Porównaj oferty
Hymon opinie fotowoltaika
OptimalEnergy

Hymon opinie fotowoltaika

4.05 (22 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Hymon to jedna z czołowych polskich firm zajmujących się montażem i serwisem instalacji fotowoltaicznych na terenie naszego kraju. Jej wieloletnie doświadczenie, ścisła współpraca z głównymi producentami osprzętu fotowoltaicznego oraz indywidualne podejście do klientów, sprawia, że od lat cieszy się ona dużą popularnością wśród osób chcących zastosować fotowoltaikę w alternatywie do tradycyjnych źródeł energii. Posiada ona 75 własnych grup monterskich, dzięki temu każdy w Polsce, niezależnie od regionu może skorzystać z jej usług. Jak więc dokładnie wygląda oferta firmy Hymon?

Nazwa spółki

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.

Adres siedziby

Dojazd 16A
33-100 Tarnów, małopolska, Polska

Telefon

48 534 165 058

Email

m.kwasna@hymon.pl

Numer KRS

0000837128

NIP

9930676222

Oferta Hymon i ceny instalacji fotowoltaicznej

Hymon to firma działająca na polskim rynku usług fotowoltaicznych od 2011 roku. Wśród jej klientów znajdują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne oraz rolnicy. Dla każdego z nich Hymon oferuje zaprojektowanie indywidualnie dobranej do potrzeb instalacji fotowoltaicznej, która spełniać będzie zapotrzebowanie energetyczne w pełni, zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych czy gospodarstw rolnych. Co najważniejsze firma Hymon ściśle współpracuje z najlepszymi producentami komponentów i urządzeń fotowoltaicznych, dzięki temu jej instalacje cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością przez wiele lat. Oprócz tego firma ta oferuje dla swoich klientów także:

 • w pełni bezpłatny audyt pozwalający dobrać odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej,
 • dobór właściwych podzespołów, ich zakup oraz dostarczenie na miejsce montażu,
 • zamontowanie instalacji fotowoltaicznej zgodnie z obowiązującymi normami,
 • zgłoszenie instalacji do niezbędnych urzędów oraz jej uruchomienie i przeszkolenie użytkowników,
 • usługi serwisowe obejmujące prace ujęte w warunkach gwarancji na instalację fotowoltaiczną
 • 15 lat gwarancji premium dla każdego klienta indywidualnego.

Ceny fotowoltaiki w Hymon

Na stronie firmy Hymon nie można znaleźć dokładnych informacji na temat cen instalacji fotowoltaicznych montowanych przez nią. Aby dowiedzieć się szczegółów na ten temat, trzeba więc wypełnić formularz, pozwalający skontaktować się z konsultantem Hymon. Jedno jest jednak pewne finalny koszt instalacji PV zależy przede wszystkim od takich czynników jak;

 • wielkość montowanej instalacji, a co za tym idzie także jej moc,
 • rodzaj zastosowanych komponentów i podzespołów,
 • miejsce montażu (dach lub grunt).

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze firmy Hymon do montażu instalacji fotowoltaicznej warto także pamiętać, że ceny fotowoltaiki stale spadają, dlatego najlepiej na bieżąco wyceniać tego typu prace, aby móc zaoszczędzić jak najwięcej, nie tylko na samych rachunkach za prąd, ale i instalacji i jej montażu.

Jak może być finansowana fotowoltaika w Hymon

Firma Hymon doskonale odpowiada na potrzeby swoich klientów, dzięki temu posiada wiele możliwości finansowania instalacji PV, które sprawiają, że inwestycja w nią jest jeszcze bardziej opłacalna ekonomicznie. Wśród tych możliwości wyróżnia się:

 • rządowe programy sfinansować- takie jak dofinansowania w ramach programu „Mój Prąd”, który umożliwia staranie się o dofinansowanie nawet do 50% kosztów instalacji PV, jednak nie więcej niż 5000 złotych przez osoby fizyczne,
 • korzystne kredyty- dzięki współpracy z instytucjami finansowymi i bankami Hymon oferuje dla swoich klientów możliwość skorzystania z kredytów na sfinansowanie instalacji PV na bardzo korzystnych warunkach, które dostępne są zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców,
 • leasing na fotowoltaikę- przedsiębiorcy wybierający Hymon mogą także skorzystać z uzyskującego w ostatnim czasie na popularności rozwiązania, jakim jest leasing na fotowoltaikę. Rozwiązanie to cechuje się uproszczonymi procedurami i wielkimi wymaganiami do spełnienia.

Dzięki temu niemal każdy może pozwolić sobie na montaż fotowoltaiki z Hymon, która zajmie się wszystkimi formalnościami i kwestiami związanymi z tą inwestycją od A do Z, dając tym samym swoim klientom gwarancję pełnej satysfakcji i minimum formalności w przebiegu tego procesu.

Hymon opinie

Chcąc podsumować całą ofertę firmy Hymon należy przede wszystkim wyróżnić wśród jej zalet to, że posiada ona 75 własnych grup monterskich zajmujących się instalacją fotowoltaiki w całym kraju. Oferowaną opiekę dedykowanych opiekunów, którzy pomagają sfinansować inwestycję. A także:

 • wysokiej jakości podzespoły i komponenty folwarczne,
 • 15 lat gwarancji premium dla klientów indywidualnych,
 • monitorowanie zainstalowanych paneli PV i optymalizację ich pracy,
 • kompleksowe usługi dla każdego rodzaju klientów.

Pomimo wielu zalet firma Hymon posiada jednak także swoje wady. Pierwszą z nich jest brak jakichkolwiek informacji na temat kosztów związanych instalacją przez nią paneli słonecznych. Ponadto kontakt z firmą jak wskazują jej byli klienci, potrafi być także utrudniony, co nie stawia jej w najlepszym świetle. Dodatkowo wiele osób wskazuje także na to, że instalacje PV montowane przez Hymon realizowane są z opóźnieniami. Dlatego chcą skorzystać z usług firmy Hymon najlepiej porównać ją najpierw z innymi firmami instalatorskimi działającymi na terenie naszego kraju.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (4.16 z 19 opinii klientów)

Feliks Felicis

28 sty 2024

Mam do nich zaufanie, bo caly proces przebiegl szybko i bez zbednych formalnosci. Polecam

arkadiusz

30 lis 2023

Komunikacja z Hymon na najwyższym poziomie, polecam każdemu.

Wojciech

26 lis 2023

Zdecydowanie nie polecam. Firma nie potrafi wykonać poprawnie instalacji. Brak reakcji na zgłoszenie reklamacyjne, mijają kolejne miesiące, odpowiedz na list polecony, że potwierdzają źle wykonaną instalację i oddzwonią. Oczywiście brak odzewu.

Kajetan Woźniak

21 lis 2023

Znajomy namówił na instalacje od hymona; od tego czasu nie utrzymujemy kontaktu, bo tyle, co mi ta firma krwi napsuła to nikt mi już nie odda

Jakub

30 paź 2023

Instalacja przez Hymon - szybko, bezproblemowo, rewelacyjnie!

Kajtek

13 paź 2023

Z Hymonem zetknąłem się jakiś czas temu, ale nie od razu z nich skorzystałem. Po namyśle wróciłem do nich i teraz mogę powiedzieć, że to był super pomysł. Raz, dwa uwinęli się z robotą.

marcino

30 wrz 2023

Fajna firma warta zaufania i powierzenia swoich funduszy. Inwestycja zaczęła się już zwracać. A czasu dużo to nie zajęło.

David

28 wrz 2023

Bardzo polecam tego wykonawcę. Do dogadania są na luzie i można się od nich sporo dowiedzieć bo słychać, że się na tym znają. Cenowo okej, ceny po prostu konkurencyjne.

Lena Kowalska

26 wrz 2023

Doskonała obsługa klienta. Tym mnie urzekli. Oczywiście sama robota wykonana bardzo dobrze ale to właśnie ten kontakt z klientem daje wielką przewagę, moim zdaniem. POLECAM

Aleks

23 wrz 2023

jedyne czym hymon może sie pochwalić to dobry pijar.. niczym poza tym

Idunia

21 wrz 2023

Widzę same pozytywy i w moim odczuciu są one zasłużone. Hymon to firma z "wyższej półki" w porównaniu do innych zajmujących się fotowoltaiką. Nie ma ściemy, wszystko jest jasne i klarowne, ale co najważniejsze bardzo pilnują terminów.

calineczka

20 wrz 2023

jak w fotowoltaike sie bawic to tylko z hymonem. spelnili moje oczekiwania co do obslugi klienta, kontaktu i jakosci uzytych materialow.

Karo54

18 wrz 2023

Zdecydowanie polecam. Jeśli chodzi o jakość usług i generalnie szybkość przebiegu całej procedury instalacji to zasługują na piątkę z plusem

Jasia

31 sie 2023

Hymon to dobry adres jak ktoś szuka profesjonalistów. Bardzo długo wahałam się nad założeniem paneli słonecznych bo firmy zajmujące się tym nie wzbudziły mojego zaufania. Zawsze jak zaczynałam zadawać więcej pytań, w końcu okazywało się że to jakaś lipa. Tutaj żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Termin umówiony, czekam na montaż.

Filip

30 sie 2023

Ode mnie leci 5 gwiazdek, bo po prostu się należy. Cały proces przebiegł na spokojnie i zgodnie z harmonogramem. Jeśli ktoś będzie mnie pytał o zdanie, to na pewno będę polecać Hymon dalej.

Karola

29 sie 2023

Bardzo dobrze oceniam tę firmę. Wywiązują się z umowy, terminów. Potrafią doskonale doradzić i doprowadzić sprawę do końca. Instalacja działa bez problemów.

Bogdan12

27 sie 2023

Zwykle ocen nie wystawiam ale jestem tak zadowolony z usług, że robię wyjątek. Firmo Hymon, jeśli utrzymacie taki standard jakości i obsługi instalacji fotowoltaicznych jak teraz to Wam wróże podbój całego globu hehe. Polecam!!

Andrzej

18 sty 2022

Niestety skusiłem się na montaż pompy ciepła 15kw przez firmę Hymon pół roku temu, już za mną kilka wizyt monterów i liczne przeróbki, a instalacja dalej nie pracuje poprawnie. Beznadziejny kontakt z serwisem i wybiórcze odpisywanie na maile. Koordynator serwisu do dzisiaj nie zorientowany w temacie lub nie chce przyznać w czym problem. NIE POLECAM.

Szymaniak Krzysztof

7 lip 2021

Pani Joanna Borysewicz jest genialnym doradcą .Audyt w jej wykonaniu to pełen profesjonalizm .Super doradzi jaką instalacje założyć jak najbardziej polecam.ekipa monterów w jeden dzień założyła instalacje pomimo tego że popadywał deszcz. Dobra robota Polecam

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności