3

Tani gaz dla firmy

4

Wypełnij formularz

5

Zapoznaj się z porównywarką cen

6

Otrzymaj ofertę

Podaj kod pocztowy i kliknij dalej

-*

* na podstawie kodu pocztowego system informatyczny przypisze Tobie właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) dzięki temu, porównanie cen prądu będzie bardzo dokładne

Gaz dla firmy

Wysokie rachunki za gaz ziemny to główny powód dla którego przedsiębiorstwa decydują się na skorzystanie z możliwości zmiany sprzedawcy gazu ziemnego. Tańszy gazu jest dostępny dla wszystkich odbiorców biznesowych bez względu na grupę taryfową w jakiej się rozliczają czy wielkość deklarowanego rocznego zużycia paliwa gazowego. Liberalizacja rynku gazu w Polsce objęła swoim zasięgiem już wszystkich odbiorców biznesowych. Gaz dla firmy zawsze będzie tej samej jakości. Oferty i umowy różnią się przede wszystkim ceną

Gaz ziemny dla firm w Polsce

Właściciele firm, którzy chcą płacić mniej za gaz ziemny najczęściej korzystają z naszego bezpłatnego narzędzia, w którym w prosty sposób można znaleźć gaz dla firm w lepszej cenie. Po wpisaniu kodu pocztowego i podaniu wysokości ostatniego rachunku za gaz ziemny przechodzimy do widoku porównania ofert. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, pomocne w ocenie atrakcyjności oferty u różnych podmiotów. Oszczędzasz czas na szukanie informacji na stronach sprzedawców, które często są umieszczane w załączonych na stronie dokumentach czy też regulaminach, z których trudno cokolwiek wywnioskować. Klienci biznesowi ze względu na dużo wyższe zużycie gazu w stosunku do odbiorców indywidulanych mogą liczyć na dużo bardziej atrakcyjne ceny za 1 kWh paliwa gazowego.

Jak wybrać najlepszą ofertę dla biznesu?

Głównym kryterium decydującym o wyborze najlepszej dla nas firmy jest cena za 1 kWh. Pamiętać trzeba, że tani gaz ziemny dla firm to nie tylko niższa stawka za kWh. Drugą istotną opłatą, która decyduje o różnicy w wysokości faktur za gaz ziemnych jest comiesięczna opłata abonamentowa. Nie wszyscy o tym pamiętają. Dzięki naszemu narzędziu masz pewność, że prezentowane zestawienie będzie obejmowało wszystkie koszty jakie niesie za sobą proces zmiany sprzedawcy. Cel jaki sobie stawiamy to rzetelność. Korzystając z naszego narzędzia oszczędzasz swój czas i wybierasz tańszy gaz do swojej firmy wśród najlepszych na rynku ofert gazu ziemnego u sprawdzonych sprzedawców błękitnego paliwa. Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę analizując dostępne u nas oferty:

 1. gwarancja stałej ceny w trakcie trwania umowy
 2. okres wypowiedzenia i ew. konsekwencje z tym związane
 3. termin płatności
 4. czy umowa może zostać zawarta online

Wszystkie inne pytania jakie można kierować bezpośrednio do nas lub w polu na dodatkowe informacje, które znajduje się w formularzach na naszej stronie.

Tańszy gaz dla firm

W przypadku gazu ziemnego, inaczej niż w przypadku prądu, to sama zmiany firmy od której kupimy błękitne paliwo daje największe korzyści. Przy gazie ziemnym doradztwo energetyczne działa w bardzo niewielkim stopniu. Sprowadza się do wyboru odpowiedniej grupy taryfowej. Grupa taryfowa jest przydzielana odgórnie na podstawie zużycia gazu ziemnego w ciągu ostatniego roku. Sami możemy zadecydować o np. częstotliwości odczytów. Cena gazu w ciągu całego dnia jest stała, inaczej niż w przypadku prądu i taryf dwustrefowych. To z jednej strony ogranicz możliwość wpływania na wysokość rachunku, z drugiej jednak strony porównanie ofert gazu dla klienta staje się dużo bardziej przejrzyste i czytelne.

Gaz dla biznesu po raz pierwszy od innego podmiotu

Jak wygląda proces zmiany sprzedawcy po raz pierwszy? Korzystają z naszej strony jest to bardzo proste. Wystarczy:

 1. Podać kod pocztowy,
 2. Wprowadzić wysokości ostatniego rachunku,
 3. Wybieramy interesującą nas ofertę zwracając uwagę na stawkę za paliwo gazowe oraz opłatę abonamentową,
 4. Klikamy w przycisk kontakt ze sprzedawcą,
 5. wypełniamy formularz kontaktowy załączając najlepiej rachunek za gaz, który ułatwi i przyspieszy kontakt ze sprzedawcą.
 6. Wybrany sprzedawca gazu kontaktuje się z Państwem i przesyła umowę jaka będzie do podpisania.
 7. Po akceptacji warunków wysyłany jest kurier z umową. Jest także możliwość zawarcia umowy online.

Sprzedawcy gazu oferujący taką możliwość mają dostępne odpowiednie formularze, po wypełnieniu których zamówiona usługa zaczyna być realizowana w możliwie najkrótszym czasie. Na koniec dopiszemy bardzo ważną, aczkolwiek czasami pomijaną kwestię. Cały proces jest zawsze bezpłatny!

Zakup gazu ziemnego do firmy

Poświęcenie 10 minut na analizę ofert i wybór najlepszej dla nas propozycji da w perspektywie najbliższego roku, dwóch, a nawet trzech lat realne oszczędności. Oszczędzone pieniądze będzie można zwyczajnie wydać w lepszy sposób, inwestując w rozwój firmy. Nie warto przepłacać za ten sam towar.