Porównaj oferty

EV Plus stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Firma EV PLUS Sp. z o.o. jest dostawcą urządzeń ładowania pojazdów elektrycznych. Misją firmy jest budowa w Polsce największej sieci ładowania elektrycznych samochodów, które wpływają na poprawę ekologii środowiska oraz pobudzają innowacyjne działy gospodarki. EV PLUS sukcesywnie rozbudowuje infrastrukturę punków ładowania pojazdów elektrycznych, by stać się największym publicznym dostawcą sieci szybkiego ładowania w kraju.

Stacje ładowania EV PLUS - oferta i cennik

Oferta firmy EV PLUS Sp. z o.o. jest skierowana do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma EV PLUS dostarcza garażowe stacje ładowania, stacje półszybkiego ładowania oraz stacje szybkiego ładowania. Stacje ładowania EV PLUS znajdują się na parkingach hotelowych, restauracyjnych, miejskich czy przy galeriach handlowych. Swoim klientom firma EV PLUS oferuje kompleksową obsługę inwestycji od etapu planowania, przez montaż stacji ładowania, po wdrożenie modelu rozliczeń.

Stacje ładowania EV PLUS - jak zlokalizować stację

Szybkie zlokalizowanie stacji oraz przejrzysta nawigacja to wymogi stawiane aplikacjom służącym do lokalizowania danych stacji ładowania. Taka jest aplikacja firmy EV PLUS. Nazwa aplikacji to EV+. Jest ona kompatybilna z systemami iOs oraz Android. Rejestracja i korzystanie z aplikacji EV+ daje klientom:

Opinie o stacjach ładowania EV PLUS

 Firma EV PLUS Sp. z o.o. inwestuje w rozbudowę infrastruktury stacji ładowania pojazdów elektrycznych, przyczyniając się tym samym do rozwoju elektromobilności. Budowane ogólnodostępne punkty ładowania firmy EV PLUS są zlokalizowane w dogodnych dla klientów miejscach. Mobilna aplikacja ułatwia klientom zlokalizowanie stacji ładowania oraz zarządzanie kontem.