Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > GO+EAuto - stacje ładowania samochodów elektrycznych

GO+EAuto stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaGO+EAuto
Emailbiuro@gopluseauto.pl
Telefon515515243

Firma GO+EAuto Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi dotyczące ładowania samochodów elektrycznych, sprzedaży i wynajmu takich pojazdów. Sieć stacji ładowania GO+EAuto koncentruje się w Krakowie i Warszawie oraz okolicach tych miast. Rozbudowa infrastruktury stacji ładowania przez firmę GO+EAuto Sp. z o.o. w tych dwóch dużych aglomeracjach pozytywnie wpływa na propagowanie zakupu lub najmu pojazdów elektrycznych. 

Stacje ładowania GO+EAuto - oferta i cennik

Firma GO+EAuto świadczy kompleksowe usługi dotyczące ładowania pojazdów elektrycznych. Firma zajmuje się również instalacją i obsługą tych stacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do dyspozycji są różne typy stacji ładowania:

  • kompaktowe naścienne ładowarki prądu zmiennego idealne dla użytku wewnętrznego
  • wolnostojące stacje ładowania prądu zmiennego zlokalizowane przy hotelach czy w centrach handlowych
  • szybkie stacje ładowania prądem stałym położone na stacjach paliw, wzdłuż autostrad czy w punktach serwisów samochodowych

W zależności od typu złącza i rodzaju ładowania, ceny usługi ładowania wahają się od 1,15 zł/kWh do 2,00 zł/kWh. Dodatkowym kosztem, jaki ponosi klient, jest opłata za wyrobienie karty RFID, która wynosi 20,00 zł. Do dyspozycji klientów korzystających z punktów ładowania GO+EAutojest aplikacja mobilna GoNet CPMS Mobile. To aplikacja przeznaczona dla posiadających telefon kompatybilny z systemem iOS lub Android. Użytkownicy korzystający z aplikacji: 

  • przyspieszą proces rozpoczęcia ładowania
  • automatycznie uiszczą opłatę za pobraną energię elektryczną
  • zlokalizują najbliższą aktualnie dostępną stację ładowania

Opinie o stacjach ładowania GO+ EAuto

Plany rozbudowy infrastruktury są kluczowe dla rozwoju elektromobilności w Polsce. Działalność GO+EAuto koncetruje się woków rozwoju sieci ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. GO+EAuto przygotowało dla klientów konkurencyjną ofertę cenową. Chcąc zabezpieczyć dostęp do swoich ładowarek, firma GO+EAuto udostępnia swoje stacje ładowania 24/7.

Szukaj stacji operatora GO+EAuto