Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Energa. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

Energa. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

12345

Ocena 4.5/5 (4 głosy/ów)

Energa oferta dla firmy. Taryfy C11, C12a, C12b, C13 oraz SN B21, B22 i B23. W niecałe dwie i pół minuty przedstawimy jak czytać fakturę przychodzącą do firm za prąd, co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za energię, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak porównać i wybrać najlepszą ofertę do firmy.
Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Energa. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

Energa - faktura dla firmy

To już drugi filmik instruktażowy pozwalający lepiej poznać z czego składa się faktura za energię elektryczną. Tym razem do odtworzenia filmu zapraszamy firmy znajdujące się w obszarze OSD Energa. Wystarczy poświęcić niecałe 2,5 minuta żeby obejrzeć film, który wyjaśni Państwu co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za prąd, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak wybrać najlepszą ofertę do firmy!

Zapraszamy do oglądania filmów instruktażowych na kanale OptimalEnergy na YouTube.

 


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót