Porównaj oferty
Polenergia Fotowoltaika opinie
OptimalEnergy

Polenergia Fotowoltaika opinie

2.93 (71 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Polenergia to firma dynamicznie budująca swoją pozycję na rynku fotowoltaiki. W swoim dorobku mają już ponad 5 tysięcy zrealizowanych instalacji. Motorem napędzającym firmę Polenergia jest wizja zielonej Polski bez węgla i smogu, a celem zaopatrzenie w energię słoneczną każde gospodarstwo domowe i każdą instytucję. Jest to pierwsza firma na polskim rynku, która umożliwia skorzystanie z oferty abonamentowej. Sprawdź, jak przedstawia się jej oferta względem innych firm w naszym rankingu. Warto porównać kilka ofert na fotowoltaikę, które prezentujemy, zanim zdecydujesz się na wybór tej najlepszej dla siebie!

Nazwa spółki

Polenergia Fotowoltaika

Adres siedziby

Plac Ireneusza Gugulskiego 1
02-661 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 522 39 00

Email

info@polenergia.pl

Numer KRS

0000879748

NIP

7792508573

Oferta Polenergia i ceny

Firma Polenergia realizuje zamówienia na panele fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Koszt paneli fotowoltaicznych w firmie Polenergia, zarówno dla domu, jak i dla firmy jest uzależniony od tego, na jaki plan Polenergia zdecyduje się Klient. Instytucja proponuje kompleksową ofertę dla domu i dla przedsiębiorstw.

Można więc skorzystać z:

 • fachowego doradztwa,

 • paneli słonecznych, które są sprawne nawet przez 40 lat,

 • bezpłatnej analizy zapotrzebowania na moc paneli solarnych,

 • najwyższej jakości zabezpieczeń,

 • bezterminową gwarancję na zysk z zainstalowanych kolektorów słonecznych,

 • najtańszego modelu finansowania,

 • obsługi Klienta w standardzie VIP Care.

Polenergia – fotowoltaika dla domu jednorodzinnego

Firma Polenergia proponuje atrakcyjny plan, który zapewnia oszczędności już od pierwszego dnia podłączenia paneli solarnych. Można skorzystać z kompleksowej oferty związanej z fotowoltaiką dla domu. Jak można skorzystać z fotowoltaiki w firmie Polenergia – oto poszczególne etapy.

 1. Dostępne są fachowe konsultacje.

 2. Klient wybiera idealny dla niego model finansowania.

 3. Firma przygotowuje profesjonalny projekt instalacji, dopasowany do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego w zakresie poboru mocy.

 4. Polenergia gwarantuje również fachowy montaż paneli solarnych wraz z audytem podwykonawczym – dzięki niemu ma się pewność, że instalacja fotowoltaiczna działa bezpiecznie, bez zarzutu.

 5. Oprócz instalacji firma zajmuje się także przyłączeniem paneli do sieci dystrybucji – wszystkie formalności dopełnia wykonawca Polenergia.

 6. Po instalacji można również korzystać z fachowego monitorowania pracy instalacji. Odbywa się to za pośrednictwem specjalnej, przeznaczonej do tego celu aplikacji. W ten sposób w razie problemów uda się szybko je rozwiązać, by nie mieć przerw w płynnej dostawie energii.

 7. Doradcy także pozostają do dyspozycji Klientów, przez 24 godziny na dobę.

Polenergia – fotowoltaika dla firmy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, możesz także skorzystać z kompleksowej oferty firmy Polenergia. Jak wygląda cały proces przyłączenia instalacji w przypadku, gdy dotyczy oferty dla biznesmena?

 1. Wybierasz najbardziej dla Ciebie atrakcyjny plan Polenergia.

 2. Decydujesz się na najtańszy wariant finansowania dostępny na rynku.

 3. Korzystasz z fachowego audytu.

 4. Otrzymujesz doradztwo na najwyższym poziomie ukierunkowane na Twoją indywidualną sytuację – możesz zdecydować się na dwie opcje:

 • Program Polenergia Opieka (całodobowa kontrola działania instalacji),

 • Business Premium Care (najszybsze wsparcie przydzielonego doradcy i przeznaczona dla Ciebie infolinia).

