Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > Lidl sp. z o.o. sp. k. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Lidl sp. z o.o. sp. k. stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaLidl sp. z o.o. sp. k.
Email
Telefon800-012-071

Lidl jest niemiecką siecią handlową, która obecnie posiada na świecie ok. 11 000 sklepów w 29 krajach. Oprócz działalności handlowej, Lidl angażuje się w proekologiczne projekty, w tym wspieranie elektromobilności. Ładowanie pojazdów elektrycznych przy sklepach wielkopowierzchniowych, do których należą sklepy sieci Lidl, zyskuje na popularności. Stacje ładowania Lidl to oszczędność czasu dla klientów, bo w czasie robienia zakupów doładowywana jest bateria pojazdu. 

Lidl - oferta i cennik stacji ładowania

Oferta stacji ładowania Lidl jest skierowana do użytkowników i właścicieli pojazdów elektrycznych. Dostępne systemy ładowania na stacjach ładowania Lidl są zgodne z trzema międzynarodowymi standardami ładowania:

  • prądem stałym pojazdów produkcji japońskiej (CHAdeMO)
  • prądem stałym pojazdów produkcji amerykańskiej i niemieckiej (CCS combo 2)
  • prądem przemiennym (Type 2)

Nowsza technologia ładowania prądem stałym pozwala klientom uzupełnić baterię od 0% do 80% pojemności w pół godzinny ładowania. Właściciele aut elektrycznych mogą zatankować za darmo auto na parkingu Lidla. Spółka Lidl sukcesywnie będzie stawiała kolejne stacje ładowania pojazdów.

Lidl - jak zlokalizować stację ładowania

Ponad 100 stacji szybkiego ładowania jest dostępnych w placówkach sieci Lidl w Szwecji, Niemczech, Holandii, Słowacji, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii i na Węgrzech. Inwestowanie w stacje ładowania jest spójne ze wzrostem sprzedaży pojazdów elektrycznych w Europie. Oznacza to, że liczba klientów przyjeżdżających na zakupy e-autem będzie rosnąć. Wykupiona przez Lidl w zewnętrznej firmie aplikacja daje spółce Lidl możliwość:

  • stałego monitorowania parametrów swoich punków ładowania
  • szybkiego reagowania w sytuacji awarii stacji ładowania
  • regularnego serwisowania stacji ładowania

Dla klientów nie ma dedykowanej aplikacji lokalizującej stacje ładowania Lidl. W celu znalezienia stacji należy skorzystać ze strony internetowej sieci Lidl.

Opinie o stacjach ładowania Lidl

Lidl wyposaża swoje sklepy w proekologiczne rozwiązania. Są to gruntowe pompy ciepła, oświetlenie LED, optymalizacja wykorzystania światła dziennego, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych czy ogniwa fotowoltaiczne pozwalające na pozyskiwanie prądu z energii słonecznej. Dostępność stacji ładowania Lidl to kolejny krok spółki w kierunku promocji zeroemisyjnego transportu. To też działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz zmiejszania natężenia hałasu. Możliwość ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów Lidla w czasie robienia zakupów, to oszczędność czasu.

Szukaj stacji operatora Lidl sp. z o.o. sp. k.