Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 17.01.2018

O nas

Optimal Energy  

Firma Optimal Energy Sp. z o.o. została założona w 2010 roku. Naszą specjalnością jest autorskie i w pełni bezpłatne narzędzie znajdujące się na naszym portalu, dzięki któremu każdy odbiorca indywidualny oraz właściciel małej i średniej firmy korzystający z serwisu może znaleźć i zamówić najbardziej opłacalną dla siebie ofertę zakupu energii elektrycznej. Narzędzie zawiera bogate i obiektywne zestawienie ofert na zakup energii elektrycznej w charakterze porównywarki cenowej dla grup taryfowych G oraz C1x. Wszystkie przedstawiane przez nas oferty są dostępne dla odbiorców energii elektrycznej z całego kraju. Optimal Energy to największy wybór, który daję najniższą cenę.

Wsparcie

Spółka Optimal Energy jest wspierana przez SpeedUp Venture Capital Group oraz belgijską firmę CORETEC Engineering, zajmującą się doradztwem energetycznym, handlem energią elektryczną oraz sprzedażą gazu. Doświadczenie jakie posiadają pracownicy firmy Coretec na w pełni zliberalizowanym rynku energii w Belgii jest niezwykle cenne. Korzystając z ich wiedzy jesteśmy zawsze krok przed konkurencją, co sprawia, że oferta Optimal Energy jest najlepsza w Polsce.

Wiedza

Optimal Energy to także portal, na którym użytkownik w zakładce „Centrum Edukacyjne” znajdzie wyczerpujące informacje dotyczące zasady funkcjonowania Rynku Energii Elektrycznej w Polsce, sposobu wytwarzania prądu czy dowie się jak optymalizować zużycie energii elektrycznej w swoim mieszkaniu lub firmie. Ponadto na stronie umieszczamy bieżące informacje dotyczące nowych technologii, zmian w prawie energetycznym czy trendów jakie są obserwowane w polskim sektorze energetyki.

Kalkulator taryfowy

Głównym narzędziem jakie dajemy do dyspozycji naszym użytkownikom jest kalkulator taryfowy. Proste narzędzie, dzięki któremu będziesz miał możliwość obliczenia oszczędności jakie niesie za sobą zmiana sprzedawcy energii elektrycznej oraz zamówienia najlepszej dla siebie oferty.

Co nas wyróżnia?

Podstawową cechą, która nas wyróżnia spośród konkurencji jest to, że nam naprawdę zależy na wyszukiwaniu jak najkorzystniejszych ofert w bardzo dynamicznie zmieniającym się rynku energii, z których mogą skorzystać nasi klienci.  Gwarantujemy, że nigdy nie będziemy sugerować Ci konkretnej oferty tylko, dlatego, że ktoś jest naszym partnerem. Kalkulacje są przeprowadzane w sposób całkowicie automatyczny i zawsze pierwszym wynikiem będzie oferta z najniższą ceną.

 Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl
Nie można zakończyć żądania

Nie można zakończyć żądania

Przejdź na stronę główną lub spróbuj znowu.