Porównaj oferty

Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Firma PRE Edward Biel zajmuje się produkcją innowacyjnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Wszystkie dostępne w portfolio ładowarki są produkowane w Polsce. Stacje ładowania marki PRE Edward Biel są wytrzymałe i dają gwarancję długotrwałego użytkowania. W myśl polskiego prawa, stacja ładowania bez operatora nie ma prawa funkcjonować jako ogólnodostępna. Na polskim rynku istnieje kilku operatorów, którzy udzielają systemu właścicielowi, przez co na podstawie odpowiedniej umowy sam może stać się operatorem ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych czy hybrydowych. Firma PRE Edward Biel dostarcza stacje ładowania na zlecenia operatorów lub klientów indywidualnych, ale nie zarządza nimi.

PRE Edward Biel - oferta i cennik stacji ładowania

Oferta firmy PRE Edward Biel jest skierowana dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Do dyspozycji klientów są stacje ładowania wolnostojące zasilane prądem stałym i zmiennym oraz wallboxy. Stacje ładowania EVB (PRE Edward Biel) pozwalają na:

PRE Edward Biel - jak zlokalizować stację ładowania

W zależności od operatora, stacje PRE Edward Biel są do zlokalizowania przy pomocy dostępnych aplikacji mobilnych. Na stronie producenta, stacje ładowania EVB są dostępne w zakładce mapa. Mapa ta bazuje na mapach Google.

Opinie o stacjach ładowania PRE Edward Biel

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych PRE Edward Biel są przyjazne użytkownikowi ze względu na: 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kalisz 1 1 2 Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Piekary 1 2 4 Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Rychwał 1 1 2 Szczegóły