Power Profit fotowoltaika

Power Profit to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się sprzedażą oraz kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych w naszym kraju. Posiada ona duże doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii i stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki temu plasuje się ona w czołówce firm oferujących fotowoltaikę dla mieszkańców każdego regionu w naszym kraju. Jakie są szczegóły oraz wyróżniające elementy jej oferty? Ile trzeba zapłacić za fotowoltaikę od Power Profit? O tym poniżej. 

Oferta na fotowoltaikę Power Profit i ceny 

Firma Power Profit swoje usługi związane z instalacją fotowoltaiki kieruje do osób prywatnych, przedsiębiorców, a także rolników. Jej oferta opiera się przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dla których chce ona umożliwiać pozyskiwanie prądu z czystych źródeł, jakimi są promienie słoneczne w bezproblemowy i co najważniejsze ekonomiczny sposób. Dlatego też każdy z klientów Power Profit może liczyć na wykonanie przez tę firmę bezpłatnego audytu na miejscu montażu instalacji fotowoltaicznej, na podstawie którego można w pełni poprawnie oszacować zapotrzebowanie energetyczne oraz wykonać indywidualnie dobrany projekt instalacji. Dzięki temu bez względu na to, czy fotowoltaika Power Profit montowana jest na dachach budynków mieszkalnych, czy firmowych, zapewnia za każdym razem zadowalającą wydajność, przekładającą się na realne oszczędności w postaci niższych rachunków za prąd. Poświadczeniem wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych Power Profit oraz doświadczenia tej firmy są między innymi prezentowane na jej stronie liczne realizacje. 

Nie tylko wysoka jakość usług, ale i urządzeń i podzespołów

Power Profit stawia nie tylko na wysoką jakość obsługi klienta, która jest jednym z czynników wpływających na zadowolenie po skorzystaniu z usług tej firmy, ale także na wysokiej jakości podzespoły, urządzenia oraz komponenty, produkowane przez takie firmy jak: 

 • QCELLS
 • Risen SOLAR TECHNOLOGY
 • SHARP
 • Fronius
 • Solar Edge.
 • REC
 • SunPower
 • QCells
 • Sharp
 • LG Solar
 • LONGi
 • Ja Solar
 • Jinko
 • SMA Solar
 • Fronius
 • Huawei
 • SolarEdge
 • Sofar solar
 • BYD magazyny energii

Dzięki temu Power Profit jest w stanie zapewnić aż 25 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne. 

Ile kosztuje fotowoltaika Power Profit? 

Osoby zainteresowane ofertą marki Power Profit oraz ceną wykonywanej przez nią instalacji fotowoltaicznej niestety, aby uzyskać tego typu informacje, muszą skontaktować się z przedstawicielem firmy. Nie udostępnia ona bowiem na swojej stronie szczegółowych informacji na temat cen fotowoltaiki. Można jednak być pewnym, że to ile finalnie klienci Power Profit za nią zapłacą, zależeć będzie od: 

 • wielkości, tym samym mocy samej instalacji fotowoltaicznej, 
 • miejsca montażu paneli, 
 • jakości wybranych podzespołów i komponentów, przekładających się na bezawaryjną pracę instalacji przez dłuższy czas, 
 • stopnia skomplikowania projektu całej instalacji. 

Chcąc więc dowiedzieć się ile w danym przypadku trzeba będzie zapłacić za fotowoltaikę Power Profit najlepiej skorzystać z prostego formularza kontaktowego, który pozwoli pracownikom tej firmy przedstawić ofertę. 

Czym wyróżnia się oferta na fotowoltaikę Power Profit?

Klienci decydujący się na współpracę z Power Profit mogą liczyć między innymi na kompleksowe porady, także prawne we wszystkich kwestiach związanych z fotowoltaiką, montaż instalacji przez własne ekipy montażowe firmy, dzięki czemu czas od podpisania umowy z firmą do użytkowania fotowoltaiki znacznie się skraca, nawet do dwóch tygodni. Dodatkowo montowana przez Power Profit fotowoltaika może być w pełni zdalnie monitorowane za pomocą dostępnych na telefony komórkowe lub inne urządzenia mobilne aplikacji. 

Sam montaż instalacji poprzedzony jest natomiast bezpłatnym audytem, na podstawie którego sporządzany jest projekt instalacji PV, po jego zaakceptowaniu podpisywana jest z tą firmą umowa, a jej instalatorzy zjawiają się na miejscu montażu i instalują panele słoneczne we wskazanym miejscu, szkoląc również ich użytkowników z obsługi wszelkiego rodzaju urządzeń. Dzięki temu klienci Power Profit nie muszą się niczym przejmować i zyskują czyste źródło energii w szybki i bezproblemowy sposób. 

Opinie o Power Profit

Chcąc podsumować ofertę firmy Power Profit, należy przede wszystkim wyróżnić wśród jej zalet: 

 • duże doświadczenie,
 • własne ekipy instalatorskie, 
 • wykonanie darmowego audytu przed zaprojektowaniem instalacji PV, 
 • szybki czas realizacji usługi nawet do 2 tygodni od złożenia zamówienia, 
 •  lat gwarancji na panele słoneczne. 

Dodatkowym atutem jest także to, że wykorzystuje ona komponenty i urządzenia sprawdzonych marek, które gwarantują bezawaryjną pracę instalacji przez długi czas. 

Jak każda oferta ta od Power Profit posiada jednak także swoje minusy. Pierwszym z nich jest mocno okrojona ilość informacji dostępna na stronie tej firmy, a także brak podanych, chociażby szacunkowych kosztów instalacji fotowoltaicznej. Przez co chcąc dowiedzieć się jakikolwiek szczegółów, trzeba skontaktować się z pracownikiem tej firmy, na przykład za pomocą formularza kontaktowego. 

Pomimo to Power Profit cieszy się jednak dużą popularnością wśród osób chcących zainstalować panele na swoich dachach lub gruntach zarówno domów, jak i firm czy budynków gospodarczych, dlatego warto wziąć pod uwagę jej ofertę w trakcie analizowania dostępnych na rynku opcji. 

Power Profit Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 8 października 2018 roku pod numerem KRS 0000752265.

Power Profit Sp. z o.o.
Aleja T. Kościuszki 103/105
90-441 Łódź
NIP: 7292727881
REGON: 381517707


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2021-09-19 22:47:51 6 6 6 6 6
Krzysztof: !!UWAGA, UWAGA!! Firma niestety niewypłacalna. Wysyłają potwierdzenia zapłaty, odbierają towar, a potem się okazuje, że mają pieniądze zablokowane. Pan Prezes Tomasz obiecał zapłatę, ale do dziś nie ma pieniędzy na koncie. Teraz oczywiście nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile, a pracownicy biura oczywiście nic nie mogą. AKTUALIZACJA!! Pan Tomasz obiecał, że do piątku zapłaci połowę zaległości, a resztę w najbliższym tygodniu. Oczywiście z jego słów nic nie wyszło i kasy jak nie było tak nie ma.

Data dodania opinii: 2021-09-13 09:59:50 6 6 6 6 6
Grzegorz: Firmy NIE POLECAM , kto podpisze z nimi umowę niech od razu zatrudni prawnika . Oferta na ich stronie jedna wielka ściema, zwłaszcza w kwestii terminowości montażu i kontaktu po wpłacie zaliczki. Negatywne komentarze albo blokowane , albo szybko usuwane. (NIE DOTYCZY TEJ STRONY)Zero profesjonalizmu . U mnie umowa podpisana w marcu br. , do dnia dzisiejszego czyli 13. września nie wywiązali się w pełni z obietnic i przedstawionej oferty . Jeżeli ktoś liczy na szybki montaż , niech zapomni. Droga od podpisania umowy do montażu pełna nerwów , straconego czasu i zablokowanych pieniędzy. Omijać szerokim łukiem, pozytywne komentarze proponuję sprawdzić a negatywnych dobrze poszukać bo są......

Data dodania opinii: 2021-09-08 19:34:03 6 6 6 6 6
RENATA: Firmy zdecydowanie NIE POLECAM !!!!! Tak jak pisali poprzednicy , nie dotrzymują warunków umowy , po wpłaceniu zaliczki wszelaki kontakt się urywa , klient blokuje pieniądze i niepotrzebnie traci czas i nerwy a na prawdę są inne lepsze firmy . Wiem bo w tym roku sporo moich znajomych skorzystało z ofert innych firm i nie mieli tyle przygód co ja . Moja przygoda z PP szerzej opisana na GoWork (po zatwierdzeniu przez administratora bo dodana dzisiaj)

Data dodania opinii: 2021-09-07 15:55:37 6 6 6 6 6
Grzegorz: Power Profit nie dotrzymuje warunkow umowy. UWAGA na te firme!

Data dodania opinii: 2021-08-02 08:19:08 6 6 6 6 6
Ignaczak Zbigniew: Zdecydowanie nie polecam firmy, nierzetelna, nie dotrzymuje terminów. Od podpisania umowy minęły prawie 4 miesiące i w dalszym ciągu nie mam fotowoltaiki. Dwukrotnie był wyznaczany termin instalacji na który nikt nie przybył, nie raczono nawet powiadomić o odwołaniu montażu. Wypowiedziałem umowę w trybie natychmiastowym, teraz czekam na zwrot zaliczki, ciekawe jak długo. Same pozytywne opinie to ściema, negatywy usuwają.Minął już ponad miesiąc od wypowiedzenia umowy i pomimo kilkukrotnych wezwań do zwrotu zaliczki nie otrzymałem jej zwrotu. Sprawa chyba skończy się w sądzie

Data dodania opinii: 2021-07-23 15:30:00 6 6 6 6 6
Niezadowolony klient: nie polecam firmy mają w poważaniu klienta