Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Reklama

Reklama

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl działa od 2010 roku. W 2020 roku stronę średnio miesięcznie odwiedza prawie 100 tysięcy użytkowników! To zdecydowanie najlepszy wynik, wśród serwisów porównujących tylko i wyłącznie produkty energetyczne, zajmujące się tematyką zmiany sprzedawcy prądu lub gazu.

Poniżej dane dotyczące ruchu według współczynnika systemu do monitorowania ruchu w internecie SEMStorm:

optimalenergy ruch na stronie 2020

Pozostałe serwisy:

Na rynku dostępne są również serwisy, które w różnym stopniu wkomponowały porównywarkę cen prądu lub gazu do treści związanych z opisywaniem produktów finansowych, takich jak kredyty, chwilówki czy też ubezpieczenia. Serwisy te budują w różnym stopniu ruch na swoich stronach w oparciu o dużo bardziej popularne w sieci wyszukiwania frazy związane z rynkiem finansowym, ale które w żaden sposób nie przekładają się na skuteczność działań sprzedażowych na rynku energii. W optimalenergy.pl zdecydowaliśmy się skupić w 100% na tym w czym jesteśmy najlepsi i najbardziej skuteczni czyli tematyce rynku energii.

Pozostałe serwisy, które razem z porównywarkami cen produktów energetycznych porównują produkty finansowe:

wykres2t

Reklama w optimalenergy.pl

Sprzedawcy prądu i gazu, z którymi współpracujemy mają możliwość umieszczania swoich ofert i reklam na stronie optimalenergy.pl w oparciu o rozliczenie: CPM, CPC, CPL lub CPS. Wykorzystywane w tym celu są m.in.:

  • miejsca przeznaczone na banery reklamowe dostępne w górnej części strony pod headerem
  • oferty sponsorowane dostępne w porównywarkach cen prądu lub gazu na górze wyników opisane jako oferty sponsorowane

To tylko część możliwości jakie mamy Państwu do zaoferowania. Każda oferta przygotowywana jest w sposób indywidualny. Chcąc poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Czekała
lukasz.czekala@optimalenergy.pl