Porównaj oferty
Power Profit opinie
OptimalEnergy

Power Profit opinie

1.24 (25 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Power Profit to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się sprzedażą oraz kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych w naszym kraju. Posiada ona duże doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii i stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki temu plasuje się ona w czołówce firm oferujących fotowoltaikę dla mieszkańców każdego regionu w naszym kraju. Jakie są szczegóły oraz wyróżniające elementy jej oferty? Ile trzeba zapłacić za fotowoltaikę od Power Profit? O tym poniżej.

Nazwa spółki

Power Profit Sp. z o.o.

Adres siedziby

Aleja T. Kościuszki 103/105
90-441 Łódź, łódzkie, Polska

Telefon

696 702 366

Email

kontakt@powerprofit.pl

Numer KRS

0000752265

NIP

7292727881

Oferta na fotowoltaikę Power Profit i ceny

Firma Power Profit swoje usługi związane z instalacją fotowoltaiki kieruje do osób prywatnych, przedsiębiorców, a także rolników. Jej oferta opiera się przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dla których chce ona umożliwiać pozyskiwanie prądu z czystych źródeł, jakimi są promienie słoneczne w bezproblemowy i co najważniejsze ekonomiczny sposób. Dlatego też każdy z klientów Power Profit może liczyć na wykonanie przez tę firmę bezpłatnego audytu na miejscu montażu instalacji fotowoltaicznej, na podstawie którego można w pełni poprawnie oszacować zapotrzebowanie energetyczne oraz wykonać indywidualnie dobrany projekt instalacji. Dzięki temu bez względu na to, czy fotowoltaika Power Profit montowana jest na dachach budynków mieszkalnych, czy firmowych, zapewnia za każdym razem zadowalającą wydajność, przekładającą się na realne oszczędności w postaci niższych rachunków za prąd. Poświadczeniem wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych Power Profit oraz doświadczenia tej firmy są między innymi prezentowane na jej stronie liczne realizacje.

Nie tylko wysoka jakość usług, ale i urządzeń i podzespołów

Power Profit stawia nie tylko na wysoką jakość obsługi klienta, która jest jednym z czynników wpływających na zadowolenie po skorzystaniu z usług tej firmy, ale także na wysokiej jakości podzespoły, urządzenia oraz komponenty, produkowane przez takie firmy jak:

 • QCELLS
 • Risen SOLAR TECHNOLOGY
 • SHARP
 • Fronius
 • Solar Edge.
 • REC
 • SunPower
 • QCells
 • Sharp
 • LG Solar
 • LONGi
 • Ja Solar
 • Jinko
 • SMA Solar
 • Fronius
 • Huawei
 • SolarEdge
 • Sofar solar
 • BYD magazyny energii

Dzięki temu Power Profit jest w stanie zapewnić aż 25 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne.

Ile kosztuje fotowoltaika Power Profit?

Osoby zainteresowane ofertą marki Power Profit oraz ceną wykonywanej przez nią instalacji fotowoltaicznej niestety, aby uzyskać tego typu informacje, muszą skontaktować się z przedstawicielem firmy. Nie udostępnia ona bowiem na swojej stronie szczegółowych informacji na temat cen fotowoltaiki. Można jednak być pewnym, że to ile finalnie klienci Power Profit za nią zapłacą, zależeć będzie od:

 • wielkości, tym samym mocy samej instalacji fotowoltaicznej,
 • miejsca montażu paneli,
 • jakości wybranych podzespołów i komponentów, przekładających się na bezawaryjną pracę instalacji przez dłuższy czas,
 • stopnia skomplikowania projektu całej instalacji.

Chcąc więc dowiedzieć się ile w danym przypadku trzeba będzie zapłacić za fotowoltaikę Power Profit najlepiej skorzystać z prostego formularza kontaktowego, który pozwoli pracownikom tej firmy przedstawić ofertę.

Czym wyróżnia się oferta na fotowoltaikę Power Profit?

Klienci decydujący się na współpracę z Power Profit mogą liczyć między innymi na kompleksowe porady, także prawne we wszystkich kwestiach związanych z fotowoltaiką, montaż instalacji przez własne ekipy montażowe firmy, dzięki czemu czas od podpisania umowy z firmą do użytkowania fotowoltaiki znacznie się skraca, nawet do dwóch tygodni. Dodatkowo montowana przez Power Profit fotowoltaika może być w pełni zdalnie monitorowane za pomocą dostępnych na telefony komórkowe lub inne urządzenia mobilne aplikacji.

Sam montaż instalacji poprzedzony jest natomiast bezpłatnym audytem, na podstawie którego sporządzany jest projekt instalacji PV, po jego zaakceptowaniu podpisywana jest z tą firmą umowa, a jej instalatorzy zjawiają się na miejscu montażu i instalują panele słoneczne we wskazanym miejscu, szkoląc również ich użytkowników z obsługi wszelkiego rodzaju urządzeń. Dzięki temu klienci Power Profit nie muszą się niczym przejmować i zyskują czyste źródło energii w szybki i bezproblemowy sposób.

Opinie o Power Profit

Chcąc podsumować ofertę firmy Power Profit, należy przede wszystkim wyróżnić wśród jej zalet:

 • duże doświadczenie,
 • własne ekipy instalatorskie,
 • wykonanie darmowego audytu przed zaprojektowaniem instalacji PV,
 • szybki czas realizacji usługi nawet do 2 tygodni od złożenia zamówienia,
 • lat gwarancji na panele słoneczne.

Dodatkowym atutem jest także to, że wykorzystuje ona komponenty i urządzenia sprawdzonych marek, które gwarantują bezawaryjną pracę instalacji przez długi czas.

Jak każda oferta ta od Power Profit posiada jednak także swoje minusy. Pierwszym z nich jest mocno okrojona ilość informacji dostępna na stronie tej firmy, a także brak podanych, chociażby szacunkowych kosztów instalacji fotowoltaicznej. Przez co chcąc dowiedzieć się jakikolwiek szczegółów, trzeba skontaktować się z pracownikiem tej firmy, na przykład za pomocą formularza kontaktowego.

Pomimo to Power Profit cieszy się jednak dużą popularnością wśród osób chcących zainstalować panele na swoich dachach lub gruntach zarówno domów, jak i firm czy budynków gospodarczych, dlatego warto wziąć pod uwagę jej ofertę w trakcie analizowania dostępnych na rynku opcji.

Power Profit Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 8 października 2018 roku pod numerem KRS 0000752265.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1 z 23 opinii klientów)

Lucjan

24 kwi 2023

Złodzieje. "Prezes" wziął zaliczkę 50% i jak standardowy tchórz przestał odbierać telefony.

Mazur

2 cze 2022

WAŁYYYY, OSZUŚCI, LESSERZY, KRĘTACZE

Artek

17 maj 2022

power profit = OSZUŚCI #UWAGA_TVN

Marzena

8 mar 2022

To oszuści Nie wierzcie im nie wykonują żadnych instalacji prezes pobiera zaliczki a później nie odbiera telefonów albo pisze SMS że oddzwoni i tego nie robi wiele osób poszkodowanych nie dawajcie mu żadnych pieniędzy to oszust oszust oszust oszust oszust!!!!!!!!!!!! Poczytajcie sobie inne posty i fora Ekspres Reporterów 18 styczeń 2022

Remigiusz

21 sty 2022

Niestety potwierdzam negatywne opinie o firmie Power Profit. Umowa podpisana we Wrześniu zeszłego roku. Od dnia wpłaty zaliczki kontakt bardzo utrudniony, następnie całkowicie urwany. Żadnej odpowiedzi na telefony, sms, e-mail czy pisma z prośbami o wykonanie przedmiotu umowy. Zdecydowanie odradzam !!!

peszek

12 sty 2022

Wszystkie pozytywne opinie na temat Power Profit z Łodzi z ulicy Kościuszki są kłamstwem. Biorą zaliczkę i przestają się odzywać, fotowoltaiki nie montują u większości klientów, jeśli w ogóle u kogoś montują. Zostaliśmy bezczelnie oszukani.

Pracownik

21 gru 2021

UWAGA! OSZUST! Prezes firmy Power Profit Sp. z o.o. (instalacje fotowoltaiczne) oszukuje ludzi. Podpisuje z klientami umowy, pobiera zaliczki, po czym nie ma z nim kontaktu, nie zamawia dla klientów sprzętu i nie wykonuje montażu. A kiedy klient odstępuje od umowy zgodnie z jej warunkami to nie może odzyskać swoich pieniędzy. Poszkodowanych osób jest masa i wielu z nich skierowało sprawę do sądu. Pomimo mnóstwa niewykonanych montaży i niezwróconych zaliczek ten dziwny proceder trwa dalej i Prezes podpisuje kolejne umowy i pobiera zaliczki najchętniej w gotówce, bo komornicy już czuwają nad firmowym kontem bankowym. TO NIE WSZYSCY POSZKODOWANI! Prezes od miesięcy nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę. Tutaj też sprawy zostały skierowane do sądu. Moja sprawa jest już na drodze postępowania komorniczego. Mam kilka złożonych pozwów, a Prezes kilka sądowych nakazów zapłaty, do których się nie stosuje i nie ma intencji zapłacić. TO NIE WSZYSCY POSZKODOWANI! Prezes nie jest rozliczony z wieloma wspópracownikami, podwykonawcami, firmami współpracującymi. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! OBY JUŻ NIKT NIE ZOSTAŁ OSZUKANY! Niebawem więcej info w mediach.

Mariusz Jagliński

7 gru 2021

Dzień dobry. Próbuję skontaktować się z państwem cały dzień, ale nikt nie odzwania i nie odpisuje na maila. W dniu 11.10 2021 podpisałem z państwem umowę na dodatkowe 5 paneli do istniejącej instalacji. Chciałbym uzyskać informację kiedy państwo przyjedziecie z panelami i je zainstalujecie. Brak odpowiedzi do 07 Grudnia potrakuję jako zerwanie umowy ze wszystkimi konsekwencjami z waszej strony, czyli zwrotem 5000 pln z odsetkami. Totalna porażka. Nie polecam

Mirek

2 gru 2021

Bardzo dziekuje za wykonana instalacje Polecam firme

Ewa

1 gru 2021

Bardzo sprawna instalacja. Montaż, projekt i wszystko inne omówione bardzo dokładnie. Cała papierologia załatwiona w jeden dzień bo decyzje podjęliśmy od razu. Montaż bardzo szybki i profesjonalny. Polecam!

Jarek

19 lis 2021

Odradzam tą firmę, od momentu przelania zaliczki utrudniony kontakt. Od momentu przekroczenia wykonania umowy, brak kontaktu telefonicznego, sms, mailowego. Aktualnie pozostaje sąd.

Grażyna Koczan

10 lis 2021

UWAGA OSTRZEGAM. Zaliczka wpłacona w kwocie 50 tysięcy. Ani paneli ani pieniędzy !! Moje nazwisko i nazwisko Prezesa Power Profit to nie zbieg okoliczności... to bratanek mojego męża ,najbliższa rodzina . Po codziennych SMS i telefonach których z zasady ,,Prezes" nie odbierał udało mi się odzyskać tylko 10 tysięcy. Codzienne obiecanki oddania mi pieniedzy już mnie zmęczyły. Codzienny tekst ,,Prezesa" JUTRO CIOCIU ,OBIECUJĘ CIOCIU JEST zupełnie bezpokrycia. Zwodzi i celowo przeciaga ,licząc nie wiem na co... umowiłam.się z nim ,ze odda w ratach , oczywiscie to było tylko granie na zwloke.. Dawałam mu szanse bo mialam z mężem skrupuły bratanka wsadzić za oszustwo i wyłudzenie ale skoro on nie ma skrupułów względem nas to W dniu dzisiejszym złożyłam z mężem zawiadomienie do prokuratury A jutro wysyłamy pozew do sądu. 40 tysięcy predzej czy pozniej odzyskamy ale SMRÓD jaki po sobie pozostawi po całej rodzinie pozostanie na zawsze. WSTYD !!!!! Innym poszkodowanym bardzo współczuję .

PAWEŁ SZEWCZYK

7 lis 2021

Witam nazywam się PAWEŁ SZEWCZYK w razie pytań mój nr 5 0 1- 3 5 4 - 8 0 2 i miałem okazję współpracować z firmą Pawer profit główna siedzibą w Łodzi a oddziału w Mirosławcu Bydgoszczy brwinowe itd. firma jest zupełnie nie wypłacalna. Oszukuje klientów biorąc zaliczki i przeciągając termin nieustannie, jak któryś z klientów ma trochę większe możliwości i zaczyna ich straszyć albo sądami albo telewizja to oni daj duże rabaty na instalacje i odrazu montaż jest robiony. Jeśli chodzi o podwykonawców to podejrzewam że nie jestem jedyny. Ale ja nie jestem duża firma i po za windykacja i opisywanie wszystkiego w sieci to za dużo nie mogę dla firmy pracowałem trochę ponad miesiąc i w sumie otrzymałem 1/3 swoich zarobionych pieniędzy. Przestrzegam wszystkich przed współpraca z nimi i kupowaniem u nich OSZUSCI OSZUSCI.Zablokowali mnie w hurtowni i nie mogę wziąść materiału potrzebnego do dalszego funkcjonowania firmy. Prezes firmy od prawie 3 tygodni mowi że mi przeleje pieniądze i w sumie przez te 3 tygodnie dostałem 2500zl mam to gdzieś czy jego autko dużo pali i czy mu brakuje na kolejną imprezę. Podejrzewam że też ma rodzine dziecko i im raczej nic nie brakuje... Ale on ma w nosie ludzi którzy dla niego pracują w firmie windykacyjnej widnieją jako dłużnicy ale jakoś się tym nie przejmują...

Grzegorz

19 paź 2021

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Proszę omijać szerokim łukiem. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy. Jest niestety niewiarygodna. Do wpłaty zaliczek słodko i milutko, potem kontakt się urwał kompletnie, tylko zdawkowe obiecanki montażu, który do dzisiaj nie doszedł do skutku. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Leszek

11 paź 2021

Firma nie realizuje umów. Omijać szerokim łukiem.

Kamil

7 paź 2021

OSZUSTWO!!! Po podpisaniu umowy i przelaniu należności (kredyt), kontakt się urywa. Termin realizacji mija, a Prezes odzywa się tylko po to, żeby ustalić kolejny termin realizacji, którego oczywiście nie dotrzymuje. W sieci pojawiają się oferty sprzedaży długów firmy Power Profit.

Viola

1 paź 2021

Podziele sie z Panstwa opinia z punktu widzenia pracownika. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed tym pracodawca!! Od miesiecy lamie prawa pracownicze,pensje sa wyplacane z duzym opoznieniem badz w ogole.Pan Prezes nie odbiera telefonow ,nie odpisuje na smsy,nie reaguje na wezwania,pisma urzedowe. Jesli juz jakims cudem Prezes odpowie na sms podaje zwykle terminy przelewu,ktore sie nie pokrywaja z prawda.Takie firma ma podejscie do pracownika na urlopie macierzynskim!!

Krzysztof

19 wrz 2021

!!UWAGA, UWAGA!! Firma niestety niewypłacalna. Wysyłają potwierdzenia zapłaty, odbierają towar, a potem się okazuje, że mają pieniądze zablokowane. Pan Prezes Tomasz obiecał zapłatę, ale do dziś nie ma pieniędzy na koncie. Teraz oczywiście nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile, a pracownicy biura oczywiście nic nie mogą. AKTUALIZACJA!! Pan Tomasz obiecał, że do piątku zapłaci połowę zaległości, a resztę w najbliższym tygodniu. Oczywiście z jego słów nic nie wyszło i kasy jak nie było tak nie ma.

Grzegorz

13 wrz 2021

Firmy NIE POLECAM , kto podpisze z nimi umowę niech od razu zatrudni prawnika . Oferta na ich stronie jedna wielka ściema, zwłaszcza w kwestii terminowości montażu i kontaktu po wpłacie zaliczki. Negatywne komentarze albo blokowane , albo szybko usuwane. (NIE DOTYCZY TEJ STRONY)Zero profesjonalizmu . U mnie umowa podpisana w marcu br. , do dnia dzisiejszego czyli 13. września nie wywiązali się w pełni z obietnic i przedstawionej oferty . Jeżeli ktoś liczy na szybki montaż , niech zapomni. Droga od podpisania umowy do montażu pełna nerwów , straconego czasu i zablokowanych pieniędzy. Omijać szerokim łukiem, pozytywne komentarze proponuję sprawdzić a negatywnych dobrze poszukać bo są......

RENATA

8 wrz 2021

Firmy zdecydowanie NIE POLECAM !!!!! Tak jak pisali poprzednicy , nie dotrzymują warunków umowy , po wpłaceniu zaliczki wszelaki kontakt się urywa , klient blokuje pieniądze i niepotrzebnie traci czas i nerwy a na prawdę są inne lepsze firmy . Wiem bo w tym roku sporo moich znajomych skorzystało z ofert innych firm i nie mieli tyle przygód co ja . Moja przygoda z PP szerzej opisana na GoWork (po zatwierdzeniu przez administratora bo dodana dzisiaj)

Grzegorz

7 wrz 2021

Power Profit nie dotrzymuje warunkow umowy. UWAGA na te firme!

Ignaczak Zbigniew

2 sie 2021

Zdecydowanie nie polecam firmy, nierzetelna, nie dotrzymuje terminów. Od podpisania umowy minęły prawie 4 miesiące i w dalszym ciągu nie mam fotowoltaiki. Dwukrotnie był wyznaczany termin instalacji na który nikt nie przybył, nie raczono nawet powiadomić o odwołaniu montażu. Wypowiedziałem umowę w trybie natychmiastowym, teraz czekam na zwrot zaliczki, ciekawe jak długo. Same pozytywne opinie to ściema, negatywy usuwają.Minął już ponad miesiąc od wypowiedzenia umowy i pomimo kilkukrotnych wezwań do zwrotu zaliczki nie otrzymałem jej zwrotu. Sprawa chyba skończy się w sądzie

Niezadowolony klient

23 lip 2021

nie polecam firmy mają w poważaniu klienta

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności