Porównaj oferty
Sunsol opinie
OptimalEnergy

Sunsol opinie

3.8 (15 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Sun Sol to jedna z najpopularniejszych firm w Polsce zajmujących się projektowaniem i instalacją fotowoltaiki w całym kraju. Zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu, a do tego korzysta ze sprawdzonych komponentów i podzespołów gwarantujących trwałość i niezawodność instalacji fotowoltaicznych. Zespół Sun Sol to doświadczeni pracownicy, którzy są w stanie zaproponować każdemu rozwiązanie na miarę jego potrzeb. Warto także wspomnieć, że firma ta w 2019 roku zdobyła również nagrodę Instalatora roku przyznawaną profesjonalnym firmom zajmującym się montażem fotowoltaiki w Polsce. Dlatego też warto z bliska przyjrzeć się jej ofercie i poznać jej szczegóły.

Nazwa spółki

SunSol Sp. z o.o.

Adres siedziby

Ludwika Mierosławskiego 21
80-430 Gdańsk, pomorskie, Polska

Telefon

48 587 463 899

Email

biuro@sunsol.pl

Numer KRS

0000657340

NIP

9571090768

Oferta Sun Sol i ceny fotowoltaiki

Oferta związana z montażem instalacji fotowoltaicznej w Sun Sol skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Ich projekty cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami, które są w stanie zapewnić niezależność energetyczną i wygenerować oszczędności na rachunkach za prąd dla każdego. Wśród usług, jakie oferuje Sun Sol, znaleźć można projektowanie instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania energetycznego. Montaż całej instalacji wraz z uruchomieniem i przeszkoleniem użytkowników, a także serwis paneli słonecznych i wszelkich ewentualnych usterek związanych z fotowoltaiką wykonana przez tę firmę.

Pomimo tego, że główna siedziba Sun Sol znajduje się w Gdańsku, firma ta świadczy usługi na terenie całego kraju, a lista jej realizacji prezentuje się naprawdę imponująco.

Wśród nich znaleźć można między innymi fotowoltaikę montowana w przedsiębiorstwach z funkcją awaryjnego zasilania, która eliminuje przerwy w dostawach prądu, na które nie mogą sobie pozwolić przedsiębiorcy. Fotowoltaika dla rolników, która pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i zasilić nawet najbardziej zautomatyzowane gospodarstwa rolne, a także fotowoltaikę dla domów jednorodzinnych o niewielkich mocach. Każda z tych realizacji pozwoliła więc jej użytkownikom uniezależnić się od lokalnych dostawców prądu i cieszyć się czysta energia bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.

Cena fotowoltaiki Sun Sol

Aby uzyskać wycenę fotowoltaiki montowanej przez Sun Sol, należy skontaktować się z tą firmą za pomocą formularza kontaktowego. Na swojej stronie nie podaje ona bowiem nawet orientacyjnych kosztów instalacji. Jednak to ile trzeba będzie zapłacić za fotowoltaikę zależne będzie z pewnością od:

  • wielkości instalacji oraz jej mocy, która dobierana jest zawsze indywidualnie,
  • miejsca montażu,
  • rodzaju fotowoltaiki on-grid lub off-grid,
  • klasy podzespołów i elementów składających się na całą instalację.

Wysokiej jakości fotowoltaika od Sun Sol

O wysokiej jakości instalowanej przez Sun Sol fotowoltaiki świadczy przede wszystkim to, że wykorzystuje ona w niej najlepszej jakości materiały, dzięki współgrać z takimi markami jak:

  • SunPower,
  • REC,
  • QCells,
  • SolarEdge,
  • Fronius,
  • SMA,

będącymi światowymi liderami w produkcji paneli słonecznych, inwerterów oraz innych elementów niezbędnych do poprawnego wykonania instalacji fotowoltaicznej.

Jak wygląda montaż fotowoltaiki w Sun Sol

W ofercie Sun Sol można znaleźć zarówno montaż fotowoltaiki na dachach, jak i w gruncie. Decydując się na współpracę z tą firmą, jej klienci zyskują profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej, zakup i dostawę wszystkich niezbędnych urządzeń i podzespołów, wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz z jej przyłączeniem do sieci. Dodatkowo Sun Sol oferuje także gwarancję pełnego profesjonalizmu i terminowości wykonania usług, a także wsparcie w pozyskaniu dofinansowania lub dopłat do instalacji, które pozwala znacznie obniżyć jej koszt. Wsparcie to oferowane jest zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Z czego dwie ostatnie z wymienionych grup mogą także liczyć na korzystne kredyty i oferty leasingowe.

Sun Sol opinie

Chcąc podsumować ofertę firmy Sun Sol, należy przede wszystkim podkreślić jej profesjonalne podejście do montażu instalacji fotowoltaicznych u swoich klientów, a także wysoką jakość używanych przez nią elementów, z których wykonywane są instalacje. Dodatkowym atutem Sun Sol jest także kompleksowe wsparcie klientów na każdym etapie inwestycji od momentu doboru odpowiedniego projektu, poprzez zakup i dostawę materiałów, aż po montaż, uruchomienie i uzyskanie dotacji i dofinansowań. Dzięki temu osoby decydujące się na współpracę z tą firmą nie muszą się niczym przejmować. Wartym uwagi aspektem w ofercie Sun Sol jest także możliwość doboru rodzaju instalacji do indywidualnych podań i preferencji, a także to, że działa ona na terenie całego kraju.

Jednak jak każda oferta także i ta prezentowana przez firmę Sun Sol posiada swoje wady. Pierwsza z nich jest brak wyszczególnienia, chociażby orientacyjnych kosztów instalacji fotowoltaicznej, a co za tym idzie konieczność skontaktowania się z nią w tym celu. Kolejną kwestią jest także brak informacji o okresie gwarancji na fotowoltaikę montowana przez Sun Sol. Pomimo to, warto jednak rozważyć tę firmę, poszukując instalatora fotowoltaiki.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (3.5 z 8 opinii klientów)

Ireneusz Kania

3 cze 2024

SunSol? A nie powinno być "Januszex"?

Krzysztof

5 mar 2024

Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm, wiarygodność, zrozumiałe reguły działania, otwarta komunikacja i szacunek dla klienta. Dziękuję doradcy za profesjonalizm, szybkość w działaniu, jasne rzetelne oferty, fachową wiedzę techniczną i dostępność w każdym momencie - to zdecydowało o wyborze tej firmy. Super się spisała ekipa montażowa. Dynamika w pracy, estetyka, precyzja, zgodnie z terminem i porządek po zakończeniu prac.

Marek

1 mar 2024

Jestem bardzo zadowolony z jakości i terminowości wykonanych prac przez ekipy montażystów firmy SunSol. Panowie posiadali wysoką kulturę osobistą a jeśli chodzi o wiedzę i fachowość wykonanej usługi, to jest to najwyższa klasa europejska. Jestem głęboko przekonany, że była to trafna decyzja o wybraniu firmy SunSol z listy kilkunastu ofert dostępnych na rynku. Dzięki tej inwestycji wartość mojej nieruchomości wzrosła radykalnie czyniąc ją w pełni ekologiczną. Dziękuję i życzę wielu sukcesów w działalności firmy na rynku.

Niedzielan

11 lut 2024

pan Rafał, pan Fabian, pan Szymon... istna wylęgarnia laurek, śmiech na sali

Bronisław W

23 sty 2024

Oferta była najbardziej atrakcyjna wśród wszystkich ofert na rynku. Jak najbardziej godna polecenia. Pan Fabian super przedstawiciel, świetny kontakt i współpraca, jestem zadowolony. Fachowa i rzetelna firma.

OlkaJ

2 paź 2023

to, że sunsol jeszcze istnieje to jakieś nieporozumienie

Krzysztof Florysiak

1 maj 2021

Fotowoltaike zakładaliśmy pod koniec marca.,Firmę Sun Sol wyszukałem w internecie i okazało się że był to strzał w 10.Firma okazała się solidna i profesjonalna. Moja pierwsza rozmowa z doradcą bardzo miłym Panem Szymonem Chrzanowskim była bardzo konstruktywna tzn pan Szymon szybko dobrał moc instalacji, przesłał projekt, wycenę oraz ustalił termin realizacji. Panowie montujący moduły byli również mili i profesjonalni. Prace wykonali w dwa dni. Jestem bardzo zadowolony i firmę Sun Sol mogę polecić innym

Januszewscy

7 kwi 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy Sun Sol. Profesjonalna obsługa przez przedstawiciela firmy pana Rafała Rabczewskiego oraz bardzo sprawny montaż pod dowództwem Pana Igora. Ekipa bardzo fachowo przygotowana z szeroką znajomością tematu dotyczącej fotowoltaniki. Bardzo owocna i sprawna współpraca z biurem . Polecamy firmę SunSol

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności