Porównaj oferty
Alians OZE opinie
OptimalEnergy

Alians OZE opinie

3 (8 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Alians OZE to jedna z najprężniej się rozwijających firm w branży fotowoltaicznej w Polsce, która oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, umożliwiające pozyskiwanie czystej energii z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych. Firma Alians OZE oferuje swoim klientom zarówno zaprojektowanie odpowiednio dobranej instalacji PV, jak i jej wykonanie, a także wsparcie przy pozyskiwaniu licznych dofinansowania z dotacji unijnych i budżetu państwa. Przewidzianych dla osób chcących inwestować w fotowoltaikę. Jak działa Alians OZE w praktyce? Analizujemy specjalnie dla Ciebie ofertę tej firmy!

Nazwa spółki

Allians Sp. z o.o.

Adres siedziby

Cybernetyki 19b
02-677 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 357 45 00

Email

info@alians-oze.pl

Numer KRS

0000693146

NIP

5242839022

Oferta Alians OZE i ceny usług

Oferta Alians OZE obejmuje swoim zasięgiem teren całej Polski. Instalatorzy tej firmy docierają do nawet najbardziej oddalonych zakątków naszego kraju, aby zamontować tam panele fotowoltaiczne zarówno na dachach budynków jednorodzinnych, jak i zakładów przemysłowych oraz gospodarstw rolnych.

Alians OZE fotowoltaika dla domów

Fotowoltaika dla domów to rozwiązanie, które pozwala osobom prywatnym skorzystać ze wszystkich zalet paneli słonecznych. Wśród których wymienia się między innymi obniżenie rachunków za prąd, poczucie bezpieczeństwa energetycznego oraz dbałość o otaczające środowisko naturalne. Alians OZE oferuje dla klientów prywatnych dobór właściwych paneli słonecznych, które są w stanie zapewnić odpowiednią produkcję prądu zaspokajającą ich zapotrzebowanie. Do tego przygotowuje także niezbędne dokumenty do Urzędu Energetyki, poprzez co klienci Alians OZE nie muszą się martwić formalnościami związanymi z montażem i uruchomieniem fotowoltaiki w swoich domach.

Alians OZE fotowoltaika dla firm

Z oferty Allianz OZE skorzystać mogą także przedsiębiorcy, którzy montując fotowoltaikę w swoich firmach mają szansę na obniżenie kosztów związanych z rachunkami za energię elektryczną, a do tego stać się odpowiedzialnymi właścicielami firm, którzy poważnie traktują wpływ swojej działalności na środowisko naturalne. Dzięki temu ich opinia wśród klientów staje się o wiele lepsza.

Alians OZE fotowoltaika dla rolników

Fotowoltaika to także świetne rozwiązanie dla nowoczesnych gospodarstw rolnych. Dlatego też Alians OZE oferuje dla rolników nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają im raz na zawsze uniezależnić się od stałych podwyżek prądu oraz przerw w jego dostawach.

To ile kosztować będzie fotowoltaika montowana przez firmę Allianz OZE zależy od czterech czynników:

  • mocy instalacji- dobieranej indywidualnie wedle potrzeb użytkowników. W Alians OZE im większa instalacja tym koszt za 1kWp jest mniejszy, co zachęca do inwestowania w nią zwłaszcza rolników i przedsiębiorców.
  • stopnia skomplikowania instalacji fotowoltaicznej- montaż fotowoltaiki w Alians OZE to zazwyczaj około 30% całkowitych kosztów, jednak jeśli miejsce montażu jest nietypowe, może on wzrosnąć.
  • zastosowanych urządzeń- na koszt instalacji fotowoltaicznej wpływ mają także urządzenia stosowane w niej, które różnią się między sobą wydajnością, trwałością czy też wykorzystywanymi technologiami. Im bardziej nowoczesna instalacja fotowoltaiczna tym jej koszt będzie wyższy.
  • Miejsca montażu- ostatnim czynnikiem wpływającym na cenę montażu fotowoltaiki przez Alians OZE jest to, gdzie ma być zamontowana instalacja. W przypadku fotowoltaiki umieszczonej na gruncie, która wymaga specjalnych stelaży, należy liczyć się z jej wyższą ceną.

W ostateczności to ile należy zapłacić za fotowoltaikę w Alians OZE zależy jednak od indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Warto jednak pamiętać, że firma ta oferuje korzystne możliwości finansowania inwestycji oraz pomaga zdobyć na nie dopłaty i dofinansowanie, dzięki którym PV nie jest tak mocno obciążająca dla budżetu.

Jak wygląda usługa montażu fotowoltaiki w Alians OZE?

Osoby chcące zdecydować się na montaż fotowoltaiki z firmą Allianz OZE mogą liczyć na szybką i bezproblemową usługę, która można zamknąć w pięciu prostych korkach.

  1. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z potrzebami klientów i wykonanie wedle nich odpowiedniego projektu.
  2. Po przygotowaniu projektu instalacji klienci mają prawo go zaakceptować lub odrzucić. W pierwszym przypadku wiąże się to z podpisaniem umowy oraz wpłata zaliczki lub podpisaniem dodatkowej umowy leasingowej na panele słoneczne.
  3. Trzeci etap to montaż samej instalacji fotowoltaicznej przez specjalistów Alians OZE, który zajmuje maksymalnie kilka dni w zależności od stopnia jej skomplikowania.
  4. Następnie odbywa się odbiór zamontowanej instalacji, a także szkolenie z jej użytkowania, które dokładnie objaśnia działanie fotowoltaiki.
  5. Ostatnim etapem jest z kolei pomoc klientom przez Alians OZE w dopełnieniu formalności związanych ze zgłoszeniem fotowoltaiki u operatora energetycznego, a także w przypadku wyrażenia chęci w uzyskaniu dofinansowania lub dotacji na instalacje PV.

Opinie o Alians OZE

Jak każda firma także Alians OZE ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Wśród zalet wyróżnia się między innymi terminowość, różnorodne formy finansowania instalacji fotowoltaicznej, duże doświadczenie firmy, pomoc w uzyskaniu dofinansowania w ramach programu Mój Prąd, którego firma jest partnerem, a także możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak mycie paneli czy ich serwisowanie.

Jeśli chodzi natomiast o wady Alians OZE nie posiada cennika swoich usług na stronie, co zmusza do bezpośredniego kontaktu z nią, a same informacji na stronie nie pozwalają także podjąć decyzji bez konsultacji z handlowcem firmy. Przez co porównanie oferowanej instalacji fotowoltaicznej przez Alians OZE z innymi firmami jest nieco skomplikowane.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.6 z 5 opinii klientów)

Marcin

21 kwi 2023

Unikać Alans OZE , umowa tak skonstruowana ze od 27.12.22r do teraz czekam na wymianę panela , instalacja nie produkuje już 4-miesiąc, zero informacji , brak zainteresowania , nawet się nie zjawili a na podstawie zdjęć kazali wyłączyć bo grozi pożarem , podczas rozmowy z wiceprezesem zostałem poinformowany żebym nie straszył bo cytuje- nie strasz nie strasz bo się …, i chyba faktycznie bo nikt nie widzi rozwiązania tego bo tak sporządzona umowa , teraz mogę liczyć na longi bo 10 lat gwarancji na panele ale jak to zrobić , w sumie dalej czekam . Czytajcie umowy – firma dla mnie spalona – mój numer już chyba zablokowali bo nie odbierają . Nie stać ich na wymianę jednego panela by zadowolić klienta a wchodzą we współpracę z Mazdą

Szczepan

5 maj 2022

Nie jestem zadowolony z usługi Alians same problemy z założeniem instalacji . Chodzi o termin cały czas przesuwany , wreście założona po terminie , po założeniu jnstalacja nie działa prawidłowo , falownik nie działa reklamacje nicht się nie odzywa poraszka do tej pory nie chodzi jnstalacja

Seba

24 lut 2022

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Szybki montaż, wysoka jakość wykonania i sprzętu, Wnioskami też zajęli się sprawnie. Generalnie Polecam

Dariusz

22 maj 2021

Super wspolpraca z firmą Alians i jej przedstawicielem w Kaliszu , panem Rafałem. Po 2 tygodniach sprzęt na dachu i po kolejnych 2 tygodniach już produkuje energię

Przemysław

17 sty 2021

Polecam współpracę z tą firmą. Terminowo i dobrze wykonana instalacja

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności