Porównaj oferty

Współpraca

OptimalEnergy.pl to pierwsza i największa w Polsce porównywarka cen zajmująca się tylko i wyłącznie produktami energetycznymi.

Każdego miesiąca ponad 150 tysięcy klientów indywidualnych i firm wchodząc na naszą stronę chce przede wszystkim porównać ceny prądu, gazu, pomp ciepła, magazynów energii, fotowoltaiki czy też stacji ładowania i wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Przed dokonaniem wyboru klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy mogą zapoznać się z opiniami byłych i obecnych klientów firm energetycznych jakie są dostępne na naszych stronach. To unikalne źródło wiedzy na temat firm działających na rynku . Portal optimalenergy.pl od początku swojego funkcjonowania skupia się na rynku energii czyli na obszarze, w którym przez lata zapracowaliśmy na opinię najbardziej rzetelnej i rozpoznawalnej porównywarki cen w Polsce.

W związku z prowadzoną działalnością współpracujemy z wieloma podmiotami i osobami, które wspólnie z nami w sposób aktywny i skuteczny rozwijają portal. Oferujemy możliwość korzystania z danych zbieranych na naszym portalu. Współpracownicy mają dostęp do wielu analitycznych i statystycznych danych dotyczących rynku energii.

Jeżeli jesteś:

  • Dziennikarzem aktywnie działającym na rynku energii, który swoje publikacje chce wzbogacić o dane analityczne i statystyczne dzięki czemu tworzone teksty będą bardziej atrakcyjne i merytoryczne

lub

  • Aktywnym uczestnikiem rynku energii (sprzedawcą, dystrybutorem lub producentem) który chce lepiej poznać preferencje potencjalnych klientów po to aby działać skuteczniej

Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia warunków współpracy.

Kontakt:
Łukasz Czekała
lukasz.czekala@optimalenergy.pl