Porównaj oferty

Urząd Gminy Nadarzyn stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Podwarszawski Urząd Gminy Nadarzyn chcąc unowocześnić system komunikacji dla mieszkańców tej miejscowości, realizuje inwestycje opierającą się na budowie nowoczesnego centrum przesiadkowego Park&Ride. W ramach niego kierowcy nie tylko zyskują 225 miejsc parkingowych oraz łatwy dostęp do komunikacji zbiorowej, ale także stację ładowania, przeznaczoną dla samochodów elektrycznych. 

Stacja ładowania Urząd Gminy Nadarzyn — oferta i cennik

Stacja ładowania, jaką udostępnia dla kierowców samochodów elektrycznych i hybrydowych Urząd Gminy Nadarzyn, zlokalizowana jest przy ulicy Granicznej na terenie Centrum Przesiadkowego Park&Ride. Obok niej wyznaczone jest miejsce postojowe dla tego typu pojazdów, które pozostają zawsze wolne, o ile aktualnie inny kierowca nie korzysta ze stacji.

Korzystanie ze stacji ładowania jaką udostępnia Urząd Gminy Nadarzyn, jest możliwe przez cały tydzień bez względu na porę dnia. A ona sama jest jednym z dwóch punktów ładowania samochodów elektrycznych w Nadarzynie. 

Urząd Gminy Nadarzyn montując na terenie Centrum Przesiadkowego jedną stację ładowania, zdecydował się na model, w którego skład wchodzi jeden punkt ładowania, umożliwiający jednocześnie podpięcie do niego tylko jednego samochodu elektrycznego. Moc ładowania stacji wynosi natomiast 22 kW AC, a zastosowane w niej złącze to IEC-62196-T2-F-NO CABLE - IEC 62196 Type 2, czyli pozbawione dołączonego okablowania. 

Ładowanie samochodów elektrycznych na stacji ładowania, jaką udostępnia dla właścicieli pojazdów elektrycznych Urząd Gminy Nadarzyn, według doniesień kierowców jest darmowe, co jest dużym plusem. Należy jednak pamiętać, że podpięcie pod tę stację sprawdzi się raczej jako opcja na uzupełnienie energii w akumulatorze, niż jego pełne naładowanie. 

Opinie o stacji ładowania Urząd Gminy Nadarzyn

Zarówno lokalizacja, jak i organizacja przestrzeni wokół stacji ładowania Urząd Gminy Nadarzyn zasługuje na pochwałę. Kierowcy mogą ją w prosty sposób znaleźć, a w razie potrzeby podczas korzystania z niej zakupić w pobliskim sklepie przekąski na dalszą podróż czy napoje. 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Nadarzyn 1 1 1 Szczegóły