Innogy fotowoltaika opinie

Innogy to jeden z największych europejskich koncernów energetycznych, który działa między innymi w obszarze energii odnawialnej, pozyskiwanej z czystych źródeł. To właśnie on jest filarem tej firmy, w związku z tym fotowoltaika Innogy znana jest przede wszystkim dla mieszkańców stolicy naszego kraju, nie oznacza to jednak, że osoby z innych regionów Polski nie mogą skorzystać z tej oferty. Dlatego też dziś przyjrzymy się jej z bliska i wypunktowujemy jej wszelkie wady oraz zalety.

Oferta Innogy i ceny fotowoltaiki

Innogy to firma, która posiada ogromne doświadczenie w branży energetycznej, w tym także w gałęzi związanej z OZE, dowodem na to jest, chociażby przyznany jej certyfikat Eko -Firmy, a także certyfikat doceniający popularyzowanie przez tę firmę odnawialnych źródeł energii. Oferta na fotowoltaikę Innogy skierowana jest do trzech grup odbiorców, z czego pierwszą z nich są osoby prywatne natomiast kolejne dwie to przedsiębiorcy podzieleni pod względem wielkości prowadzonych firm. 

Panele słoneczne dla osób prywatnych oferowane są przez tę firmę wraz z kompleksowym doradztwem i obsługą na każdym etapie, od momentu projektowania instalacji, poprzez dopięcie wszelkich formalności, aż do jej montażu i uruchomienia. Fotowoltaika montowana na dachach i gruntach prywatnych przez tę firmę dobierana jest zawsze do indywidualnych potrzeb, na bazie przeprowadzonego audytu i przygotowanego projektu. Dzięki temu inwestujące w nim osoby nie muszą się obawiać tego, że za nią zapłacą. 

Oprócz klientów prywatnych Innogy skupia się także mocno na małych przedsiębiorcach, podkreślając korzyści, jakie mogą płynąć z zastosowania fotowoltaiki w ich firmach. Wskazują oni przede wszystkim na to, że dzięki fotowoltaice Innogy, staną się oni lepiej postrzegani w oczach klientów, jako firma dbająca o środowisko naturalne i jakość powietrza w okolicy. Dodatkowo firma ta oferuje małym przedsiębiorcom wsparcie na każdym etapie inwestycji, a także korzystne warunki jej finansowania. 

Fotowoltaika Innogy dostępna jest także dla dużych firm, posiadających spore zapotrzebowanie na energię elektryczną, dzięki temu oferta tej firmy nie pomija nikogo. 

Ile kosztuje fotowoltaika Innogy?

Chcąc dowiedzieć się ile kosztuje fotowoltaika Innogy, mogłoby się wydawać, że można skorzystać z kalkulator kosztów umieszczonego na stronie tej firmy. Nic bardziej mylnego. Kalkulator ten po wypełnieniu wszelkich danych, nie wskaże bowiem orientacyjnej ceny instalacji, a jedynie przeniesie do formularza kontaktowego. Przez co nie można nawet szacunkowo poznać kosztów instalacji fotowoltaicznej montowanej przez tę firmę. 

Wobec tego firma ustala ceny fotowoltaiki dla każdego klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę moc instalacji, jej wielkość, skomplikowaność projektu, a także to, gdzie ma być ona zainstalowana i jakie zostaną w niej użyte materiały oraz podzespoły. 

Wysokiej klasy podzespoły montowane przez Innogy

Pozostając w temacie elementów, z jakich składa się montowana przez Innogy fotowoltaika, warto wspomnieć, że firma korzysta wyłącznie z elementów produkowanych przez renomowanych producentów, wśród których znaleźć można takie marki jak: 

  • JA Solar, 
  • Omnik, 
  • ABB. 

Dzięki temu można mieć pewność, że fotowoltaika od tej firmy jest trwałym i niezawodnym rozwiązaniem, obejmowanym gwarancją na wydajność przez okres 25 lat. 

Formy finansowania fotowoltaiki Innogy

Wiedząc już do kogo skierowana jest oferta Innogy, z jakich materiałów korzysta ta firma i jakie czynniki uwzględnia przy wycenie kosztów instalacji, należy także pamiętać o tym, że oferuje ona wiele możliwości finansowania paneli PV. 

W przypadku osób prywatnych jest nią między innymi możliwość ze skorzystania z takich programów jak Mój Prąd czy Czyste Powietrze, pozwalających uzyskać dofinansowania i dotacje obniżające koszty instalacji słonecznej. Dodatkowo firma ta dla swoich klientów umożliwia także zaciągnięcie kredytów na preferencyjnych warunkach. Opcja ta dostępna jest także dla przedsiębiorców, dla których dodatkowo przygotowana została również oferta leasingowa, w pełni wspierana pod względem dopełnienia formalności przez tę firmę.

 Fotowoltaika Innogy opinie

Chcąc więc zebrać w jednym akapicie wszystkie za i przeciw dotyczące fotowoltaiki od Innogy. Należy przede wszystkim podkreślić, że oferta tej firmy posiada takie zalety jak: 

  • wysoka jakość obsługi klienta, na każdym etapie realizacji inwestycji, 
  • najnowsze technologie, stosowane w trakcie montażu paneli PV,
  • przejrzysta i czytelna umowa, 
  • duże doświadczenie firmy w branży OZE,
  • darmowe konsultacje, umożliwiające wstępnie wycenić koszt instalacji fotowoltaicznej. 

Wśród wad należy natomiast wymienić to, że firma nie udostępnia dla swoich klientów żadnych informacji dotyczących cen montowanej przez nią fotowoltaiki. Dlatego też jej przyszli klienci, chcąc poznać je, muszą skontaktować się z pracownikami Innogy za pomocą formularza kontaktowego, co dla wielu osób może stać się kłopotliwe. Pomimo to warto jednak wziąć pod uwagę ofertę tego instalatora i porównać ją z innymi firmami, gdyż może się okazać, że jest ona jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku usług fotowoltaicznych.

Innogy S.A. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 11 maja 2001 roku pod numerem KRS 0000011733.

Innogy S.A.
Wybrzeże Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa
NIP: 5250000794
REGON: 010330646


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Brak opinii.