PV Poland fotowoltaika

PV Poland to firma, która niedawno zadebiutowała na polskim rynku fotowoltaiki, jako spółka wywodząca się z Krajowego Instytutu Energii Odnawialnej. KIER przed powstaniem PV Poland zajmował się przeprowadzaniem audytów oraz analiz dla sektora energetycznego, a teraz dzięki nowej spółce staje się coraz silniejszym konkurentem dla czołowych firm instalujących fotowoltaikę w naszym kraju. Jak więc prezentuje się oferta tej firmy na montaż fotowoltaiki? Do kogo jest ona skierowana i jakie posiada wady i zalety? O tym poniżej. 

Oferta PV Poland i ceny fotowoltaiki

PV Poland posiada klasyczny podział oferty na trzy grupy odbiorców. Pierwszymi z nich są domy prywatne, dla których firma ta gwarantuje uniezależnienie się od krajowych dostawców prądu, obniżenie w skuteczny sposób rachunków za energię elektryczną, a także możliwość sprawdzenia parametrów zainstalowanej instalacji fotowoltaicznej za pomocą wygodnej i prostej w użyciu aplikacji mobilnej. Dodatkowo fotowoltaika PV Poland dla osób prywatnych dobierana jest ściśle pod ich potrzeby, dzięki temu nie przepłacają oni za PV i mogą mieć pewność, że zapewnią one im pełne zaspokojenie potrzeb energetycznych. 

Dla przedsiębiorców PV Poland oferuje natomiast fotowoltaikę, która pozwala przekształcić przedsiębiorstwo w nowoczesny zakład pozyskujący energie elektryczna z odnawialnych źródeł, bez względu na jej wielkość czy zapotrzebowanie na prąd. Dodatkowo pomaga ona także zmienić wizerunek firm, które dzięki fotowoltaice z PV Poland mogą stać się przedsiębiorstwami dbającymi o środowisko naturalne, co pozytywnie wpływa na ich opinie wśród klientów. Instalowane przez tę firmę panele słoneczne mogą być lokalizowane na dachach, elewacjach budynków i są w pełni dostosowane do potrzeb hal magazynowych czy biurowców. 

W przypadku natomiast rolników fotowoltaika PV Poland to rozwiązanie które pozwala w efektowny sposób wykorzystać dużą ilość dostępnego pod jej montaż miejsca, a co za tym idzie zredukować koszty prowadzenia gospodarstwa rolnego. Dodatkowo panele montowane przez tę firmę są wykonywane w 100% niepalnego materiału o właściwościach samoczyszczących, dzięki temu nie przysparzają one rolnikom dodatkowych obowiązków. 

Ile kosztuje fotowoltaika w PV Poland?

Forma PV Poland oprócz dokładnie opisanej oferty skierowanej do swojej grupy odbiorców udostępnia także na swojej stronie szacunkowy kalkulator kosztów zainstalowania przez nią paneli fotowoltaicznych. Wystarczy podać wysokość swoich standardowych rachunków za prąd, aby program obliczyć, z jakimi kosztami trzeba będzie się mierzyć. Szacunki te są jednak tylko i wyłącznie orientacyjne, gdyż nie uwzględniają najważniejszych czynników, które mają finalny wpływ na cenę folatwiaki PV Poland. Są nimi między innymi: 

  • miejsce instalacji paneli słonecznych (dach, elewacja, grunt), 
  • wielkość instalacji dopasowana do potrzeb energetycznych, 
  • rodzaju zastosowanych materiałów i komponentów, które przekładają się na trwałość instalacji fotowoltaicznej. 

Dlatego też chcąc poznać dokładną cenę takiej inwestycji najlepiej wypełnić formularz, który pozwoli się skontaktować z doradcą PV Poland.

Jak wygląda usługa PV Poland od A do Z? 

Osoby chcące zainstalować fotowoltaikę PV Poland na dachach swoich domów, firm czy budynków gospodarczych mogą liczyć na kompleksowe podejście tej firmy do całego procesu instalacyjnego, który zamyka się w 6 krokach. 

Pierwszym z nich jest kontakt z doradcą PV Poland, który określi zapotrzebowanie na energie elektryczna i dobierze do niego najlepsze z rozwiązań. Następnie po zaakceptowaniu oferty firma ta przygotowuje umowę, która jak sama ona wskazuje, jest bezpieczna i czytelna dla klientów. Po jej podpisaniu PV Poland pomaga w uzyskaniu dofinansowania czy zwrotów z inwestycji w ramach licznych programów rządowych i nie tylko, dobranych do wybranej grupy docelowej. Sam montaż instalacji PV zajmuje tej firmie natomiast zaledwie jeden dzień. 

Przedostatnim krokiem instalacji paneli słonecznych jest przyłączenie ich do sieci energetycznej oraz dopełnienie wszelkich formalności. Po tym etapie klienci tej firmy mogą już cieszyć się nową instalacją fotowoltaiczną pozwalającą obniżyć rachunki za prąd oraz sprawdzać jej działanie w mobilnych aplikacjach zainstalowanych na smartphonach. 

Opinie o PV Poland

Chcąc więc podsumowując ofertę PV Poland, należy przede wszystkim podkreślić, że firma ta posiada duże doświadczenie branży odnawialnych źródeł energii wynikające z profilu działalności jej rodzimej spółki. Dzięki temu oferuje ona: 

  • szybki montaż instalacji fotowoltaicznej, 
  • 30-letnią gwarancję na wydajność instalacji PV., 
  • ubezpieczenie fotowoltaiki wliczone w koszt jej montażu, 
  • możliwość testowania instalacji przez rok. 

