Innogy - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa Innogy
Email kontakt@innogygo.pl
Telefon 228213131

Firma innogy Polska S.A. należy do Grupy E.ON, jednego z wiodących europejskich koncernów energetycznych. Firma innogy Polska S.A. działa w obszarach sprzedaży energii elektroenergetycznej i gazowej, infrastruktury sieciowej, a także energii odnawialnej. Mając na uwadze rozwój elektromobilności w Warszawie, firma innogy Polska Sp. z o.o. inwestuje w rozbudowę infrastruktury ładowarek dla pojazdów elektrycznych. W 2019 roku innogy Polska uruchomiło pierwszy w Warszawie i jeden z największych w Europie w pełni elektryczny carsharing innogy go!.

Stacje ładowania innogy Polska S.A. - oferta i cennik

Firma innogy Polska S.A. oferuje klientom indywidualnym i biznesowym ogólnodostępne stacje ładowania w całej Warszawie. Do dyspozycji klientów z Warszawy są stacje ładowania na prąd zmienny. Cena za kWh wynosi 1,49 zł. Dla klientów ładowarek innogy Polska skierowana jest aplikacja Nexity. Dzięki aplikacji można zlokalizować poszukiwaną stację ładowania czy dokonać płatności za ładowanie. Do naładowania samochodu na stacji ładowania innogy Polska wystarczą 3 kroki: 

  1. podłączenie kabla do ładowania i zeskanowanie kodu QR lub wybranie odpowiedniej stacji na mapie w aplikacji Nexity
  2. wybranie dogodnej formy płatności
  3. naładowanie samochodu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku elektromobilności w Polsce, firma innogy Polska będzie dostarczała osobistą stację ładowania dla klientów kupujących mieszkania o podwyższonym standardzie. Ograniczona dostępność publicznych stacji ładowania jest postrzegana jako jedna z barier rozwoju elektromobilności. Kluczowa jest zatem możliwość ładowania pojazdów elektrycznych w domu lub w pracy.

Opinie o stacjach ładowania innogy Polska S.A.

Firma innogy Polska S.A. posiada największą sieć stacji ładowania AC w Warszawie. Mając na uwadze otoczenie rynkowe, zainteresowanie klientów oraz możliwości infrastrukturalne, firma innogy Polska zamierza inwestować w dalszy rozwój ogólnodostępnej sieci stacji ładowania w Warszawie i poza nią - w większych aglomeracjach na terenie Polski.

Szukaj stacji operatora Innogy

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania