Porównaj oferty

Gmina Nałęczów stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Położona w województwie lubelskim Gmina Nałęczów, choć zamieszkiwana jest według danych statystycznych przez niespełna 10 000 mieszkańców, nie pozostaje obojętna na rozwój elektromobilności w Polsce. Dlatego też zainwestowała ona w stacje ładowania marki Nexity przeznaczoną dla samochodów elektrycznych. 

Stacja ładowania Gmina Nałęczów — oferta i cennik

Stacja ładowania, w jaką zainwestowała Gmina Nałęczów, ulokowana została przy ulicy Stanisława Augusta Poniatowskiego 2. Dostarczona została ona dla gminy przez firmę Nexity, która specjalizuje się w instalacji oraz zarządzaniu infrastrukturą do ładowania samochodów elektrycznych udostępniając do tego także wygodną w obsłudze aplikację mobilną pozwalającą zapłacić za sesję ładowania.

W przypadku rozwiązania, na jakie zdecydowała się Gmina Nałęczów, kierowcy samochodów elektrycznych zyskali jedną stację wyposażoną w dwa punkty ładowania. Przy czym pierwszy i drugi z nich zapewnia maksymalną moc ładowania na poziomie 11 kW AC. 

Aby móc skorzystać ze stacji ładowania Nexity nie tylko w Gminie Nałęczów, ale także każdym innym punkcie zamontowanym przez tę firmę można pobrać aplikację mobilną lub dokonać wyłącznie jednorazowej płatności za pomocą karty płatniczej, której numer należy podać w odpowiednim miejscu na stronie producenta tych stacji ładowania. 

Zaletą stacji ładowania w jakie postanowiła wyposażyć się Gmina Nałęczów, jest między innymi to, że podczas korzystania z nich płaci się wyłącznie za zużyte kW prądu, a samym zarządzaniem nimi zajmuje się firma o międzynarodowym uznaniu. Dzięki temu bez problemu służy ona zarówno mieszkańcom, jak i turystom odwiedzającym Nałęczów. 

Opinie o stacji ładowania Gminy Nałęczów

Choć Gmina Nałęczów cechuje się niewielką liczbą mieszkańców zamontowana w niej stacja ładowania marki Nexity została przez nich pozytywnie przyjęta. Dodatkowo jej umiejscowienie w centrum miasta ułatwia odnalezienie puntu, w którym kierowcy elektryków mogą się podpiąć do ładowania mogą , pozostawiając auto bezpiecznie na parkingu. 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Nałęczów 1 1 2 Szczegóły