Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych > Mapa stacji ładowania > Revnet - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Revnet stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
NazwaRevnet
Emailbiuro@rawicom.pl
Telefon+48523078080

Firma Rawicom EV Sp. z o.o. właścicielem stacji ładowania REVNET. To nowy operator na rynku stacji ładowania. Marka REVNET to sieć ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Misją firmy Rawicom EV jest dostarczenie infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych dla posiadaczy i użytkowników aut napędzanych energią elektryczną. Firma Rawicom EV dystrybuuje też urządzenia z obszaru elektromobilności. 

Stacje ładowania Revnet - oferta i cennik

Firma Rawicom EV kieruje swoją ofertę do kierowców samochodów elektrycznych oraz dla biznesu. W przypadku klientów biznesowych firma Rawicom EV proponuje współpracę jako partner biznesowy. Warunkiem koniecznym do skorzystania ze stacji ładowania Rawicom EV jest instalacja aplikacji REVNET. Aplikacja jest dostępna w sklepach: Google Play lub AppStore. Zaletami sieci ładowarek marki REVNET jest: 

  • dostępność - aplikacja REVNET pozwala sprawdzić dostępność oraz rezerwować ładowarkę
  • uniwersalność - powszechne typy gniazd w stacjach ładowania
  • intuicyjność - prosty system i czytelna instrukcja obsługi
  • opłacalność - transparentny cennik i wygodne metody płatności
  • niezawodność - niezawodne urządzenia renomowanych producentów
  • wytrzymałość - dobór odpowiedniej technologii i materiałów gwarantują wydajną pracę ładowarek

Ceny ładowania wahają się od 1,09 zł/kWh dla prądu zmiennego do 1,85 zł/kWh. Oferta firmy Rawicom EV to jedne z najniższych cen na rynku. Preferowanymi lokalizacjami stacji ładowania firmy Rawicom Sp. z o.o. są centra handlowe, które wpisują się w politykę firmy. Ładowarki znaleźć można też w sąsiedztwie hoteli.

Stacje ładowania Revnet - dwa standardy ładowania

Stacje ładowania Rawicom EV Sp. z o.o. wyposażono w dwa typy standardów ładowania. Pierwszym jest ładowanie prądem przemiennym o mocy do 22 kW. Ten standard daje możliwość ładowania wszystkich samochodów elektrycznych. Drugim typem jest ładowanie szybkie prądem stałym o mocy do 50 kW. To standard odpowiedni dla klientów potrzebujących dużej mocy w krótkim czasie. Ładowarki REVNET rozmieszczone są w miastach i wzdłuż często uczęszczanych tras. Z poziomu mobilnej aplikacji możliwe jest szybkie lokalizowanie stacji ładowania.

Opinie o stacjach ładowania Revnet

Stacje ładowania firmy Rawicom EV są dostępne w praktycznie każdym województwie. Poszukując miejsc pod rozbudowę infrastruktury do ładowania aut elektrycznych, firma Rawicom EV stawia na propagowanie elektromobilności oraz dawanie kierowcom aut elektrycznych jak największej ilości stacji do dyspozycji, by zapewnić komfort podróżowania po Polsce. Aplikacja  REVNET jest przejrzysta i funkcjonalna dla użytkowników. Konkurencyjne ceny za kWh zachęcają do korzystania z punktów ładowania samochodów elektrycznych tej sieci.

Szukaj stacji operatora Revnet

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania