Porównaj oferty

P. H. ANKAR Grzegorz Kuruc stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

P.P.H. ANKAR Grzegorz Kuruc to firma, która powstała w 1995 roku i zlokalizowana jest w miejscowości Łapsze Niżne, której głównym obszarem działalności jest branża odzieżowa, a dokładniej produkcja garniturów oraz odzieży męskiej. Ankar posiada trzy sklepy w miejscowościach Łapsze Niżne, Nowym Targu oraz Czarnym Dunajcu. Dodatkowo firma Ankar oferuję także wynajem ekskluzywnego auta, jakim jest TESLA 3 dla par młodych jako samochód do ślubu. W związku z tym na terenie jej głównej siedziby znajduje się także stacja ładowania pojazdów elektrycznych, której operatorem jest P.P.H. ANKAR Grzegorz Kuruc. 

Stacje ładowania P.P.H. ANKAR Grzegorz Kuruc — oferta 

Stacja ładowania, której operatorem jest firma Ankar znajduje się w miejscowości Łapsze Niżne przy ulicy Długiej 138, na terenie parkingu jednego z jej trzech sklepów. Mogą z niej skorzystać nie tylko klienci firmy, ale także kierowcy przejeżdżający w okolicach, aby uzupełnić stan baterii w swoich samochodach elektrycznych. 

Sama stacja ładowania Ankar to natomiast jeden punkt ładowania wyposażony w złącze typu IEC-62196-T2-F bez dołączonego okablowania. Pozwala ona na ładowanie samochody elektrycznego lub hybrydowego prądem zmiennym (AC) z maksymalną mocą 22 kW. 

Korzystanie ze stacji ładowania możliwe jest w godzinach działania sklepu Ankar, czyli od 9:00 do 17:00 w tygodniu oraz od 9:00 do 15:00 w soboty. Poza tymi godzinami oraz w niedzielę, aby skorzystać ze stacji ładowania Ankar, należy się natomiast skontaktować z właścicielem firmy. 

Opinie o stacji ładowania Ankar

Stacja ładowania Ankar jest jedyną obecnie dostępną publicznie dla kierowców samochodów elektrycznych i hybrydowych opcją na naładowanie swojego pojazdu w Łapszach Niżnych. Dlatego też wielu kierowców przejeżdżających przez tą miejscowość korzysta właśnie z niej. Plusem tej stacji ładowania jest wyznaczone miejsce parkingowe, na terenie sklepu, dzięki któremu bez obaw można pozostawić samochód, podczas jego ładowania.

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych ŁAPSZE NIŻNE 1 1 1 Szczegóły