eMobility - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa eMobility
Email emobility@energa.pl
Telefon 555-555-537

Firma Energa Obrót SA jest wiodącą firmą w branży emobilności w Polsce. Energa Obrót SA obsługuje i rozwija sieć publicznych stacji ładowania, które służą użytkownikom pojazdów elektrycznych. Energa Obrót SA jako dostawca usługi ładowania to firma nowoczesna i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla posiadaczy aut elektrycznych.  Zgodnie ze strategią biznesową rozwoju elektromobilności w grupie Energa, poszczególne stacje ładowania samochodów elektrycznych są zlokalizowane w miejscach mogących zapewnić największą częstotliwość ładowań. Korzystanie z punktów ładowania firmy Energa Obrót SA to 4 proste kroki: 

 1. zarejestrowanie się do społeczności  eMobility
 2. odbiór karty dostępu
 3. zlokalizowanie stacji ładowania 
 4. podłączenie auta do ładowania

Energa Obrót SA - oferta i cennik stacji ładowania

Firma Energa Obrót SA swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm. W swojej ofercie firma Energa Obrót SA ma następujące terminale ładowania: 

 • terminale szybkiego ładowania samochodów elektrycznych prądem stałym - moc do 50kW, ładowanie do 1 godziny
 • terminale półszybkiego ładowania samochodów elektrycznych prądem przemiennym - moc do 22kW, ładowanie 4-8 godzin
 • naścienne terminale ładowania pojazdów elektrycznych (tzw. wallboxy) - moc do 22kW, rozwiązanie dla hal garażowych czy instalacji domowych

Naładowanie samochodu elektrycznego w punkcie ładowania sieci Energa jest możliwe po zarejestrowaniu się do społeczności eMobility oraz wypełnieniu wniosku o wydanie karty, która jest wydawana bezpłatnie. 

Stacje ładowania Energa Obrót SA - społeczność eMobility

Energa Obrót SA dla właścicieli samochodów elektrycznych, użytkowników sieci stacji ładowania Energa, klientów usługi carsharingu oraz pasjonatów tematyki związanej z elektryczną mobilnością utworzyła "społeczność eMobility". Dołączenie do społeczności użytkowników stacji ładowania Energa Obrót SA to przede wszystkim: 

 • dostęp do Forum i możliwość wymiany poglądów
 • otrzymywanie informacji o awariach stacji ładowania samochodów elektrycznych
 • cykliczny pakiet ciekawostek z obszaru elektromobilności i pojazdów elektrycznych
 • zaproszenia do udziału w wydarzeniach promujących samochody elektryczne

Opinie o stacjach ładowania eMobility

Energa Obrót SA to pionier rozwiązań na rzecz elektromobilności w Polsce. Firma w 2013 roku wdrożyła pilotażowy program eMobility, który na bieżąco doskonalony i aktualizowany funkcjonuje cały czas. W 2017 roku firma Energa wprowadziła pierwszą w kraju usługę carsharingu w oparciu wyłącznie o pojazdy elektryczne. Firma Energa Obrót SA rozwija swoją sieć punktów ładowania aut elektrycznych, dzięki czemu klienci mogą podróżować swobodnie w coraz dalsze zakątki Polski, bez obraw o brak możliwości skorzystania z usługi ładowania samochodu. Rozbudowana infrastruktura sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych jest niezbędna, by elektromobilność dynamicznie się rozwijała oraz była coraz bardziej popularna wśród konsumentów.

Szukaj stacji operatora eMobility

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania