Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   APSYS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - stacje ładowania samochodów elektrycznych

APSYS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa APSYS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Email manufaktura@manufaktura.com
Telefon 42 664-92-60

APSYS to wiodący operator branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Firma tworzy innowacyjne projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, środowisko naturalne oraz kontekst społeczny i historyczny. Do największych inwestycji firmy APSYS w Polsce należą łódzka Manufaktura oraz poznańska Posnania. W galerii łódziej - Manufakturze - do dyspozycji gości jest stacja ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

APSYS Polska - oferta i cennik stacji ładowania

Oferta stacji ładowania APSYS jest skierowana do klientów i gości obiektów zarządzanych przez firmę APSYS. Stacje ładowania APSYS Polska zlokalizowane są przy centrum handlowym Manufaktura w Łodzi. Oferowane rodzaje wtyczek to Type 2 z mocą nominalną 22kW. Stacje ładowania mają charakter ogólnodostępny. Są one czynne w godzinach otwarcia galerii. Usługa ładowania przy galeriach handlowych nie podlega opłacie. Dla klienta oznacza to brak konieczności posiadania karty RfiD. 

APSYS Polska - jak zlokalizować stację ładowania

Stacja ładowania APSYS Polska w Łodzi wyposażona jest w trzy ładowarki o mocy nominalnej 22kW. Partnerem projektu jest firma Veolia Energia Łódź S.A. Dzięki temu ładowanie jest bezpłatne i niewymagające autoryzacji. Stacje ładowania APSYS przy Manufakturze są stacjami samoobsługowymi czynnymi w godzinach otwarcia galerii. Dokładny adres oraz wskazana lokalizacja na mapie, są dostępne na stronie galerii handlowej. Klient nie potrzebuje instalowania żadnych dodatkowych aplikacji do zlokalizowania ładowarki i rozliczania usługi ładowania.

Opinie o stacjach APSYS Polska

Działalność firmy APSYS Polska w obszarze stacji ładowania wpisuje się w światowy trend promowania elektromobilności. Dla klientów galerii handlowych możliwość naładowania pojazdu elektrycznego w czasie zakupów oznacza: 

  • oszczędność czasu (w czasie ładowania auta można zrobić zakupy, odbyć spotkanie biznesowe)
  • oszczędność pieniędzy (ładowanie pojazdu jest bezpłatne)
  • zmniejszanie natężenia hałasu (pojazdy elektryczne są ciche)
  • brak emisji CO2 do atmosfery (pojazdy elektryczne są zeroemisyjne)

Rosnąca dostępność stacji ładowania jest kluczowa dla potencjalnych przyszłych użytkowników i właścicieli pojazdów elektrycznych. Możliwość łączenia ładowania aut i robienia zakupów w tym samym czasie dodatkowo podnosi wartość inwestycji poczynionych przez APSYS Polska.

Szukaj stacji operatora APSYS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania