Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   Stacja Paliw GOZANA Wiesław Godlewski Janusz Zakrzewski Ryszard Napiórkowski Spółka Jawna - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacja Paliw GOZANA Wiesław Godlewski Janusz Zakrzewski Ryszard Napiórkowski Spółka Jawna - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa Stacja Paliw GOZANA Wiesław Godlewski Janusz Zakrzewski Ryszard Napiórkowski Spółka Jawna
Email gozana@onet.eu
Telefon 29-717-25-89

Stacja Paliw GOZANA Spółka Jawna to działalność trzech udziałowców, która powstała w 1999 roku. Oferuje ona nie tylko możliwość zatankowania swojego pojazdu, ale także usługi gastronomiczne oraz hotelowe. Od 2018 roku Stacja Paliw GOZANA zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej 18 w Makowie Mazowieckim udostępnia dla swoich klientów także stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Stacja ładowania Stacja Paliw GOZANA Sp. Jawna — oferta i cennik

Stacja ładowania, w jaką wyposażona jest Stacja Paliw GOZANA to model marki Ecotap w postaci Wallboxa zamontowanego na jednej ze ścian budynku stacji. Wyposażona jest ona w dwa punkty ładowania, z czego każdy z nich pozwala na maksymalne ładowanie pojazdu z mocą 22 kW AC. 

Urządzenie posiada wbudowany czytnik RFID, dzięki temu możliwe jest płacenie za ładowanie samochodu elektrycznego za pomocą klasycznej karty płatniczej, co z kolei ułatwia korzystanie z niego klientom Stacji Paliw GOZANA. Stacja ładowania Ecotap w postaci Wallbox może być także obsługiwana z pozycji aplikacji mobilnej, w ramach której rozliczane są także należności za ładowanie pojazdu. 

Stacja ładowania na Stacji Paliw GOZANA jest rozwiązaniem samoobsługowym, dzięki temu dostępna jest ona dla kierowców przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jednocześnie mogą z niej korzystać dwa pojazdy, a miejsce przeznaczone do zaparkowania ich podczas sesji ładowania zostało ulokowane tak, aby zapewnić wszystkim klientom Stacji Paliw GOZANA bezpieczeństwo i komfort korzystania z jej usług. 

Ze względu na to, że firma Ecotap pozostawia dla firm korzystających z jej rozwiązań pełną dowolność co do cen za ładowanie nimi samochodów elektrycznych dokładny cennik, jaki oferuje w tym przypadku Stacja Paliw GOZANA jest zmienny. 

Opinie i stacji ładowania Stacji Paliw GOZANA Sp. Jawna

Stacja ładowania Ecotap w jaką wyposażona jest Stacja Paliw GOZANA doceniana jest przede wszystkim przez podróżnych pokonujących trasę z Warszawy na Mazury lub z Mazur do Warszawy. Ulokowana jest ona bowiem w połowie odległości między tą jedną z najpopularniejszych weekendowych i wakacyjnych tras uczęszczanych przez kierowców. 

Szukaj stacji operatora Stacja Paliw GOZANA Wiesław Godlewski Janusz Zakrzewski Ryszard Napiórkowski Spółka Jawna

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania