FG Energy fotowoltaika

Firma FG Energy świadczy kompleksowe usługi fotowoltaiczne w obszarze doradztwa, wykonania i sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. W swoich projektach firma FG Energy stawia na ekologiczne rozwiązania, zapewniające klientom niezależność energetyczną oraz korzystny wpływ na środowisko naturalne. Firma FG Energy proponuje klientom sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Ekspercki zespół doradców oraz praktyków jest wsparciem dla inwestora na każdym etapie projektu. Proponowane rozwiązania charakteryzują się jakością i niezawodnością. W projektach FG Energy uwzględnia przede wszystkim nowoczesne technologie i innowacyjność rozwiązań. Dla kogo skierowana jest oferta FG Energy? Ile to kosztuje? Już dziś przyglądamy się dokładnie ofercie firmy FG Energy.

Oferta FG Energy i ceny usług

Oferta firmy FG Energy jest skierowana do klienta indywidualnego, przedsiębiorstw i rolników. FG Energy realizuje też duże inwestycje - farmy PV oraz elektrownie słoneczne. Nadrzędnym powodem inwestowania w instalacje fotowoltaiczne jest chęć obniżenia rachunków za prąd oraz korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Produkcja prądu przez panele fotowoltaiczne odbywa się na drodze wykorzystywania energii słonecznej. Dzięki temu użytkownik ponosi koszt zakupu i montażu instalacji PV, a nie koszt produkcji energii. Inwestycja w fotowoltaikę z FG Energy zwraca się po około 6-7 latach. Wybierając FG Energy jako wykonawcę inwestycji, klient zyskuje:

 • niezależność od dostawców prądu
 • zabezpieczenie przed przerwami w dostawie energii elektrycznej
 • gwarancję i jakość produktów, podzespołów
 • kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta
 • podniesienie ceny nieruchomości czy prestiżu firmy jako proekologicznej

Na każdym realizacji projektu instalacji fotowoltaicznej klient ma do dyspozycji zespół ekspertów. Doradcy FG Energy pomogą też w przygotowaniu wniosków o dotacje z programów priorytetowych, ulg czy też w znalezieniu optymalnych form finansowania danej inwestycji w fotowoltaikę. 

FG Energy fotowoltaika dla domu, firmy i gospodarstw rolnych

Klientami firmy FG Energy są gospodarstwa domowe, rolne oraz przedsiębiorstwa. W przypadku oferty dla domu, energia produkowana przez instalację PV służy do zasilania domowych sprzętów, podgrzewania wody, ogrzewania budynku. Inwestowanie w instalacje PV przedsiębiorstw pozwala zaoszczędzić na dostawie prądu, podnosi prestiż firmy jako instytucji proekologicznej. Montaż instalacji fotowoltaicznej z FG Energy, niezależnie od rodzaju klienta, pozwala na: 

 • oszczędności na rachunkach za prąd
 • szybki zwrot inwestycji dzięki uldze termomodernizacyjnej
 • korzystanie z rządowych dofinansowań
 • produkowanie energii elektrycznej w sposób nieemisyjny i cichy
 • korzystanie z energii produkowanej na własny użytek
 • niezależność od jakichkolwiek przerw dostaw energii elektrycznej z sieci energetycznej

FG Energy - instalacja fotowoltaiczna w 5 krokach

Inwestowanie w fotowoltaikę generuje oszczędności w kosztach za energię elektryczną. FG Energry słusznie zauważa, że oszczędności wynikają przede wszystkim z prawidłowego montażu instalacji PV. W ramach kompleksowej obsługi klientów oferowanej przez zespół ekspertów z FG Energy, klient otrzymuje wsparcie w postaci rzetelnego audytu, doradztwa technicznego, projektu, montażu oraz odbioru instalacji. Proces współpracy z FG Enegry trafnie streszcza lista pięciu kroków: 

 1. spotkanie z FG Energy - konsultacja, weryfikacja potrzeb klienta i doradztwo, by dobrać optymalne rozwiązanie 
 2. podpisanie umowy - o formalności (w tym pomoc w uzyskaniu dotacji) zadba doradca z FG Energy
 3. montaż instalacji - montaż zamówionej instalacji PV w około 10 dni
 4. zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej - sprawdzenie funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej i zgłoszenie jej do zakładu energetycznego
 5. komfort i oszczędności - FG Energy kontroluje funkcjonowanie instalacji PV i zapewnia 25 lat gwarancji na wydajność paneli słonecznych, a klient korzysta z niezależności energetycznej i oszczędności na rachunkach za prąd

Opinie o FG Energy

Firma FG Energy świadczy kompleksowe usługi, dające niezależność energetyczną stawiając na ekologiczne rozwiązanie, jakim jest inwestowanie w fotowoltaikę. Rozwiązania oferowane przez FG Energy są całkowicie bezpieczne dla środowiska i zapewniają oszczędności oraz niezależność od dostawcy prądu. Systemy FG Energy sprawdzą się w gospodarstwach domowych, rolnych oraz w firmach. W kontekście problemów związanych z drożejącą energią oraz z zagrożeniem wyczepywania się surowców energetycznych, inwestycja w odnawialne źródła energii jest nie tylko dobrą alternatywą, ale też koniecznością. Instalacje fotowoltaiczne firmy FG Energy są ekologiczne i bezawaryjne, nie emitują zanieczyszczeń i hałasu. Gwarancja do 25 lat oraz serwis dostępny 24/7 z punktu widzenia potencjalnego klienta to ważne obszary działalności FG Energy. 

FG Energy kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 13 czerwca 2017 roku pod numerem KRS 0000682836

FG Energy Sp. z o.o. spółka komandytowa

ul. Aleja Pokoju 1

31-548 Kraków

NIP: 9820378558

REGON: 367544980


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2021-08-11 23:08:01 6 6 6 6 6
Skowroński Irewneusz: Firma naciągająca klientów zrobiłem wycenę tych samych paneli i falownika wyszło 10 tyś zł mniej .Aczkolwiek to co oni oferują będzie działać panele chińskie w miarę ok. Ale cena za ten sam materiał jest o 10 tyś mniejsza w innych firmach.

Data dodania opinii: 2021-08-02 21:48:42 6 6 6 6 6
Teresa: Witam Niestety moje doświadczenie z Firmą FG Energy nie należy do dobrych doświadczeń. Firma ta jest nierzetelna: nie posiada własnego sprzętu technicznego, korzysta z usług podwykonawców, którzy też nie posiadają sprzętu technicznego. Na pierwszy termin montażu przyjechali ludzie z łopatami do wykonania wykopów na słupy pod stelaż 1,6m głębokie. Po nieudanej próbie zajęło im około 2 tygodni znalezienie koparki. w drugim terminie montażu pojawiła się koparka lecz ekipa nie dostała rysunku technicznego stelaża więc nie wiadomo było w jakiej odległości mają być słupy. W ogóle nie wiadomo czy instalacja jest poprawnie zamontowana bo po dziś dzień czyli około miesiąca nie otrzymałam kopii rysunku technicznego stelaża. W momencie podpisania protokołu odbioru nie otrzymałam instrukcji obsługi ani żadnej dokumentacji technicznej jak to jest zapisane w umowie. Obsługa klienta po pierwsze kłamie jak z nut kiedy pytasz o status swojej sprawy i na dodatek nie ma pojęcia o czym mówi. Od daty montażu mojej instalacji minęło 4 tygodnie. Zgodnie z tym co zostało mi przekazane po zakończeniu instalacji powinien się skontaktować ze mną Dystrybutor energii ( w tym przypadku Tauron) do 30 dni. 4 tygodnie po zakończeniu instalacji zadzwoniłam do Tauron zapytać czy dostali wniosek. Okazało się, że wniosek nie został złożony przez FG Energy. Wewnętrzny przepływ dokumentów zajął im miesiąc czasu. Z czego oczywiście nie mam żadnej gwarancji, że zostanie on złożony w najbliższym czasie bo jak już wcześniej wspomniałam pracownicy FG energy sa ekspertami we wprowadzaniu w błąd swoich klientów, którzy finansują ich wynagrodzenia. Firma nie odpowiada na mailowe reklamacje. Na moje dwie wcześniejsze reklamacje odpowiedzieli zbytkowym mailem, którego wymusiłam dzwoniąc do nich codziennie z rządaniem odpowiedzi. Szczerze nie polecam, odradzam i przestrzegam przed korzystaniem z usług firmy FG Energy