszystko A teraz po obajtkowimu "PIS" Będę płacił 10,000 tys zł na rok Zwykły kowalski ... 130% zwiększyły się ceny prądu w Polsce Pytam jak tu żyć!!!
Smith Doe

Smith Doe
13-06-2023

Złodziejstwo, zawyżone rachunki o 300%! Oby ta firma legła w gruzach razem ze złodziejami którzy tam pracują!
enwrgagowni

enwrgagowni
13-05-2023

jebac ta pierdolona firme mam nadzieje ze upadnie
Aleksandra

Aleksandra
13-05-2023

od 2 dni nie mogę doładować licznika pre-paid bo system nie działa, na otarcie łez dostałam kod awaryjny na 50 KWh
kowal

kowal
03-03-2023

strona do bani wiecznie błąd serwer (503) no i oczywiście drogo !!!
Nate higgers

Nate higgers
18-02-2023

Kurwy i pedały.
Rafał

Rafał
15-02-2023

Zostałem wprowadzony w błąd przez sprzedawcę, który nie poinformował mnie o tym, że stawka za prąd po pół roku pójdzie o prawie 100 % do góry bo po co.