Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - stacje ładowania samochodów elektrycznych

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
Emailp.tarkowski@krowodrzahotel.pl
Telefon12 397-21-31

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie zajmuje się nie tylko prowadzeniem różnorodnego rodzaju szkoleń, w jego ofercie znajdują się bowiem także różnorodne warsztaty, w ramach których wykonywane są usługi z zakresu:

  • obróbki mechanicznej oraz skrawaniem,
  • obróbki drzewnej,
  • obróbki elektronicznej i elektrycznej.

Dzięki ostatniej z wymienionych usług powstała natomiast jedna ze stacji ładowania w Krakowie zlokalizowana przy ulicy Wybickiego 3A.

Stacja ładowania Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie — oferta 

Stacja ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego przy ulicy Wybickiego 3A to trzy punkty ładowania. Pierwszy z nich wyposażony jest w złącze CHAdeMO i pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych z maksymalną mocą 50 kW DC. Drugi z nich wyposażony jest w złącze Combo type 2 basic o mocy także 50 kW DC. Natomiast trzeci punkt ładowania wyposażony został w złącze IEC 62196 Type 2 i pozwala na ładowania pojazdów elektrycznych z maksymalną mocą 22 kW AC. Przystosowana jest ona więc zarówno do szybkiego, jak i klasycznego ładowania samochodów elektrycznych, bez względu na to, w jaki akumulator jest w nim zastosowany. 

Każdy z punktów stacji ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego wyposażony jest w dołączone do niego kable oraz czynny jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę. W przypadku tej stacji ładowania istotne jest jednak to, że skorzystać z niej mogą wyłącznie klienci Hotelu Krowodrza. Nie jest ona więc ogólnie dostępnym dla wszystkich mieszkańców Krakowa punktem ładowania. Mogą z niego skorzystać wyłącznie goście hotelowi lub osoby korzystające z Centrum Konferencyjnego, którzy zaparkują swoje auto na wewnętrznym parkingu obiektu. 

Opinie o stacji ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Krakowie

Stacja ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego to jedno z wielu udogodnień oferowanych dla gości hotelu Krowodrza. Mogą oni więc bez obaw udać się do niego samochodem elektrycznym bez względu na to, czy organizowane jest tam spotkanie biznesowe, czy też w ramach wypoczynku. Takie rozwiązanie doceniane jest przez gości hotelowych i uznawane za ukłon w ich stronę, zwłaszcza jeśli poruszają się oni właśnie pojazdami na prąd. 

Szukaj stacji operatora ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kraków113Szczegóły