Porównaj oferty

Rachunek za prąd Tauron

Okresowo wystawiane rachunki za energię elektryczną dla ponad 5 milionów klientów firmy Tauron trafia regularnie na elektroniczne skrzynki pocztowe lub do naszych skrzynek tradycyjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się co oznaczają kolejne pozycje na rachunku i w jaki sposób naliczane są opłaty - poświęć 2 minuty, a zaprezentowany poniżej film wyjaśni wszystkie powstałe wątpliwości.

Tauron - rachunek za prąd - co oznaczają pozycje, co wpływa na wysokość rachunku oraz jak porównać ceny prądu?

Rachunek za prąd w e-BOK. Proste rozliczenie

Od kilkunastu miesięcy klienci firmy Tauron mają dodatkową możliwość opłacenia rachunku za prąd. To elektroniczne biuro obsługi klienta. Posiadając login i hasło możemy po zalogowaniu się do systemu sprawdzić takie informacje jak:

  • historia płatności
  • bieżące rachunki do zapłacenia

Elektroniczne biuro to jeden z najwygodniejszych sposobów rozliczania się ze swoim sprzedawcą prądu.

Tauron - błędnie wystawiony rachunek za prąd

Jeśli mamy wątpliwości co do prawidłowego wystawiania faktury przez naszego sprzedawcę i zapoznaliśmy się z przedstawionym filmikiem, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy Tauron - wyjaśnić bezpośrednio nasze obawy. W przypadku stwierdzenia faktycznego błędu faktura z pewnością zostanie skorygowana.

Firma Tauron faktury za energię elektryczną wystawia bazując na rozliczeniu rzeczywistym. Zarówno sposób wystawiania faktury, warunki naliczania opłat czy cykl ich wystawiania przedstawione są w umowie na sprzedaż energii elektrycznej. Odbiorca musi być świadomy od czego zależy wysokość opłat jakie są naliczane. Obejrzenie krótkiego, 2 minutowego filmiku w zupełności wystarczy, aby wiedzieć czy wystawiona faktura jest w sposób prawidłowy oraz jak określić atrakcyjność ceny po jakiej obecnie kupujemy energię elektryczną. Wystarczy poświęcić 2 minuty na obejrzenie poniższego filmu.