 1. Możesz także w ramach oferty dla firmy skorzystać z usługi Energy Concierge, jeśli jesteś posiadaczem instalacji VIP.

 2. Firma wykona dla Ciebie dopasowany projekt konstrukcyjny instalacji, by cechowała się najlepszą trwałością.

 3. Elektryk projektuje dla Ciebie szkic zgodnie z normą PN-HD60364-7-712:2007.

 4. Montaż na europejskim poziomie, zgodnie z obowiązującymi normami w krajach Unii. Instalację wykonują certyfikowane ekipy fachowców. Po dokonaniu instalacji otrzymujesz pełne przeszkolenie z zakresu BHP i jej obsługi.

 5. Instalacja jest monitorowana zdalnie przez 24 godziny na dobę, a czuwa nad nią inspektor nadzoru. Możesz również liczyć na zabezpieczenie ppoż.

Opinie Polenergia

Czy oferta firmy Polenergia jest dla Ciebie? Sprawdź, jakie są największe plusy fotowoltaiki Polenergia, a jakie są jej minusy. Nasze zestawienie z pewnością będzie dla Ciebie pomocne przy porównaniu kilku ofert z naszego rankingu!

Zalety fotowoltaiki w firmie Polenergia

 1. Kompleksowa oferta dla domu i dla firmy – od montażu po doradztwo, gdy panele są już zainstalowane, a także stały monitoring działania instalacji.

 2. Najtańsza forma finansowania zakupu i instalacji paneli słonecznych na rynku.

 3. Przyłączenie instalacji do sieci i formalności po stronie firmy Polenergia.

 4. Gwarancja, że panele solarne będą działać przez 40 lat.

 5. Spersonalizowane doradztwo i oferta.

 6. Duże doświadczenie związane z zakładaniem instalacji o różnym poborze mocy.

 7. Zdalne monitorowanie instalacji fotowoltaicznej przez 24/7.

 8. Można skorzystać z oferty abonamentowej.

 9. Doradztwo dostępne przez 24 godziny na dobę.

 10. Zyski z instalacji są objęte nieterminową gwarancją.

 11. Serwis w cenie lub z dodatkową opłatą

Wady fotowoltaiki w instytucji Polenergia

 1. Brak oferty dla rolników.

 2. Nie ma informacji o cenie.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.83 z 58 opinii klientów)

Wojtek Zwierz

13 mar 2024

Bardzo polecam wspolprace z panem Darkiem. Realizacja bez problemu. Panele działają od pierwszego dnia

Marcin Sienkiewicz

2 lut 2024

Stanowczo nie polecam. Błąd montażu przyłącza przez instalatora, następnie 1.5 miesięczne czekanie na poprawki. Teraz zgłoszenie reklamacji na działanie magazynu energii (martwa nowa bateria), gdzie według zapewnień instalacja jest monitorowana, tak jak dostęp do informacji pochodzący z falownika poprzez stronę www firmy. Montaż zakończony listopadzie 2023, przyłączenie do sieci 22.01.2024 (przez opieszałość firmy), niemożność skorzystania z dotacji Mój prąd w 2023 (przez opieszałość firmy). Od momentu 22.01.2024 magazyn energii nie aktywny, "logi" i błędy wysłane do "wsparcia i serwisu"....odzew zerowy po 4 dniach roboczych, nielicząc automatycznej odpowiedzi....

Basia

19 gru 2023

Gówno nie firma‼️‼️ zgłoszenie awari maha gdzieś‼️ 4 miesiące czekania na serwis, sprawdzenie falownika ponowny jego montaż i działa tylko pół dnia i kolejne oczekiwanie jak na zbawienie. W umowie zapis o 25 letniej gwarancji po czym informują że za serwis trzeba sobie zapłacić. W tym momencie mam coś co nie wyprodukowało ani jednego kilowata w ciągu roku‼️‼️ hitem okazała się informacja z działu reklamacji że nie działa ze względu na śnieg‼️‼️ Bardzo szczerze odradzam‼️‼️

Adrian Rebisz

15 gru 2023

Gówno nie firma. Dzwonię w sprawie serwisu ponieważ grzejniki nie grzeją a małe dzieci w domu. Nawet nikt nie raczy przyjechać zajrzeć. A o aplikacje do sterowania pompą to już proszę od sierpnia

Marek Ossowski

4 gru 2023

Nie polecam i ostrzegam przed złotoustym handlowcem z łódzkiego. B. drogo a bonusy z umowy wieloletniej naciągane. 45kpln za 5.8kW??

Anna Makuch

18 lis 2023

Absolutnie odradzam ! Umowa podpisana w lipcu, na realizację 60 dni. Do dziś nic nie działa - a Polenergia uważa, że umowę zrealizowała - bo 'coś' zamontowała i kiedyś to poprawi - ale jeszcze nie wie kiedy !

Tomasz Szeraszewicz

14 lis 2023

Witam Od zgłoszenia awarii minęło już ponad 4 miesiące, falownik wrócił z serwisu jakieś dwa miesiące temu i nadal leży i czeka na montaż, Wiele razy dzwoniłem na obsługę klienta i pisałem poprzez aplikację. Nie dostałem żadnej odpowiedzi, kpina, takich klientów jak ja (indywidualnych), firma ma w du....e.

DawidS

14 lis 2023

Nie polecam tej firmy. Ciągle są z nią problemy. Najpierw mnie wrobili w drugi kredyt bo firma nie umie poczekać i wziąść kredytu dopiero kiedy będzie ostateczny kosztor, potem zimą pompa ciepła szwabkowała to serwis przyjechał pół roku później od zgłoszenia kiedy już się zima skończyła i nic nie zrobił bo nie był w stanie stwierdzić przyczyny i że to trzeba sprawdzić zimą. Teraz okazało się że wprowadzili mnie w błąd z dofinansowaniem gdyż z 50 tys. zł. Załatwili mi dofinansowania 13 000 gdzie dowiedziałem się niedawno że należało mi się od 80 do 100 % zwrotu. Te powyżej to tylko niektóre nieprzyjemności z tą firmą

Karol B

13 lis 2023

Polecam. Szybka realizacja. Montaż paneli i falownika wtym miejscu gdzie Ja chciałem. Pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Stały kontakt z przedstawicielem. Polecam jeszcze raz.

Anna Makuch

8 lis 2023

Jeśli rozważacie zawarcie umowy z tą firmą, to dwa razy się zastanówcie. Typowy przykład firmy, która działa sprawnie aż do pozyskania środków od klienta (wtedy dzwonią, pamiętają, zapewniają, itd). Zapłacisz pieniądze i coś jest 'nie tak' - kompletny brak kontaktu (przedstawiciel firmy wpisany na umowie przestaje odbierać telefony !!!!!!!), kontakt mailowy żaden, zgłoszenie przez internet - dostajesz w odpowiedzi zgrabną formułkę korpo-bełkotu i ....tyle. Zapłaciłam 50000 w lipcu i do dziś nic nie działa, a firma twierdzi, że zrealizowała umowę - bo coś zainstalowali - a że nie działa... to "Szanowny kliencie dziękujemy za zaufanie i cierpliwość". Wybierzcie inną firmę

Ilona

4 lis 2023

Jestem klientką i ogólnie na początku jest super kontakt i współpraca. Po podpisaniu umowy, uregulowaniu należności jest szybka realizacja ALE jeśli po montażu pojawiają się problemy techniczne jest olewka ze strony firmy Polenergia. Spychologia , odwlekanie w czasie, brak konkretnych terminów. W moim przypadku nie wywiązli się z umowy. Nie polecam.

Tomasz Szeraszewicz

27 wrz 2023

Ktoś napisał, że negatywne opinie pisze konkurencji, jestem osobą fizyczną która została naciągnięta na 50000 zł , prze tych oszustów. Od zgłoszenia awarii falownika minęło 2 miesiące, dzisiaj po dwóch tygodniach od zdemontowania falownika po telefonie do Serwisanta, falownik został odebrany przez kuriera. Jak tak pójdzie dalej, to za kolejne dwa dostanę go z powrotem...... Cały sezon psu w dupę!!!!! W związku z tym , że monitoring instalacji FV nie działa a mnie nie ma na miejscu nie wiem od ..

Tomasz Szeraszewicz

27 wrz 2023

Złdzieje i nic więcej!!!!! Z taką nie kompetencją jeszcze nigdy nie miałem doczynienia.

Franek Kimono

26 wrz 2023

Jeszcze z taką firmą "świadczącą" usługi się nie spotkałem. W maju postawiono u mnie na działce panele fotowoltaiczne. Pierwszy audyt stwierdził, że falownik jest niesprawny. Ponad trzy miesiące czekałem na jego wymianę (dzwoniłem kilka razy w tygodniu). Wreszcie pod koniec sierpnia przyjechał pan z serwisu. Byłem przekonany, że przywiózł ze sobą nowy i sprawny falownik. A on co zrobił ? Zdemontował ten uszkodzony w celu wysłania do producenta, aby go naprawili. Żenada !!!

Janusz

18 sie 2023

Zazdroszczę zadowolonym i odradzam niezdecydowanym. Zamontowali uszkodzony falownik. Od trzech miesięcy nie mogę się doczekać na jego wymianę.

Zbigniew

18 sie 2023

Firma beznadziejna. Po montażu odbył się audyt w trakcie którego stwierdzono, że falownik ma zepsuty wyświetlacz. Od tej pory minęło trzy miesiące. Co tydzień wydzwaniam i proszę o wymianę uszkodzonego sprzętu. A teraz rzecz najciekawsza. SERWISANCI WYSŁALI MI WZÓR ETYKIETY NADAWCZEJ DO PRODUCENTA FALOWNIKÓW. Mało tego ! Zlecili firmie kurierskiej odbiór falownika. Kurier był już trzy razy. SKANDAL !!! To ja mam go demontować ?! Kurier przyjeżdżał już trzy razy.

Ja. W

24 kwi 2023

Na pewno nie polecił bym tej firmy... Zakładają instalację,po czym do końca roku trzeba czekać ,żeby zacząć się z nimi rozliczać .Za pierwsze miesiące w roku rachunki przychodzą po 800-1000 !!! za miesiąc ,mimo tego ,że panowie handlowcy wyliczali około 1000 rocznie .I każdy twierdzi ,pod który numer nie zadzwonić że faktury wystawione prawidłowo.To jaki sens zakładać instalację od nich i płacić 2,3 razy więcej niż dotychczas? Gdzie sens i logika ?

Adam

9 mar 2023

Zlecenie wykonane prawidłowo. Wszystko funkcjonuje jak należy. Polecam firmę każdemu kto chce mieć sprawną instalacje która pozwoli mu zaoszczędzić sporo kaski

Emil

9 mar 2023

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą. Solidnie wszystko zostało wykonane. Od pierwszego spotkania aż do końcowej realizacji, zawsze wszystko było bez zarzutu.

angelika

2 mar 2023

Firma godna polecenia, cały montaż został wykonany bardzo dobrze, na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z usługi.

Piotr G

28 lut 2023

Firma nieprofesjonalna. Nachalny kontakt. Proszę o konsultację telefoniczna z technikiem zamiast tego wydzwaniają jacyś asystenci sekretarze czy inne pucybuty. Szkoda czasu na takich naciągaczy ktorzy już na wstępie nie rozumieją Polskiej mowy.

Marcel

24 lut 2023

Jestem zadowolony ze współpraca z ta firmą, wszystko dokładnie zostało wykonane, polecam

adam

24 lut 2023

Montaż paneli odbył się zgodnie z ustaleniami, wszystko na czas no i przed wszystkim uzyskałem bardzo fajne finansowanie

Danuta W

23 lut 2023

Firma w porządku, godna zaufania. Dzięki rzetelności i terminowości cieszymy się w pełni panelami fotowoltaicznymi. Polecam firmę, jest godna zaufania.

Feliks

23 lut 2023

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonały kontakt z przedstawicielami i dotrzymywanie słowa w każdym detalu. Polecam wszystkim, którym zależy nie tylko na cenie ale również na jakości.

Eliza

22 lut 2023

Wszystko zostało wykonane w czasie jaki był umówiony. Firma naprawde godna polecenia. Jestem zadowolona z współpracy

Elżbieta

22 lut 2023

Polecam, firma montowała mi fotowoltaikę i wszystko wykonała bez zarzutu. Godni polecenia.

Adrianna

22 lut 2023

Kompetentna i sprawna ekipa wykonawcza. Wszystko zrobione w terminie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam.

Gabi

21 lut 2023

Polecam firmę i absolutnie nie zgadzam się z innymi opiniami. Firma montowała nam panele fotowoltaiczne. I od pierwszej wizyty współpraca układała się bardzo pozytywnie. Jesteśmy z małzonkiem zadowoleni z usługi i polecamy każdym znajomym, którzy chcą taką instalację. zamontowac.

Audytor

14 sty 2023

W nowym systemie netbilling z gwarancją odkupu i zakupu energii na 8 lat bije na łeb każda inną firmę . Inne firmy obniżają cenę aby dla nieświadomych klientów być okazją i utrzymać się na rynku.

Arkadiusz

31 gru 2022

Zgadzam się z Panem poniżej. Mam instalacje w nowym systemie i tylko Polenergia daje rozwiązanie.

Oszukany

23 gru 2022

Zdecydowanie nie polecam... no chyba że komuś się nudzi i chcę rozpocząć walkę z "wiatrakami". Potwierdzam wszystkie negatywne opinie opisane poniżej. Zostaliśmy oszukani w każdym możliwym punkcie. Mam wrażenie że opinie pozytywne są dodawane przez pracowników tej firmy żeby poprawić statystyki. Można by tu napisać poemat ale już tyle czasu straciłem przez tą firmę że chyba całość sprawy trafi do sądu.

Kamik

21 gru 2022

Nie polecam nikomu tej firmy. Bardzo żałuję, że się zdecydowałem na współpracę z tą firmą. Potwierdzam. Wszystko pięknie ładnie na spotkaniu - profesjonalna firma, droższa ale za to klient podpisuje umowę i nic się już nie musi przejmować. Po przelaniu pieniędzy, jedna wilka walka z biurem obsługi klienta. Pracownicy niesłowni, wyznaczeni opiekunowie klienta przejawiają 0 zainteresowanie i nie wywiązują się z bycia opiekunem. Zerowy kontakt. O wszystko trzeba samemu dzwonić. Cokolwiek się dzieje nie ma winnego. Jeden dział zgania na drugi. W firmie panuje chaos, pracownicy nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoje działania. Firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za pracowników - najgorzej. Nie ma szansy na rozmowę z osobą decyzyjną. W dzisiejszym dniu złapałem na potwierdzeniu przez innego pracownika faktu, iż kłamią mnie od ponad 2 tygodni. (...)

Kamil

21 gru 2022

Nie polecam nikomu tej firmy. Bardzo żałuję, że się zdecydowałem na współpracę z tą firmą. Potwierdzam. Wszystko pięknie ładnie na spotkaniu - profesjonalna firma, droższa ale za to klient podpisuje umowę i nic się już nie musi przejmować. Po przelaniu pieniędzy, jedna wilka walka z biurem obsługi klienta. Pracownicy niesłowni, wyznaczeni opiekunowie klienta przejawiają 0 zainteresowanie i nie wywiązują się z bycia opiekunem. Zerowy kontakt. O wszystko trzeba samemu dzwonić. Cokolwiek się dzieje nie ma winnego. Jeden dział zgania na drugi. W firmie panuje chaos, pracownicy nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoje działania. Firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za pracowników - najgorzej. Nie ma szansy na rozmowę z osobą decyzyjną. W dzisiejszym dniu złapałem na potwierdzeniu przez innego pracownika faktu, iż kłamią mnie od ponad 2 tygodni. W dużym skrócie: umowa podpisana 2 miesiące temu, do dnia dzisiejszego nie są poprawione błędy w umowie popełnione przez pracownika przez Polenergia fotowoltaika. Wydzwania non stop Polenergia Dystrybucja i chce podpisywać szybko umowę na nieprawidłowe dane. Zostaliśmy naciągnięci na dopłatę pieniędzy przy zmianie mocy --> z 7,55 kWh na 8,14 kWh - w efekcie wzięli, wyciągnęli pieniądze, a potem się okazało, że się pomylili i się się zapłaciło ponad 3K PLN za zmianę z 7,55 kWh na 7,77 kWh. Oczywiście wzięli 3K, a chcą oddać 300 PLN - przy czym do dnia dzisiejszego nawet tych 300 PLN nie oddali. Jeżeli ktoś ma wrogów, bądź za dobrze mu w życiu albo najnormalniej w świecie nie ma się na co denerwować to jak najbardziej zachęcam do polecania lub uwiązania się umową z Polenergia.

Lelek

7 gru 2022

Całość usługi wykonali mi w dwa tygodnie . Dla mnie jedyna wiarygodna firma w Polsce.

Mechanik

19 lis 2022

Jedyna firmą która robi specjalny audyt po montażu. Wysoka jakość obsługi

piotr

16 lis 2022

Dziadowska firma. Umawiają się na godzinę, potem nikt nie przyjeżdża. Dzwonię i proszę o wyjaśnienia czy ktoś będzie, mówią, że ktoś oddzwoni. Dalej nic. Dzwonię po kilku godzinach, okazuje się, że pan, który miał do mnie przyjechać jest na dłuższym urlopie. Radzę dać sobie spokój z takimi firmami.

Mirek Elektryk

24 paź 2022

Skorzystałem z oferty Polenergia Fotowoltaika. Po przeanalizowaniu 8 firm uważam , iż jest to najbardziej poważna firma na rynku. Posiadają cały pakiet usług niezbędnych do bezpiecznego działania instalacji na dachu. Polecam i omijajcie firmy lokalne lub z kapitałem 5000 zł , bo ich czas już się kończy . Duża firma to duże bezpieczeństwo . Można również kupić prąd ze stałą ceną na 8 lat. Cennik uzależniony jest od wielu czynników - na spotkaniu wszystko pokażą - brak ukrytych zapisów . Polecam

Arnold

23 paź 2022

Cieszę się , że trafiłem na Polenergię . Żadna firma nie poradziła sobie z trudnościami mojego dachu . Dostałem profesjonalny projekt z realnymi uzyskami. Dodatkowo resztę energii będę kupować od nich po stałej cenie przez 8 lat . Podwyżki cen prądu mnie nie interesują. Odradzam rozmowy z tanią konkurencją bo nawet projektu nie oferują tylko wciskanie taniego kitu. Polecam Polenergie !

KrIss

22 paź 2022

Uważam że to najbardziej profesjonalna firma z branży . Polecam

krawczyk

9 paź 2022

najgorsza firma z jaką miałem do czynienia założyli pompe ciepła i fotowoltaikę 1.5 roku temu nie umieli ustawić parametrów pompy fotowoltaika kable leżą na blachodachówce co grozi pożarem, przy obliczaniu zapotrzebowania na prąd zapomnieli doliczyć pompy ciepła od 1,5 roku nie umiem się doprosić żeby pousuwali usterki których jest więcej niż opisałem .Ceny wyższe o30 % od konkurencji

Daniel

29 wrz 2022

Montaż w dwa tygodnie, bilansowanie, nie ma lepszej ofert

Adam.

13 wrz 2022

Świetna firma to co doradca wytłumaczył dokładnie jest założone instalacja produkuje tyle ile wyliczyli a nawet dostałem zwrot w czasie przestoju

Poziomka

29 sie 2022

Firma w porządku. Instalacja w trzy tygodnie, bez zastrzeżeń. Teraz jeszcze tylko wymiana licznika

Sevvv

24 sie 2022

Nie polecam i radzę omijć z daleka masę błędów w wykonaniu ,brak poprawy po zgłoszeniu .drogo i nierzetelnie a potem bujaj się z tym

Izabelka

8 sie 2022

Nie polecam tej firmy. Zniszczyli mi pokrycie dachowe na odszkodowania czekam już 8 miesiąc. Dodatkowo panele od 1.5 miesiąca nie produkują prądu czerpie je z sieci a doprosić się o serwis dramat. Uważajcie na tą firmę i współpracę z nią bo ja myślę że bez pozwu nic nie wywalczę

Klient

2 sie 2022

Szczerze nie polecam Polenergia, firma niepoważna, wszystko super do momentu podpisania umowy.

Wiktoria

21 lip 2022

Najgorsza firma! Od poltora roku mam zalozone a maja problem z podlaczeniem...! A chca przyjechac xobaczyc jak dziala. A to kur... Nie dziala wgl.

Arkadiusz

14 lip 2022

Nie polecam firmy POLENERGIA. Strasznie słaby kontakt, niewywiązują się w terminach, ukryte dodatkowe koszta, infolinia wogóle nie działa. Termin na montaż minął tydzień temu, a do dzisiaj nie widziałem żadnej osoby w sprawie montażu.

Krzysztof

30 cze 2022

Bardzo niekulturalny "technik" z Białegostoku, nie polecam tej firmy

Jacek

27 cze 2022

Na spotkaniach z handlowcem wszystko pinkie cacy ah i och a.... Po podpisaniu umowy na PC kontakt się urywa, nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje na e-maile Montaż przesuwany co tydzień o kolejny tydzień i tak już 2 miesiąc. Lepiej wybrać lokalnego małego instalatora niż korporację.

Lecho

5 cze 2022

Nie polecam tej firmy. Na początku obiecują szybką instalację , a później okazuje się , że mają na to 60 dni. Tylko kasę trzeba wpłacać i czekać. Wiele haczyków w umowie, więc trzeba dokładnie czytać. Ja dałam się zwieść doradcy, a później nie mogłam się wycofać chociaż na spotkaniu było mówione , że w ciągu 14 dni mogę zrezygnować z umowy. Mogę, ale trzeba zapłacić, nie wiadomo za co, 20 % wartości instalacji. Proszę pytać dokładnie pełnomocnika o szczegóły umowy lub dokładnie wszystko czytać, by nie dać się ,,wyprowadzić w pole ". Później sprawdziłam i innych wykonawców i o wiele taniej to samo by zrobili.

Wojcieh

29 kwi 2022

Nikomu nie polecam tej firmy a wręcz przestrzegam przed nimi. Bardzo drodzy , nierzetel i , nieterminowi a doradca który był u mnie to typowy naciągacz , aby złapać klienta i wziąć swoją prowizję, na wszystkie moje sugestie była odpowiedź, " tak,tak ,tak będzie a potem brak kontaktu bo właściwie nic z naszych uzgodnień nie było nigdzie zgłoszone , chociaż ws,ystko zapisywał w swoim notesie . Szczerze odradzam . Ja mogę tylko mieć pretensje do siebie że nigdzie nie sprawdziłem tej pożal się Boże tej firmy.

Beata

21 kwi 2022

Istne bzdury te piękne opowieści. Firma dba tylko o własne zyski. Klient po zapłaceniu ostatniej raty przestaje dla nich istnieć. Obsługa na infolinii to ludzie nie mający pojęcia o tym co się do nich mówi i o tym co sami klepią jak mantrę. Podwykonawcy fatalni. Nie mówiąc o samym projekcie , bo już na tym etapie popełniają masę błędów. Nie naprawiają ich potem. Nikt nic nie wie , nikt się pod niczym nie podpisuje. Wielkie widmo. Porażka.,

Jarosław

11 kwi 2022

Witam wszystkich zainteresowanych przestrzegam przed tą firmą dawniej nazywała się edison tylko Pan na spotkaniu słodko wciskał kity po podpisaniu umowy tylko nerwy i nerwy nikt nie odpowiada na telefony emaile i sms tylko jedna Pani konsekwetnie piszę ale tylko żeby zapłacić za ostatnią ratę montażyści to jakaś firma podwykonawczą która nie umiała nawet kabla w poziomie zamontować a w rozdzielnie tak wbili kable że po miesiącu miałem pożar bo zdzierali inne izolacje od kabli kłamią na każdym kroku odsyłają jeden do drugiego dowinasowanie powiedzieli że złożyli a jak po 2 miesiącach chciałem sprawdzić to dopiero przysłali formularz do wypełnienia żenada odradzam duża firma to nie znaczy profesinalizm proszę szukać mniejszych ale napewno będą bardziej odpowiedzialni bo żyją z tego na bieżąco a taka duża firma ma to gdzieś nawet rezygnacjia z umowy ani sądy ich nie ruszają wieć jak nie chcecie sobie szarpać nerw to omijajcie tę firmę z daleka pozdrawiam

Marika

5 kwi 2022

Uwaga na tę firmę ,obsługa fatalna na infolini ludzie nie douczeni wręcz naśmiewają się z zadawanych pytań ,oszusci naciągacze ,moja historia z tą firmą jest bardzo przykra ,dużo by opisywac ,nie mogłam gorzej trafić ,mali klienci czyli osoby fizyczne to pionki w ich nie uczciwej grze .

Marcin

3 kwi 2022

UWAŻAJCIE OMIJAĆ z daleka. Poprawnie jest tylko do momentu zapłaty. Później już NIC nie jest zdolne z umową. Utrudniony kontakt?, opóźnienia ponad 100 (ale płacą za nie jak w umowie), realizują niezgodnie z ustaleniami. Sprawa do sądu idzie

Jolanta Zdziarska

29 mar 2022

Trzy dni temu została zainstalowana u mnie pompa przez naprawdę super ekipę jestem bardzo zadowolona i polecam tych panów. A wcześniej panele fotowoltaiczne przez inną ekipę z tej firmy też super ekipa. I Pan Krzysztof Cichocki który podpisał umowę i wszystko dokładnie wyjaśnił też super.Ze współpracy z tak firma jestem bardzo zadowolona.

Piotr

4 mar 2022

Nie polecam polenergia to edison opinie tam są trafne. UWAŻAJCIE

Sev

27 lut 2022

Firma niema odpowiednich fachowców ,wykonanie instalacji po taniości i dużo błędów które są niedopuszczalne,ponaciagane kable ,przełamane .Długo by pisać ogólnie niepolecam

edward

16 wrz 2021

Dopasowali pod moje oczekiwania instalację fotowoltaiczną wraz z magazynem energii. Dzięki temu nic nie tracę z wyprodukowanej energii co jest ważne. Instalując panele zwracali uwagę nawet nad zastosowanym kątem ze względu na działkę jak i usytuowanie domu.

Sylwek

23 lut 2021

dlaczego muszę wpłacać zaliczkę aby cokolwiek się zaczęło tworzyć przy fotowoltaice

Artur

3 lut 2021

Szybko sprawnie i fachowo serdecznie polecam

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności