Porównaj oferty
EWE opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

EWE opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.41 (262 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

EWE to firma multienergetyczna z ponad 22-letnim doświadczeniem. Działa na terenie całego kraju oferując gaz ziemny dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz energię elektryczną tylko dla klientów biznesowych, dodatkowo posiada własne sieci gazowe w 6 województwach (lubuskim, dolnośląskim, lubelskim, świętokrzyskim, opolskim oraz łódzkim), którymi dostarcza gaz do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Ponadto poprzez budowę i eksploatację kotłowni EWE zapewnia wiele usług związanych z dostarczaniem ciepła.

Więcej o firmie EWE energia sp. z o.o.
Nazwa spółki

EWE energia sp. z o.o.

Adres siedziby

30 Stycznia 67
66-300 Międzyrzecz, lubuskie, Polska

Telefon

123 800 000

Email

kontakt@ewe.pl

EWE sprzedawca energii: prądu i gazu

Odpowiednio wykwalifikowany personel świadczy także usługi związane z doradztwem energetycznym, optymalizując swoim klientom parametry związane ze zużyciem energii czy gazu. Przez lata firma dążyła do stworzenia szerokiej gamy produktów, którymi to może się dzisiaj szczycić, są to m.in.: sprzedaż energii elektrycznej, sprzedaż i dostawa gazu ziemnego. EWE sukcesywnie realizuje zasady, które zaczęły obowiązywać wraz z wejście nowych praw na rynku energetycznym. Mowa o zasadzie TPA „Third Party Access” (zasada dostępu stron trzecich), która daje prawo odbiorcy energii do jej zakupu od dowolnie wybranego sprzedawcy energii.

Ewe - sprzedaż energii elektrycznej

Ewe wychodzi naprzeciw klientom wraz ze swoją nowoczesną ofertą zawierającą wiele udogodnień w kwestiach sprzedaży energii elektrycznej. Firma zajmuje się sprzedażą prądu dla klientów biznesowych. Rozpoczynając od małych jednoosobowych działalności gospodarczych po dużych odbiorców przemysłowych, każdy z nich znajdzie odpowiadającą mu ofertę. Firma deklaruje również przejęcie na siebie wszystkich procedur towarzyszących zmianie sprzedawcy energii elektrycznej, a wszystko to aby zwiększyć wygodę klientów. Szeroko rozbudowane doradztwo energetyczne, które oferuje porady w kwestiach zużycia energii jest bardzo ciepło odbierane przez klientów. Dowodzi to o tym jak bardzo kompleksowo do tematu energii podchodzi firma Ewe, przedstawiając jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na rynku. Ciężko jest się czymś wyróżniać na tle tak licznej konkurencji, mimo to w przeciągu ostatnich lat Ewe jest wiodącą firmą na polskim rynku.

Ewe - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Ewe w 1999 roku otrzymała koncesję na sprzedaż oraz dystrybucję gazu ziemnego w Polsce. W jej ofercie znajduje się m.in. przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej. Przebywanie na rynku od kilkudziesięciu lat pozytywnie wpływa na rozwój firmy, która to dynamicznie reaguje na zmiany zachodzące na rynku. Jest dopasowana do potrzeb klientów i jej oferty są dostosowywane do ciągle zmieniających się potrzeb szerokiego grona usługobiorców. Wszystkie szczegóły związane z opłatami za zużycie gazu są omawiane przy zawieraniu umowy, tak aby klient miał możliwość odpowiednio dobrać ofertę i formę rozliczenia, która mu najbardziej odpowiada. Porównać ceny energii elektrycznej i gazu ziemnego możesz już teraz w porównywarce Optimal Energy. W razie pytań można skontaktować się z centrum obsługi klienta, w którym to szereg ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje zajmie się przedstawianymi problemami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.6 z 5 opinii klientów)

Klinet Klient

8 gru 2023

Zawyżane prognozy! System rozliczeń dramat! Nikomu bym tego nie polecił

klient

26 wrz 2023

Najgorsza firma jaką z jaką kiedykolwiek miałem umowę, zawyżone w znacznym stopniu prognozy do płacenia, nie zwracają nadpłaty(trzeba pisać specjalne pismo do zwrotu pieniążków) parę lat temu można było się dogadać odnośnie opłat miesięcznych teraz to fikcja, po prostu żenada. Rachunki niby szczegółowe a tak naprawdę nawet obsługa klienta nie potrafi wytłumaczyć co jest za co liczone za co są niedopłaty. Po rozmowie i pisaniu e-maili z tymi ludźmi stwierdziłem że głupki robią z człowieka głupka!

Łukasz

16 cze 2020

Niestety chcieliśmy gaz dla wspólnoty mieszkaniowej - a firma nie sprzedaje dla wspólnot mieszkaniowych.

Arek

30 paź 2018

super

Siwa27

10 mar 2015

Firma sprawdzona i uczciwa.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności