Porównaj oferty

Oferty gazu ziemnego w najlepszej cenie

Kupuj gaz ziemny na wolnym rynku. Wybierz kilku sprzedawców i przeprowadź wśród nich konkurs ofert. Podpisz nową umowę i nie przepłacaj za dokładnie ten sam gaz. 

 

Porównywarka cen prądu

Jak płacić mniej za gaz ziemny w domu lub firmie?

Czy wiesz, że zmiana sprzedawcy gazu ziemnego to jeden z najprostszych sposobów na obniżenie rachunków w Twoim domu lub firmie. Przejście do innego dostawcy gazu może zapewnić Ci konkurencyjne ceny, elastyczne warunki umowy oraz dodatkowe korzyści, takie jak usługi fachowców wliczone w cenę dostarczanego błękitnego paliwa. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do nawet kilkuset złotych rocznie. Nie czekaj więc dłużej — skorzystaj z możliwości, jakie daje zmiana dostawcy gazu z Optimal Energy i zacznij oszczędzać już dziś!

Skorzystaj z porównywarki cen gazu i znajdź najlepsze oferty dla swojej firmy lub domu

Wybór odpowiedniej oferty na gaz może być problematyczny, ze względu na konieczność porównywania warunków różnych dostawców gazu ziemnego. Z pomocą przychodzi jednak nasza porównywarka cen gazu, która pozwoli Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty dla Twojej firmy lub domu w zaledwie kilka minut. Dzięki niej możesz szybko i efektywnie porównać różne plany cenowe ofert na gaz, uwzględniając przy tym indywidualne kryteria, takie jak na przykład czas trwania umowy. A kiedy już wybierzesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie, my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycje, za sprawą której przestaniesz przepłacać za gaz!

Jak wybrać najlepszą ofertę na gaz?

Przed wyborem oferty na gaz warto przeprowadzić dokładne porównanie warunków sprzedawców funkcjonujących na rynku, uwzględniając przy tym czynniki, takie jak cena za 1 kWh gazu, wysokość opłaty handlowej, długość trwania umowy oraz opinie innych klientów o dostawcy. Dzięki temu znajdziesz najlepszą opcję, która pozwoli Ci płacić mniej za gaz ziemny.

Nie musisz jednak robić tego samodzielnie. Na naszym portalu udostępniamy nie tylko prostą w obsłudze porównywarkę cen gazu, ale także ekspercki ranking sprzedawców gazu, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na ich temat w jednym miejscu. 

Ekspercki ranking
sprzedawców gazu

 

Chcesz płacić mniej za gaz ziemny? Ranking sprzedawców gazu przygotowany przez Optimal Energy to zestawienie, w którym znajdziesz największych sprzedawców gazu ziemnego. Wyślij oferty do najepszych aktualnie sprzedawców, a w odpowiedzi otrzymasz indywidualne oferty dla domu i firmy.

 

 

WIĘCEJ O GAZIE ZIEMNYM

Cena gazu ziemnego

Sprawdź aktualne ceny gazu ziemnego w Polsce

Zmiana sprzedawcy gazu

Zobacz jakie to proste. Wybierasz ofertę i podpisujesz umowę

Sprzedawcy gazu

Wybierz firmę, od której kupisz gaz ziemny w lepszej cenie

Rachunek za gaz

Najważniejsze informacje o rachunku za gaz w jednym miejscu

Taryfy gazu ziemnego

Wybierz optymalną taryfę gazu do firmy i domu

Aktualności
15 sty 2024
Wymiana pieca gazowego - ile kosztuje instalacja pieca gazowego?

Ogrzewanie gazowe, pomimo rosnących cen gazu wciąż niezmiennie cieszy się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na wygodę jego użytkowania i ekologiczność, w porównaniu, chociażby do klasycznych kotłów węglowych. Dlatego też w tym artykule omawiamy ile kosztuje założenie pieca gazowego oraz co można zrobić, aby obniżyć te wydatki.

Czytaj więcej
18 gru 2023
Jak działa biogazownia?

Wśród wielu ekologicznych rozwiązań takich jak fotowoltaika, przydomowe elektrownie wiatrowe czy pompy ciepła wyróżnić można także zyskujące na popularności domowe biogazownie, pozwalające na pozyskiwanie ekologicznego gazu z odpadów. Czym wobec tego one są, jak działają i jakie są ich zalety? Odpowiedzi na te pytania prezentujemy w poniższym artykule.

Czytaj więcej
30 lis 2023
Miesięczne zużycie gazu w bloku: ile wynosi?

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego w 2021 roku w Polsce zużycie gazu wzrosło w porównaniu do ubiegłego roku o 18,2%. Wzrosła także liczba odbiorców gazu korzystających z sieci gazowych. Dane te są jednak podawane dla wszystkich gospodarstw domowych. Jak wobec tego wygląda więc miesięczne zużycie gazu w bloku?

Czytaj więcej
17 lis 2023
Kiedy piec gazowy pobiera najwięcej gazu?

Piece gazowe to obecnie jedne z popularniejszych urządzeń grzewczych, stosowane jako alternatywa dla klasycznych kotłów węglowych czy zasilanych pelletem. Cechują się one dużą sprawnością oraz wygodą użytkowania. Niekiedy zdarza się jednak, że generowane przez nie zużycie gazu jest zbyt wysokie. O tym, co może być tego przyczyną, dowiesz się natomiast z tego artykułu.

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Aby uzyskać dedykowaną ofertę na gaz, wystarczy, że podasz imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Jeśli chcesz przyspieszyć proces przygotowywania oferty, możesz także wskazać termin zakończenia obecnej umowy ze sprzedawcą gazu oraz dołączyć skan rachunku za gaz ziemny.
Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego, podobnie jak przygotowanie przez nas oferty dla Ciebie jest całkowicie bezpłatne zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i gospodarstw domowych. Dodatkowo związane z nią formalności nie są skomplikowane. Dlatego decydując się na to rozwiązanie, nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać niższe rachunki za gaz.
Na naszym portalu porównasz aktualne oferty sprzedawców gazu, przeznaczone zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych, bez względu na grupę taryfową, do której się zaliczasz. Dodatkowo masz możliwość samodzielnego określenia preferowanego okresu trwania umowy i sposobu jej zawarcia (online lub stacjonarnie).
Decydując się na ofertę gazu ziemnego od Optimal Energy zyskujesz rachunki za gaz w swoim domu lub firmie, dzięki propozycjom sprzedawców dostępnych wyłącznie na naszym portalu. Cały proces wyboru nowego sprzedawcy gazu jest natomiast maksymalnie uproszczony, za sprawą przejrzystej prezentacji ofert zawierającej najważniejsze informacje. Wybierając ofertę na gaz od Optimal Energy masz również możliwość skorzystania z dodatkowych usług dostawców gazu, takich jak, chociażby pomoc specjalistów.