Porównaj oferty

EPO WAREHOUSE SP. Z O.O. stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

EPO WAREHOUSE Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku od 1987 roku zajmująca się przede wszystkim transportem międzynarodowym z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dlatego też do swojej floty wprowadziła ona pojazdy zasilane LNG będącym paliwem o wiele bardziej ekologicznym od klasycznych paliw ropopochodnych. Taki krok to jednak nie ostatnie słowo EPO LNG, jeśli chodzi o wspieranie troski o środowisko naturalne. Firma ta ma bowiem także swój udział w rozwoju elektromobilności. Jest nim stacja ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowana w miejscowości Różyniec 58, która czynna jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Stacje ładowania EPO LNG oferta 

Stacją ładowania pojazdów elektrycznych EPO LNG Krzywa działa w ramach stacji LNG dla samochodów ciężarowych, która została oddana do użytku w maju 2019 roku. Ładowanie na niej aut elektrycznych odbywa się odpłatnie. Należności za ładowanie uiścić można natomiast za pomocą karty płatniczej.

Umiejscowienie stacji ładowania EPO LNG przy autostradzie A4 sprawia, że staje się ona doskonałym miejscem na uzupełnienie energii w samochodzie elektrycznym podczas podróży z Wrocławia na Północ kraju lub w odwrotnym kierunku. 

Przy stacji znaleźć można także całodobowy parking oraz łazienki, które, choć z założenia przeznaczone są dla kierowców pojazdów ciężarowych udostępniane są także kierowcom ładującym swoje pojazdy za pomocą stacji ładowania EPO WAREHOUSE sp. z o.o..

Opinie o stacjach ładowania EPO LNG

Stacja ładowania EPO WAREHOUSE Sp. z o.o. dzięki temu, że jest jedną ze stacji zlokalizowanych przy autostradzie A4, cieszy się dużą popularnością wśród kierowców samochodów elektrycznych. Chcąc z niej skorzystać należy kierować się zjazdem z A4 na LSSE Krzywa. Duży parking, jaki można znaleźć tuż obok niej oraz znajdujące się na terenie stacji LNG łazienki sprawiają natomiast, że obiekt ten pozwala nie tylko na uzupełnienie energii w akumulatorze samochodu elektrycznego lub hybrydowego, ale także zregenerowanie sił i odpoczynek w trakcie podróży. 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych GROMADKA 1 1 1 Szczegóły