Porównaj oferty
GoldSun opinie
OptimalEnergy

GoldSun opinie

3 (3 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Pochodząca z Lubelszczyzny firma Goldsun od lat działa w szeroko pojętej branży związanej z odnawialnymi źródłami energii. Dlatego też zajmuje się ona nie tylko montażem fotowoltaiki, ale także pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. My jednak skupimy się przede wszystkim na ofercie, jaką jest fotowoltaika od tej firmy. Sprawdzimy jej warunki, wyróżniające ją spośród konkurencji elementy, a także zaprezentujemy wady i zalety współpracy z tą firmą.

Nazwa spółki

GOLDSUN

Adres siedziby

Karola Namysłowskiego 8
22-400 Zamość, lubelskie, Polska

Telefon

84 888 01 87

Email

info@goldsun.com.pl

NIP

9222757004

Oferta Goldsun i ceny fotowoltaiki

Fotowoltaika od Goldsun to oferta, która została przygotowana tak, aby odpowiadać na potrzeby różnych klientów. Dlatego też skorzystać z niej mogą:

  • przedsiębiorcy w ramach fotowoltaiki Goldsun dla firm,
  • osoby fizyczne w ramach fotowoltaiki Goldsun dla domu,
  • rolnicy w ramach fotowoltaiki Goldsun dla rolnika.

W pierwszym przypadku przedsiębiorcy decydujący się na montaż instalacji fotowoltaicznej od Goldsun mogą przede wszystkim liczyć na dedykowanego doradcę, który od samego początku współpracy czuwa nad poprawnym przebiegiem wszelkich związanych z usługą prac. Ponadto oferta fotowoltaiki dla firm obejmuje także kompleksową obsługę związaną z wszelkimi formalnościami. Także tymi dotyczącymi dokumentacji niezbędnymi do uzyskania leasingów, kredytów czy dofinansowań.

Jeśli chodzi o klientów indywidualnych fotowoltaika Goldsun wyróżnia się kompleksową obsługą od A do Z. Dzięki temu osoby chcące zamontować panele fotowoltaiczne z pomocą tej firmy nie muszą martwić się ich doborem, montażem czy też kwestiami związanymi z uruchomieniem instalacji.

Rolnicy z kolei w Goldsun mogą liczyć na podobne warunki jak przedsiębiorcy, przy czym dodatkowo firma ta pomaga im także uzyskać leasing dla rolników lub dofinansowania. Dzięki temu koszt instalacji fotowoltaicznej zostaje znaczni obniżony.

Ile kosztuje fotowoltaika od Goldsun?

Cena instalacji fotowoltaicznej w tej firmie zależy od wielu indywidualnych czynników. Dlatego też nie jest ona podawana w przypadku żadnej z grup klientów, do których skierowana jest oferta tej firmy. Na stronie tego instalatora z Lubelszczyzny znaleźć można jednak wygodny kalkulator, który pozwala obliczyć w prosty sposób szacunkową moc instalacji fotowoltaicznej, jaką należałoby wykonać, aby zagwarantowała ona pełne zaspokojenie potrzeb energetycznych w danym przypadku.

Pozostając w temacie ceny instalacji fotowoltaicznej Goldsun, warto także wspomnieć, że firma ta oferuje kilka możliwości finansowania tego typu inwestycji. Wśród nich wyróżnić można między innymi:

  • leasing na fotowoltaikę,
  • kredyt na fotowoltaikę,
  • dofinansowania w ramach np. Programu Mój Prąd.

W każdym z tych przypadków Goldsun zapewnia pomoc w przygotowaniu niezbędnych wniosków i dokumentów, które pozwolą się ubiegać o dany rodzaj finansowania paneli fotowoltaicznych.

Jak skorzystać z oferty na fotowoltaikę Goldsun?

Proces związany z montażem instalacji fotowoltaicznej przez firmę Goldsun rozpoczyna jak w niemal każdym przypadku analiza potrzeb klienta oraz przeprowadzenie audytu. Na tej podstawie wykonywany jest następnie projekt instalacji fotowoltaicznej, który wraz z umową współpracy prezentowany jest dla klienta.

Po jego zaakceptowaniu i dopełnieniu wszelkich formalności następuje montaż paneli PV. Goldsun zapewnia na swojej stronie, że przebiega on sprawnie i szybki oraz wykonywany jest przez doświadczone firmy instalatorskie. Kiedy panele fotowoltaiczne zostaną już zamontowana na dachu lub gruncie, instalator ten zajmuje się także uruchomieniem całej instalacji, a także jej zgłoszeniem do sieci i Zakładu Energetyki. Opcjonalnie firma ta oferuje także dla swoich klientów pomoc związaną z pozyskiwaniem dofinansowania na fotowoltaikę.

Niestety na stronie firmy nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat opieki posprzedażowej, podobnie jak i tych związanych z marką montowanych paneli i podzespołów. Być może tego typu kwestie prezentowane są indywidualnie dla klientów, a szkoda, ponieważ bez nich oferta jest niekompletna.

Opinie o fotowoltaice GoldSun

Chcąc zebrać w jednym akapicie wszystkie wady i zalety, jakimi cechuje się fotowoltaika Goldsun należy wymienić takie plusy jak:

  • podział oferty na grupy docelowe,
  • duże doświadczenie firmy w branży związanej z OZE,
  • pełne wsparcie związane z wszelkiego rodzaju formalnościami, w tym także tymi dotyczącymi dofinansowania, kredytów i leasingów,
  • darmowy kalkulator niezbędnej mocy instalacji.

Do minusów tej oferty zaliczyć można natomiast brak informacji o rodzaju czy jakości lub gwarancji paneli i innych elementów składających się na instalację fotowoltaiczną, a także brak dokładnie omawianego procesu obsługi.

Pomimo to nie należy jednak od razu skreślać fotowoltaiki od Goldsun, warto ją bowiem porównać z ofertami innych firm, a pomocna może okazać się w tym nasza porównywarka ofert firm instalujących fotowoltaikę. Dzięki niej w 3 prostych krokach można uzyskać wszelkie najistotniejsze informacje oraz wybrać najlepszą firmę według swoich kryteriów, która zajmie się montażem paneli fotowoltaicznych w wybranym miejscu. Jeśli nie wierzysz, przekonaj się sam!

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1 z 1 opinii klientów)

Stanisława

15 sie 2022

Ostrzegam przed firmą Goldsun Zamość bardzo nierzetelna firma. Właściciel nie chce zwrócić zaliczki za niewykonany montaż. Każe iść do Sądu dla mnie to bardzo duża kwota. Jeśli masz zamiar, wpłacić jakiekolwiek pieniądze tej firmie zastanów się, czy warto ryzykować ich utratę.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności