Porównaj oferty

Stacja Paliw GOZANA Wiesław Godlewski Janusz Zakrzewski Ryszard Napiórkowski Spółka Jawna stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Stacja Paliw GOZANA Spółka Jawna to działalność trzech udziałowców, która powstała w 1999 roku. Oferuje ona nie tylko możliwość zatankowania swojego pojazdu, ale także usługi gastronomiczne oraz hotelowe. Od 2018 roku Stacja Paliw GOZANA zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej 18 w Makowie Mazowieckim udostępnia dla swoich klientów także stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Stacja ładowania Stacja Paliw GOZANA Sp. Jawna — oferta i cennik

Stacja ładowania, w jaką wyposażona jest Stacja Paliw GOZANA to model marki Ecotap w postaci Wallboxa zamontowanego na jednej ze ścian budynku stacji. Wyposażona jest ona w dwa punkty ładowania, z czego każdy z nich pozwala na maksymalne ładowanie pojazdu z mocą 22 kW AC. 

Urządzenie posiada wbudowany czytnik RFID, dzięki temu możliwe jest płacenie za ładowanie samochodu elektrycznego za pomocą klasycznej karty płatniczej, co z kolei ułatwia korzystanie z niego klientom Stacji Paliw GOZANA. Stacja ładowania Ecotap w postaci Wallbox może być także obsługiwana z pozycji aplikacji mobilnej, w ramach której rozliczane są także należności za ładowanie pojazdu. 

Stacja ładowania na Stacji Paliw GOZANA jest rozwiązaniem samoobsługowym, dzięki temu dostępna jest ona dla kierowców przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jednocześnie mogą z niej korzystać dwa pojazdy, a miejsce przeznaczone do zaparkowania ich podczas sesji ładowania zostało ulokowane tak, aby zapewnić wszystkim klientom Stacji Paliw GOZANA bezpieczeństwo i komfort korzystania z jej usług. 

Ze względu na to, że firma Ecotap pozostawia dla firm korzystających z jej rozwiązań pełną dowolność co do cen za ładowanie nimi samochodów elektrycznych dokładny cennik, jaki oferuje w tym przypadku Stacja Paliw GOZANA jest zmienny. 

Opinie i stacji ładowania Stacji Paliw GOZANA Sp. Jawna

Stacja ładowania Ecotap w jaką wyposażona jest Stacja Paliw GOZANA doceniana jest przede wszystkim przez podróżnych pokonujących trasę z Warszawy na Mazury lub z Mazur do Warszawy. Ulokowana jest ona bowiem w połowie odległości między tą jedną z najpopularniejszych weekendowych i wakacyjnych tras uczęszczanych przez kierowców. 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Maków Mazowiecki 1 1 2 Szczegóły