Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > eMobility - stacje ładowania samochodów elektrycznych

eMobility stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaeMobility
Emailemobility@energa.pl
Telefon555-555-537

Firma Energa Obrót SA jest wiodącą firmą w branży emobilności w Polsce. Energa Obrót SA obsługuje i rozwija sieć publicznych stacji ładowania, które służą użytkownikom pojazdów elektrycznych. Energa Obrót SA jako dostawca usługi ładowania to firma nowoczesna i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla posiadaczy aut elektrycznych.  Zgodnie ze strategią biznesową rozwoju elektromobilności w grupie Energa, poszczególne stacje ładowania samochodów elektrycznych są zlokalizowane w miejscach mogących zapewnić największą częstotliwość ładowań. Korzystanie z punktów ładowania firmy Energa Obrót SA to 4 proste kroki: 

 1. zarejestrowanie się do społeczności  eMobility
 2. odbiór karty dostępu
 3. zlokalizowanie stacji ładowania 
 4. podłączenie auta do ładowania

Energa Obrót SA - oferta i cennik stacji ładowania

Firma Energa Obrót SA swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm. W swojej ofercie firma Energa Obrót SA ma następujące terminale ładowania: 

 • terminale szybkiego ładowania samochodów elektrycznych prądem stałym - moc do 50kW, ładowanie do 1 godziny
 • terminale półszybkiego ładowania samochodów elektrycznych prądem przemiennym - moc do 22kW, ładowanie 4-8 godzin
 • naścienne terminale ładowania pojazdów elektrycznych (tzw. wallboxy) - moc do 22kW, rozwiązanie dla hal garażowych czy instalacji domowych

Naładowanie samochodu elektrycznego w punkcie ładowania sieci Energa jest możliwe po zarejestrowaniu się do społeczności eMobility oraz wypełnieniu wniosku o wydanie karty, która jest wydawana bezpłatnie. 

Stacje ładowania Energa Obrót SA - społeczność eMobility

Energa Obrót SA dla właścicieli samochodów elektrycznych, użytkowników sieci stacji ładowania Energa, klientów usługi carsharingu oraz pasjonatów tematyki związanej z elektryczną mobilnością utworzyła "społeczność eMobility". Dołączenie do społeczności użytkowników stacji ładowania Energa Obrót SA to przede wszystkim: 

 • dostęp do Forum i możliwość wymiany poglądów
 • otrzymywanie informacji o awariach stacji ładowania samochodów elektrycznych
 • cykliczny pakiet ciekawostek z obszaru elektromobilności i pojazdów elektrycznych
 • zaproszenia do udziału w wydarzeniach promujących samochody elektryczne

Opinie o stacjach ładowania eMobility

Energa Obrót SA to pionier rozwiązań na rzecz elektromobilności w Polsce. Firma w 2013 roku wdrożyła pilotażowy program eMobility, który na bieżąco doskonalony i aktualizowany funkcjonuje cały czas. W 2017 roku firma Energa wprowadziła pierwszą w kraju usługę carsharingu w oparciu wyłącznie o pojazdy elektryczne. Firma Energa Obrót SA rozwija swoją sieć punktów ładowania aut elektrycznych, dzięki czemu klienci mogą podróżować swobodnie w coraz dalsze zakątki Polski, bez obraw o brak możliwości skorzystania z usługi ładowania samochodu. Rozbudowana infrastruktura sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych jest niezbędna, by elektromobilność dynamicznie się rozwijała oraz była coraz bardziej popularna wśród konsumentów.

Szukaj stacji operatora eMobility