Porównaj oferty

23 paź 2014

Prąd - baza wiedzy

Enea. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

Enea oferta dla firmy. Taryfy C11, C12a, C12b, C13 oraz SN B21, B22 i B23. W niecałe dwie i pół minuty przedstawimy jak czytać fakturę przychodzącą do firm za prąd, co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za energię, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak porównać i wybrać najlepszą ofertę do firmy.

Wróć do: Aktualności Enea. Jak odczytać fakturę za energię elektryczną dla firmy?

Z tego artykułu dowiesz się

Enea - faktura dla firmy

To już drugi filmik instruktażowy pozwalający lepiej poznać z czego składa się faktura za energię elektryczną. Tym razem do odtworzenia filmu zapraszamy firmy znajdujące się w obszarze OSD Enea. Wystarczy poświęcić niecałe 2,5 minuty, żeby obejrzeć film, który wyjaśni Państwu co oznaczają poszczególne wartości na rachunku za prąd, jakie stawki ulegną zmianie jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę energii elektrycznej oraz jak wybrać najlepszą ofertę do firmy!

Zapraszamy do oglądania filmów instruktażowych na kanale OptimalEnergy na YouTube.


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (2 opinii)

Komentarze (1)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Tomek Janicki

31 mar 2023

Bardzo pomocny filmik. Dobre wyjaśnienie wartości z rachunku

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić