Porównaj oferty

Hotel Warszawa Sp. z o.o. stacje ładowania samochodów elektrycznych

Kontakt do firmy

Hotel Warszawa Sp. z o.o. choć może mylić co do miejsca położenia swoją nazwą, znajduje się w Augustowie nad jeziorem Necko. Doceniany jest przez gości za malownicze widoki wysoką jakość obsługi oraz doskonałą restaurację. Oprócz tego ma także swoich miłośników wśród właścicieli pojazdów elektrycznych i hybrydowych za sprawą znajdującej się na jej terenie stacji ładowania dostępnej przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Stacja ładowania Hotel Warszawa — oferta i cennik

Stacja ładowania Hotel Warszawa Sp. z o.o. to punkt, który dostarczony jest za pośrednictwem firmy Elocity specjalizującej się w sprzedaży, montażu oraz nadzorowaniu płatności za korzystanie ze stacji ładowania w całej Polsce. Dlatego też jej urządzenia znaleźć można właśnie najczęściej na terenach hoteli, centrów handlowych czy innych obiektów komercyjnych. 

Sama stacja znajduje się natomiast na terenie hotelu Warszawa przy ulicy Zdrojowej 1. Składa się ona z dwóch punktów ładowania, z czego każdy z nich pozwala na ładowanie samochodu elektrycznego maksymalną mocą na poziomie 22 kW AC. Zastosowane w nich typy złączy w obu przypadkach to natomiast IEC-62196-T2-F-CABLE - IEC 62196 Type 2, wraz z dołączonymi kablami. 

Aby skorzystać ze stacji ładowania Hotel Warszawa, należy pobrać aplikacje Elocity, a następnie odszukać w niej tego operatora. Dzięki aplikacji możliwe jest także uiszczenie opłaty za ładowanie elektryka w tym miejscu, nie trzeba więc nawet wchodzić do budynku hotelu czy restauracji.

Dodatkowo warto wspomnieć, że stacja ładowania hotelu Warszawa umiejscowiona jest na terenie parkingu strzeżonego, gdzie zostały wydzielone dwa odrębne miejsca przewidziane na postój aktualnie ładujących się pojazdów. 

Opinie o stacji ładowania Hotel Warszawa

Stacja ładowania Hotel Warszawa to przede wszystkim ukłon w stronę gości tego obiektu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby mogli z niej skorzystać także inni kierowcy podczas podróży i podładować za jej pomocą samochód elektryczny oraz w tym czasie skorzystać z hotelowej restauracji lub po prostu pozachwycać się pięknem otaczającej stacje natury. 

Miasto
Liczba stacji ładowania
Liczba punktów ładowania
Liczba gniazd ładowania
Szczegóły
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Augustów 1 1 2 Szczegóły