Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - stacje ładowania samochodów elektrycznych

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
Email p.tarkowski@krowodrzahotel.pl
Telefon 12 397-21-31

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie zajmuje się nie tylko prowadzeniem różnorodnego rodzaju szkoleń, w jego ofercie znajdują się bowiem także różnorodne warsztaty, w ramach których wykonywane są usługi z zakresu:

  • obróbki mechanicznej oraz skrawaniem,
  • obróbki drzewnej,
  • obróbki elektronicznej i elektrycznej.

Dzięki ostatniej z wymienionych usług powstała natomiast jedna ze stacji ładowania w Krakowie zlokalizowana przy ulicy Wybickiego 3A.

Stacja ładowania Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie — oferta 

Stacja ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego przy ulicy Wybickiego 3A to trzy punkty ładowania. Pierwszy z nich wyposażony jest w złącze CHAdeMO i pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych z maksymalną mocą 50 kW DC. Drugi z nich wyposażony jest w złącze Combo type 2 basic o mocy także 50 kW DC. Natomiast trzeci punkt ładowania wyposażony został w złącze IEC 62196 Type 2 i pozwala na ładowania pojazdów elektrycznych z maksymalną mocą 22 kW AC. Przystosowana jest ona więc zarówno do szybkiego, jak i klasycznego ładowania samochodów elektrycznych, bez względu na to, w jaki akumulator jest w nim zastosowany. 

Każdy z punktów stacji ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego wyposażony jest w dołączone do niego kable oraz czynny jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę. W przypadku tej stacji ładowania istotne jest jednak to, że skorzystać z niej mogą wyłącznie klienci Hotelu Krowodrza. Nie jest ona więc ogólnie dostępnym dla wszystkich mieszkańców Krakowa punktem ładowania. Mogą z niego skorzystać wyłącznie goście hotelowi lub osoby korzystające z Centrum Konferencyjnego, którzy zaparkują swoje auto na wewnętrznym parkingu obiektu. 

Opinie o stacji ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Krakowie

Stacja ładowania Zakładu Doskonalenia Zawodowego to jedno z wielu udogodnień oferowanych dla gości hotelu Krowodrza. Mogą oni więc bez obaw udać się do niego samochodem elektrycznym bez względu na to, czy organizowane jest tam spotkanie biznesowe, czy też w ramach wypoczynku. Takie rozwiązanie doceniane jest przez gości hotelowych i uznawane za ukłon w ich stronę, zwłaszcza jeśli poruszają się oni właśnie pojazdami na prąd. 

Szukaj stacji operatora ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania