Porównaj oferty
EWE opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

EWE opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.42 (264 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

EWE to firma multienergetyczna z ponad 25-letnim doświadczeniem. Działa na terenie całego kraju, specjalizując się w sprzedaży i optymalizacji wykorzystania gazu ziemnego (dla klientów indywidualnych i biznesowych) oraz energii elektrycznej (tylko dla klientów biznesowych). Dodatkowo posiada własne sieci gazowe w 7 województwach (lubuskim, dolnośląskim, lubelskim, świętokrzyskim, opolskim, łódzkim oraz śląskim), którymi dostarcza gaz dla domów i firm. EWE oferuje również pełen pakiet audytów i usług doradczych, wspierając firmy w redukcji kosztów operacyjnych i emisji CO2.

Więcej o firmie EWE energia sp. z o.o.
Nazwa spółki

EWE energia sp. z o.o.

Adres siedziby

30 Stycznia 67
66-300 Międzyrzecz, lubuskie, Polska

Telefon

123 800 000

Email

kontakt@ewe.pl

EWE – 25 lat doświadczenia w dostarczaniu energii w Polsce

EWE od 25 lat dostarcza energię do polskich domów i firm, zdobywając zaufanie dzięki niezawodności i kompleksowym rozwiązaniom energetycznym, dopasowanym do potrzeb klientów. Doświadczenie EWE potwierdzają liczby: 26 tysięcy zadowolonych klientów, 1925 km własnych sieci gazowych w 53 gminach, na terenie 7 województw, roczny obrót w wysokości 604 mln PLN.

Firmy współpracujące z EWE zyskują wymierne korzyści:

 • obniżyły wydatki na energię o ponad 18 milionów złotych,
 • zredukowały emisję CO2 o ponad 180 tysięcy ton oraz
 • zaoszczędziły 24% zużywanej energii.

EWE oferuje szeroki wachlarz usług energetycznych

 • Gaz ziemny – oferta gazu ziemnego obejmuje różnorodne produkty, które pozwalają na oszczędności oraz zmniejszenie emisji CO2. Gaz ziemny w EWE to gwarancja bezpieczeństwa dostaw.
 • Energia elektryczna – zakup energii w 100% z odnawialnych źródeł (OZE). Jako nowoczesny i dynamicznie rozwijający się sprzedawca energii w Polsce, EWE stawia na innowacyjne rozwiązania, dopasowane do naszego rynku i jego potrzeb. W ofercie znajdują się produkty standardowe – z gwarancją niezmiennej ceny, jak również produkty giełdowe i łączone – SPOT z możliwością przejścia na stałą cenę.
 • Doradztwo energetyczne – szeroki zakres audytów i usług doradczych, które pomagają firmom zmniejszyć koszty operacyjne i emisję CO2. Wsparcie obejmuje również pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań na projekty związane z efektywnością energetyczną, np. Kredyt ekologiczny, FENiKS.
 • Dostawy ciepła – kompleksowa obsługa w zakresie dostaw ciepła, obejmującą dobór optymalnego źródła ciepła, finansowanie i budowę kotłowni oraz ich nadzór i eksploatację.
 • Kogeneracja – rozwiązania, które zwiększają efektywność energetyczną i bezpieczeństwo dostaw. Pracownicy EWE ocenią możliwości wykorzystania technologii w przedsiębiorstwie, dobiorą optymalne urządzenie oraz przedstawią kompleksową ofertę na dostawę energii elektrycznej i cieplnej z instalacji kogeneracyjnej, zasilanej gazem ziemnym.
 • Fotowoltaika – inwestycja w fotowoltaikę przynosi dodatkowe przychody, obniża rachunki za prąd i zwiększa niezależność energetyczną. Dla przedsiębiorstw, które poszukują sposobu na długoterminowe oszczędności i chcą wdrożyć zasady Europejskiego Zielonego Ładu, instalacja fotowoltaiczna staje się dobrym argumentem.

Dlaczego warto wybrać EWE?

EWE to nie tylko sprzedawca energii, ale także partner w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Zaangażowanie w optymalizację kosztów i troska o środowisko sprawiają, że EWE jest ekspertem w branży energetycznej. Dzięki temu klienci mogą liczyć na:

 • Konkurencyjne ceny – optymalizacja kosztów energii przekłada się na realne oszczędności, które można wykorzystać na rozwój firmy.
 • Profesjonalne doradztwo – zespół ekspertów przeprowadza audyty energetyczne i dystrybucyjne, pomagając w zarządzaniu zużyciem energii i poprawie efektywności.
 • Przejrzyste rozliczenia – intuicyjne w obsłudze systemy rozliczeń, które ułatwiają kontrolę nad wydatkami.
 • Elastyczność – możliwość negocjacji warunków umowy przy długotrwałej współpracy i korzystaniu z wielu usług.

Zaufaj EWE – ekspertom w branży energetycznej

EWE to firma, która nieustannie dąży do innowacji i doskonalenia swoich usług. Dowodem na to, że EWE jest godnym zaufania partnerem w sektorze energetycznym, są m.in. nagrody:

 • Diamenty Forbesa 2023 – wyróżnienie za najszybszy wzrost wartości wśród polskich przedsiębiorstw.
 • Gazele Biznesu 2022 – nagroda dla najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.
 • Najlepszy Pracodawca Roku 2021 – wyróżnienie za doskonałe warunki pracy i rozwój pracowników.

Misją EWE jest to nie tylko dostarczanie energii, ale także aktywne tworzenie przyszłości energetycznej Polski. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki współpracy z EWE. Sprawdź szczegóły na www.ewe.pl i skorzystaj z oferty już dziś.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.6 z 5 opinii klientów)

Klinet Klient

8 gru 2023

Zawyżane prognozy! System rozliczeń dramat! Nikomu bym tego nie polecił

klient

26 wrz 2023

Najgorsza firma jaką z jaką kiedykolwiek miałem umowę, zawyżone w znacznym stopniu prognozy do płacenia, nie zwracają nadpłaty(trzeba pisać specjalne pismo do zwrotu pieniążków) parę lat temu można było się dogadać odnośnie opłat miesięcznych teraz to fikcja, po prostu żenada. Rachunki niby szczegółowe a tak naprawdę nawet obsługa klienta nie potrafi wytłumaczyć co jest za co liczone za co są niedopłaty. Po rozmowie i pisaniu e-maili z tymi ludźmi stwierdziłem że głupki robią z człowieka głupka!

Łukasz

16 cze 2020

Niestety chcieliśmy gaz dla wspólnoty mieszkaniowej - a firma nie sprzedaje dla wspólnot mieszkaniowych.

Arek

30 paź 2018

super

Siwa27

10 mar 2015

Firma sprawdzona i uczciwa.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności