Polenergia Fotowoltaika opinie

Polenergia to firma dynamicznie budująca swoją pozycję na rynku fotowoltaiki. W swoim dorobku mają już ponad 5 tysięcy zrealizowanych instalacji. Motorem napędzającym firmę Polenergia jest wizja zielonej Polski bez węgla i smogu, a celem zaopatrzenie w energię słoneczną każde gospodarstwo domowe i każdą instytucję. Jest to pierwsza firma na polskim rynku, która umożliwia skorzystanie z oferty abonamentowej. Sprawdź, jak przedstawia się jej oferta względem innych firm w naszym rankingu. Warto porównać kilka ofert na fotowoltaikę, które prezentujemy, zanim zdecydujesz się na wybór tej najlepszej dla siebie!

Oferta Polenergia i ceny

Firma Polenergia realizuje zamówienia na panele fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Koszt paneli fotowoltaicznych w firmie Polenergia, zarówno dla domu, jak i dla firmy jest uzależniony od tego, na jaki plan Polenergia zdecyduje się Klient. Instytucja proponuje kompleksową ofertę dla domu i dla przedsiębiorstw.

Można więc skorzystać z:

 • fachowego doradztwa,

 • paneli słonecznych, które są sprawne nawet przez 40 lat,

 • bezpłatnej analizy zapotrzebowania na moc paneli solarnych,

 • najwyższej jakości zabezpieczeń,

 • bezterminową gwarancję na zysk z zainstalowanych kolektorów słonecznych,

 • najtańszego modelu finansowania,

 • obsługi Klienta w standardzie VIP Care.

Polenergia – fotowoltaika dla domu jednorodzinnego

Firma Polenergia proponuje atrakcyjny plan, który zapewnia oszczędności już od pierwszego dnia podłączenia paneli solarnych. Można skorzystać z kompleksowej oferty związanej z fotowoltaiką dla domu. Jak można skorzystać z fotowoltaiki w firmie Polenergia – oto poszczególne etapy.

 1. Dostępne są fachowe konsultacje.

 2. Klient wybiera idealny dla niego model finansowania.

 3. Firma przygotowuje profesjonalny projekt instalacji, dopasowany do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego w zakresie poboru mocy.

 4. Polenergia gwarantuje również fachowy montaż paneli solarnych wraz z audytem podwykonawczym – dzięki niemu ma się pewność, że instalacja fotowoltaiczna działa bezpiecznie, bez zarzutu.

 5. Oprócz instalacji firma zajmuje się także przyłączeniem paneli do sieci dystrybucji – wszystkie formalności dopełnia wykonawca Polenergia.

 6. Po instalacji można również korzystać z fachowego monitorowania pracy instalacji. Odbywa się to za pośrednictwem specjalnej, przeznaczonej do tego celu aplikacji. W ten sposób w razie problemów uda się szybko je rozwiązać, by nie mieć przerw w płynnej dostawie energii.

 7. Doradcy także pozostają do dyspozycji Klientów, przez 24 godziny na dobę.

Polenergia – fotowoltaika dla firmy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, możesz także skorzystać z kompleksowej oferty firmy Polenergia. Jak wygląda cały proces przyłączenia instalacji w przypadku, gdy dotyczy oferty dla biznesmena?

 1. Wybierasz najbardziej dla Ciebie atrakcyjny plan Polenergia.

 2. Decydujesz się na najtańszy wariant finansowania dostępny na rynku.

 3. Korzystasz z fachowego audytu.

 4. Otrzymujesz doradztwo na najwyższym poziomie ukierunkowane na Twoją indywidualną sytuację – możesz zdecydować się na dwie opcje:

 • Program Polenergia Opieka (całodobowa kontrola działania instalacji),

 • Business Premium Care (najszybsze wsparcie przydzielonego doradcy i przeznaczona dla Ciebie infolinia).

 1. Możesz także w ramach oferty dla firmy skorzystać z usługi Energy Concierge, jeśli jesteś posiadaczem instalacji VIP.

 2. Firma wykona dla Ciebie dopasowany projekt konstrukcyjny instalacji, by cechowała się najlepszą trwałością.

 3. Elektryk projektuje dla Ciebie szkic zgodnie z normą PN-HD60364-7-712:2007.

 4. Montaż na europejskim poziomie, zgodnie z obowiązującymi normami w krajach Unii. Instalację wykonują certyfikowane ekipy fachowców. Po dokonaniu instalacji otrzymujesz pełne przeszkolenie z zakresu BHP i jej obsługi.

 5. Instalacja jest monitorowana zdalnie przez 24 godziny na dobę, a czuwa nad nią inspektor nadzoru. Możesz również liczyć na zabezpieczenie ppoż.

Opinie Polenergia

Czy oferta firmy Polenergia jest dla Ciebie? Sprawdź, jakie są największe plusy fotowoltaiki Polenergia, a jakie są jej minusy. Nasze zestawienie z pewnością będzie dla Ciebie pomocne przy porównaniu kilku ofert z naszego rankingu!

Zalety fotowoltaiki w firmie Polenergia

 1. Kompleksowa oferta dla domu i dla firmy – od montażu po doradztwo, gdy panele są już zainstalowane, a także stały monitoring działania instalacji.

 2. Najtańsza forma finansowania zakupu i instalacji paneli słonecznych na rynku.

 3. Przyłączenie instalacji do sieci i formalności po stronie firmy Polenergia.

 4. Gwarancja, że panele solarne będą działać przez 40 lat.

 5. Spersonalizowane doradztwo i oferta.

 6. Duże doświadczenie związane z zakładaniem instalacji o różnym poborze mocy.

 7. Zdalne monitorowanie instalacji fotowoltaicznej przez 24/7.

 8. Można skorzystać z oferty abonamentowej.

 9. Doradztwo dostępne przez 24 godziny na dobę.

 10. Zyski z instalacji są objęte nieterminową gwarancją.

 11. Serwis w cenie lub z dodatkową opłatą

Wady fotowoltaiki w instytucji Polenergia

 1. Brak oferty dla rolników.

 2. Nie ma informacji o cenie.

Polenergia Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 26 sierpnia 2019 roku pod numerem KRS 0000800969. 

Polenergia Sp. z o.o.
ul. Sielska 17A
60-129 Poznań
NIP: 7792508573 
REGON: 384195204 


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2022-08-29 21:38:29 6 6 6 6 6
Poziomka: Firma w porządku. Instalacja w trzy tygodnie, bez zastrzeżeń. Teraz jeszcze tylko wymiana licznika

Data dodania opinii: 2022-07-21 09:55:39 6 6 6 6 6
Wiktoria: Najgorsza firma! Od poltora roku mam zalozone a maja problem z podlaczeniem...! A chca przyjechac xobaczyc jak dziala. A to kur... Nie dziala wgl.

Data dodania opinii: 2022-06-05 17:17:01 6 6 6 6 6
Lecho: Nie polecam tej firmy. Na początku obiecują szybką instalację , a później okazuje się , że mają na to 60 dni. Tylko kasę trzeba wpłacać i czekać. Wiele haczyków w umowie, więc trzeba dokładnie czytać. Ja dałam się zwieść doradcy, a później nie mogłam się wycofać chociaż na spotkaniu było mówione , że w ciągu 14 dni mogę zrezygnować z umowy. Mogę, ale trzeba zapłacić, nie wiadomo za co, 20 % wartości instalacji. Proszę pytać dokładnie pełnomocnika o szczegóły umowy lub dokładnie wszystko czytać, by nie dać się ,,wyprowadzić w pole ". Później sprawdziłam i innych wykonawców i o wiele taniej to samo by zrobili.

Data dodania opinii: 2022-04-29 14:14:54 6 6 6 6 6
Wojcieh: Nikomu nie polecam tej firmy a wręcz przestrzegam przed nimi. Bardzo drodzy , nierzetel i , nieterminowi a doradca który był u mnie to typowy naciągacz , aby złapać klienta i wziąć swoją prowizję, na wszystkie moje sugestie była odpowiedź, " tak,tak ,tak będzie a potem brak kontaktu bo właściwie nic z naszych uzgodnień nie było nigdzie zgłoszone , chociaż ws,ystko zapisywał w swoim notesie . Szczerze odradzam . Ja mogę tylko mieć pretensje do siebie że nigdzie nie sprawdziłem tej pożal się Boże tej firmy.

Data dodania opinii: 2022-02-27 19:04:39 6 6 6 6 6
Sev: Firma niema odpowiednich fachowców ,wykonanie instalacji po taniości i dużo błędów które są niedopuszczalne,ponaciagane kable ,przełamane .Długo by pisać ogólnie niepolecam

Data dodania opinii: 2021-09-16 23:49:33 6 6 6 6 6
edward: Dopasowali pod moje oczekiwania instalację fotowoltaiczną wraz z magazynem energii. Dzięki temu nic nie tracę z wyprodukowanej energii co jest ważne. Instalując panele zwracali uwagę nawet nad zastosowanym kątem ze względu na działkę jak i usytuowanie domu.

Data dodania opinii: 2021-02-23 17:38:32 6 6 6 6 6
Sylwek: dlaczego muszę wpłacać zaliczkę aby cokolwiek się zaczęło tworzyć przy fotowoltaice

Data dodania opinii: 2021-02-03 10:48:07 6 6 6 6 6
Artur: Szybko sprawnie i fachowo serdecznie polecam