Porównaj oferty
Enefit opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Enefit opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.15 (545 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Enefit jest producentem energii elektrycznej oraz gazu dla klientów biznesowych. Firma Enefit jest spółką zależną od Eesti Energia, która należy do największych firm energetycznych w basenie Morza Bałtyckiego. Grupa Eesti Energia to pionowo zintegrowana grupa, która posiada własne górnictwo. W ramach grupy działa także konwencjonalne oraz odnawialne wytwarzanie energii. Grupa Eesti Energia zajmuje się również dystrybucją i międzynarodowym obrotem.

Więcej o firmie Enefit
Nazwa spółki

Enefit

Adres siedziby

Mokotowska 1
00-640 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 308 11 20

Email

info@enefit.pl

Enefit sprzedawca energii: prądu i gazu

Jednym z rozwiązań, które Enefit oferuje na rynku dystrybucji energii elektrycznej jest FIX. Oferta ta przewiduje możliwość ustalenia stałej ceny energii w ciągu roku. SPOT to oferta, która umożliwia zakup energii na giełdzie energii dzięki partnerstwu z Enefit. Ceny tego energii w tym przypadku są oparte na hurtowych zmiennych cenach, które są notowane na Towarowej Giełdzie Energii (TGE). Kolejna propozycja od Enefit to FIX + SPOT GAZ. Daje ona możliwość decyzji klientom w jakim stopniu mogą uczestniczyć w hurtowym rynku energii. Przedsiębiorstwo Enefit działa na rynkach energii elektrycznej Nord Pool. Firma zawarła Generalne Umowy Dystrybucyjne z takimi operatorami jak: ELCO Energy Sp. z o.o., Enea Operator Sp. z o.o., Energa Operator S.A., ESV Wisłosan Sp. z o.o., ESV5 Sp. z o.o., innogy Stoen Operator Sp. z o.o., PGE Dystrybucja S.A., PKP Energetyka S.A., Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o., Tauron Dystrybucja S.A. Aktualne ceny energii elektrycznej Enefit można odszukać w porównywarce cen prądu Optimal Energy.

Enefit sprzedaż gazu ziemego

W zakresie dystrybucji gazu ziemnego Enefit oferuje kilka rozwiązań dla klienta biznesowego. Rozwiązanie SPOT GAZ umożliwia zakup paliwa gazowego na giełdzie energii korzystając z partnerstwa z Enefit. Ceny tego produktu są oparte na hurtowych zmiennych cenach, które są notowane na Towarowej Giełdzie Energii (TGE). FIX GAZ jest rozwiązaniem, które umożliwia zakup produktu po stałej cenie. Innym rozwiązaniem jest FIX + SPOT GAZ, który umożliwia decydować klientom w jakim stopniu będą uczestniczyć w hurtowym rynku energii. Bieżące ceny paliwa gazowego Enefit dostępne są w porównywarce cen gazu Optimal Energy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.33 z 6 opinii klientów)

Czesław Drabent

3 sty 2024

Super nieuczciwa firma. Przysyła mi wezwanie do zapłaty i żądanie potwierdzenia fikcyjnego salda w sytuacji, gdy nigdy nie zawierałem z nią umowy na dostarczanie energii do domu. Chcesz uniknąć kłopotów to nie polecam Enefit Sp z o.o.

Łukasz Trałka

6 lis 2023

Zdecydowanie polecam. Miałem doczynienia z Panem Wiktorem który kompleksowo podszedł do tematu. Teraz płacę ok 30% taniej na giełdzie.

Magda

1 lis 2023

Czuję się oszukana, nie polecam

Robert

10 maj 2023

Mam zarówno prąd jak i gaz w 4 restauracjach i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony, gaz mam prawie polowe taniej na stalej cenie i prąd okolo 30% taniej

Janus

22 paź 2021

Nieuczciwe podejście do oferty

Zbigniew

11 paź 2021

Nie polecam tej firmy nikomu place więcej niż wcześniej

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności