Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Aktualności > Energia elektryczna w firmie. Nowości, porady i oferta > Tauron. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

Tauron. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Tauron. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?
Tauron oferta dla firmy. Taryfy C11, C12a, C12b, C13 oraz SN B21, B22 i B23. W niecałe dwie i pół minuty przedstawimy jak czytać fakturę przychodzącą do firm za prąd, co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za energię, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak porównać i wybrać najlepszą ofertę do firmy.

Tauron - faktura dla firmy

To już drugi filmik instruktażowy pozwalający lepiej pozać z czego składa się faktura za energię elektryczną. Tyrm razem do odtworzenia filmu zapraszamy firmy znajdujące się w obszrze OSD Tauron. Wystaryczy poświęcić niecałe  2,5 minuta żeby obejrzeć film, który wyjaśni Państwu co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za prąd, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak wybrać najlepszą ofertę do firmy!

Zapraszamy do oglądania filmów instruktażowych na kanale OptimalEnergy na YouTube.

Czy Towim zdaniem rachunek za prąd dla firmy w Tauronie jest skomplikowany? Zobacz jak wygląda rachunek za prąd w firmie Enea i sprawdź jakie różnice są widoczne dla przeciętego odbiorcy prądu.


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka działająca tylko i wyłącznie w obszarze tematyki związanej z prądem i gazem. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Powrót