Wszystko to sprawia, więc że oferta PV Poland prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, jedyną jej wadą jest jednak to, że brakuje w niej informacji dotyczących szczegółów wykorzystywanych w instalacjach PV podzespołów i ich producentów, a także szczegółowych informacji na temat dokładnych cen całej inwestycji. Dlatego też chcąc porównać PV Poland z innymi firmami warto skorzystać z czytelnego rankingu ofert.

PV Poland Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 17 stycznia 2019 roku pod numerem KRS 0000766877.

PV Poland Sp. z o.o.
ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa
NIP: 9512476710
REGON: 382351568


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2021-09-15 15:58:12 6 6 6 6 6
Jerzy: Ja mam już fotowoltanike i jestem zadowolony. Cena uczciwa, produkt dobry, ludzie znają się na rzeczy. Całość poszła szybko. Wyglądało tak przyjechał facet pomierzył popatrzył, sprawdził rachunki, zrobił wycenę. Że cena mi pasowała i ofertą wydawała się ciekawa podpisałem umowę. Potem był projekt do akceptacji. Przydało komponenty, a później był montaż l. Sam montaż jeden dzień, sprawna ekipa, mili panowie, widać że znają się na rzeczy. Najdłużej czekałam na podłączenie ale to wina dystrybutora. Wszystko ogólnie w porządku. Polecam

Data dodania opinii: 2021-09-15 10:32:29 6 6 6 6 6
Weronika: Bardzo polecam. Mam fotowoltaike od PV Poland i jestem bardzo zadowolona.

Data dodania opinii: 2021-09-15 10:18:49 6 6 6 6 6
Bozena: Bardzo polecam PV Poland Świetna współpraca, mimo że na montaż musiałam czekać przez pogodę byłam na biezaco6 informowana, panowie na dachu spędzili dwa dni. Bo instalacja duża i skomplikowana. Na taką firmę warto czekać bo sprawna współpraca a panele. Na dachu wyglądają bardzo ładnie. Bożena ze slaska

Data dodania opinii: 2021-09-12 20:05:50 6 6 6 6 6
Kamil: Nie poleciłbym tej firmy nawet wrogowi! Dach cieknie juz miesiąc po montazu przez tych pseudofachowcow a sam PV poland ma to w dupie. Także sugeruje wszystkim zweryfikowac ewentualny wybor. Ta firma nie jest warta zadnego zainteresowania

Data dodania opinii: 2021-08-31 16:12:16 6 6 6 6 6
Jolanta: Polecam PV POLAND. Montaż Instalacji byłby zakończony w jeden dzień, gdyby nie deszcz i burza, tak trwało to niecałe półtora dnia. Profesjonalna i bardzo miła ekipa montażowa. Dużo uznania dla handlowca pana Pawła, który pilotował całe przedsięwzięcie. Bardzo dobry kontakt i wręcz natychmiastowa reakcja na każde moje zgłoszenie. Szczerze polecam.

Data dodania opinii: 2021-08-10 12:56:00 6 6 6 6 6
Alicja: Jak dla mnie re-we-la-cja! wszystko na wysokim poziomie, sprzęt bardzo dobry w rozsądnej cenie. Ekipa montażowa przemiła i bardzo fachowa. Pan z którym podpisałam umowę również pomógł w całym prociesie.

Data dodania opinii: 2021-08-09 23:48:25 6 6 6 6 6
Adam: Polecam PV POLAND, firma zrobiła to co miała zrobić, czyli montaż i obsługa ba wysokim poziomie. Handlowiec dobrze zorganizowany, co nie zadzwoniłem, to było załatwione. Były małe niedociągnięcia w całym procesie, ale finalnie jestem bardzo zadowolony i polecam ! Pozdrawiam z okolic Warszawy ! Dla handlowca Pana PH. Oraz dla całego zespołu

Data dodania opinii: 2021-08-02 22:04:11 6 6 6 6 6
Grzegorz: Nie polrcam!!! Umowę podpisałem 30 maja do dziś nie mam zainstalowanej instalacji i nie mam też wyznaczonego terminu, firma po podpisaniu umowy nie szanuje klienta ponoszę koszty za prąd oraz za kredyt zaciągnięty na fotoeoltsikę. Najlepsze miesiące Czerwiec lipiec sierpień a ja nie produkuję swojego prądu. Firma PV Poland i jej przedstawiciele niegodni zaufania.

Data dodania opinii: 2021-07-05 16:49:28 6 6 6 6 6
dominika: Zdecydowanie nie polecam firmy PV Poland. Podstawowym zarzutem jest to, że z klienta przed podpisaniem umowy, po jej podpisaniu stałam się petentem. W umowie nie ma zawartego terminu montażu paneli - ja poprosiłam o dodanie takiego zapisu, jednak firma nie respektowała ani terminu dostarczenia paneli, ani montażu (bez wcześniejszego uprzedzenia, że są jakiekolwiek problemy). W umówionym dniu montażu ekipa w ogóle się nie pojawiła (straciłam dzień urlopu). Po montażu przed domem zostaje cały bałagan - panowie od montażu powiedzieli, że nie mają możliwości wywiezienia opakowań po panelach, więc je po prostu zostawili. Przestrzegam też przed zapisami dotyczącymi 30 letniej gwarancji na panele - niby jest, ale dowodem zakupu potrzebnym do reklamacji jest faktura, której firma PV Poland nie przekazuje (cytuję z maila od firmy) "ponieważ zawiera informacja poufne dla przedsiębiorstwa". Bardzo nieprzyjemne doświadczenie współpracy z PV Poland - przy tak dużej ofercie innych firm proponuję poszukać innej, bardziej rzetelnej i takiej, która dba o klienta nawet po podpisaniu umowy.