Esoleo fotowoltaika

Esoleo to odpowiedz właścicieli sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu na stale rosnącą popularność fotowoltaiki w Polsce. Marka ta powstała wobec tego w ramach rozszerzenia oferty produktowej tych firm. Dzięki temu Esoleo oferuje montaż paneli fotowoltaicznych na dachach i gruntach, Cyfrowy Polsat telewizję satelitarną, a Plus telefonię komórkową oraz internet, przez co klienci w jednym miejscu mogą załatwić kilka formalności naraz. Takie rozwiązanie sprawia, że marka Esoleo z roku na rok notuje coraz większa ilość montowanych paneli fotowoltaicznych wśród mieszkańców Polski. 

Oferta Esoleo i ceny 

Oferta Esoleo podobnie jak w przypadku innych firm działający w Polsce, które zajmują się montażem fotowoltaiki, skierowana jest zarówno do osób fizycznych- czyli mieszkańców domów, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Dzięki temu firma ta na swoim koncie posiada wiele pomyślnie zrealizowanych projektów, które pozwalają jej klientom wygenerować oszczędności na rachunkach za prąd elektryczny, który produkowany jest poprzez panele fotowoltaiczne. 

Tak naprawdę z oferty marki Esoleo może skorzystać każdy, kto chce zastosować fotowoltaikę, zyskując przy tym dobór profesjonalnych urządzeń, wykonanie audytu oraz wizualizacje dotyczącą tego, jak będzie wyglądała instalacja po jej zamontowaniu. Dodatkowo decydując się na fotowoltaikę firmy Esoleo jej klienci mogą także liczyć na ubezpieczenie od wszelkich ryzyk zniszczenia wskutek działania czynników atmosferycznych takich jak silne podmuchy wiatru czy gradobicia na okres 3 lat. 

Ile kosztuje fotowoltaika w Esoleo 

Ceny montażu fotowoltaiki podobnie jak w innych firmach, tak i w przypadku Esoleo nie są podane na stronie. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki lub wysłanie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie, który pozwoli uzyskać indywidualną wycenę instalacji. 

W kwestii kosztów fotowoltaiki należy jednak pamiętać, że jej finalna cena zależna jest przede wszystkim od wielkości instalacji, zastosowanych w niej urządzeń, a także miejsca montażu, którym może być zarówno dach, jak i grunt. 

Profesjonalne urządzenia gwarancją wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznej marki Esoleo 

Firma Esoleo zapewnia montaż instalacji w ciągu maksymalnie dwóch dni od podpisania umowy. Natomiast same montowane przez nią urządzenia składające się na instalację fotowoltaiczną to wysokiej klasy falowniki produkowane przez firmę Huawei, wykorzystujące nowoczesne technologie, które wykrywają zagrożenie pożarowe, eliminując je tym samym, a także moduły fotowoltaiczne Talesun. Zaliczane są one do urządzeń z pierwszej 10 światowego rankingu TIER 1. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna montowana przez Esoleo zapewnia jej sprawne i bezproblemowe użytkowanie. 

Jak wygląda montaż instalacji fotowoltaicznej w Esoleo? 

Montaż instalacji fotowoltaicznej w firmie Esoleo składa się z pięciu kroków, które gwarantują jej klientom pełne zadowolenie. 

 1. Pierwszym z nich jest darmowa konsultacje z doradcami Esoleo, aby z niej skorzystać, należy wypełnić formularz kontaktowy. 
 2. Po wstępnej rozmowie do domu lub na teren firmy czy gospodarstwa rolnego wysyłany jest pracownik Esoleo, który wykonuje bezpłatny audyt pozwalający dobrać odpowiednią instalację oraz jej parametry i wielkość. 
 3. Trzecim etapem jest przygotowanie umowy i jej podpisanie oraz określenie warunków finansowania instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo na tym etapie firma Esoleo oferuje także wsparcie w uzyskaniu dotacji i kredytów na montaż instalacji fotowoltaicznej. 
 4. Czwarty etap to już montaż samej instalacji, który odbywa się maksymalnie w przeciągu około dwóch dni od podpisania umowy oraz zgłoszenie jej do Operatora Systemu Dystrybucji. 
 5. Po wykonaniu tych czynności klienci Esoleo mogą także skorzystać z pomocy w złożeniu wniosków o dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd czy uzyskaniu ulgi podatkowej lub termomodernizacyjnej. 

Dużą zaletą instalacji fotowoltaicznej montowanej przez markę Esoleo jest także opieka serwisowa gwarantowana przez firmę w przypadku wykrycia nieprawidłowości instalacji. 

Opinie o Esoleo 

Podsumowując fotowoltaika montowana przez firmę Esoleo cechuje się wieloma zaletami, wśród których można wymienić między innymi: 

 • bezpłatna konsultacje ze specjalistą oraz darmowy audyt, 
 • ubezpieczenie instalacji na wypadek uszkodzeń spowodowanych czynnikami atmosferycznymi, 
 • wizualizacje instalacji, jaka ma zostać zastosowana w danym przypadku, 
 • pełne wsparcie w trakcie pozyskiwania finansowania inwestycji w fotowoltaikę, 
 • 15 lat wsparcia serwisu technicznego, 
 • montaż paneli fotowoltaicznych w ciągu dwóch dni od podpisania umowy. 

Jednak jak każda firma także Esoleo ma swoje wady wsród, których największa jest brak dokładnych informacji dotyczących kosztów fotowoltaiki, a także zewnętrzny wykonawca, jakim jest firma Alledo. Dlatego też przed podjęciem decyzji o montażu fotowoltaiki przez firmę Esoleo najlepiej porównać kilka ofert konkurencyjnych firm, aby móc podjąć w pełni świadomie odpowiednią decyzję gwarantującą pełne zadowolenie z użytkowania paneli słonecznych.

Esoleo Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 28 stycznia 2015 roku pod numerem KRS 0000541114. 

Esoleo Sp. z o.o.
ul. Aleja Wyścigowa 6
02-681 Warszawa
NIP: 9512388093
REGON: 360718135


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2021-09-09 20:31:47 6 6 6 6 6
Mirosław: Nie polecam tej firmy ponieważ jest niesolidna: 1obiecywano mi internet żeby mnie skusić - nie otrzymałem 2 zrobiono mi 8 niepotrzebnych dziur w dachu i twierdzą, że robota jest wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną 3 firma nie przekazała ubezpieczycielowi niezbędnych dokumentów do uznania moich roszczeń, to uchylanie się od odpowiedzialności 4 pracownicy obiecują, że zajmą się sprawą, oddzwonią i jak zwykle brak odzewu.

Data dodania opinii: 2021-05-06 21:50:45 6 6 6 6 6
Beniamin: Bardzo ale to bardzo nieprofesjonalne . Pani która przyjmowała chęć skonsultowania montażu paneli fotowoltaicznych ,była bardzo miła i poinformowała że zgłosi się ktoś aby umówić spotkanie. Zadzwonił pan ,ale nie po to aby umówić się na spotkanie ,tylko po to żeby kazać mi biegać po dachu i zrobić zdjęcia i przesłać je do niego . Kazał sfotografować słup ,licznik , ostatni rachunek . Ogólnie kazał zrobić pracę którą on powinien wykonać . Znalazłem dużo lepszą firmę od której Polsat powinien brać przykład.

Data dodania opinii: 2021-04-23 17:38:44 6 6 6 6 6
Krzysztof: Zadowolony, wysoka jakość wykonania instalacji na gruncie, szybki termin, montaż w ciągu trzech tygodni. Dwa dni po wysłaniu wniosku przez Esoleo, był już licznik dwukierunkowy. Szybka obsługa klienta mailowo i telefoniczna. Polecam.

Data dodania opinii: 2021-04-23 14:38:35 6 6 6 6 6
Marek: Po prośbie o kontakt w sprawie wyceny nastąpiła cisza na około 2-3 tygodnie. Po ponownym kontakcie z mojej strony otrzymałem telefon bezpośrednio do przedstawiciela regionalnego. Okazało się, że chorował (cholerny covid), stąd poślizg z kontaktem i wyceną. Natomiast od tego kontaktu minęły 2 dni i miałem ofertę.

Data dodania opinii: 2021-04-13 10:06:48 6 6 6 6 6
Mimo wszystko niezadowolona: Niepoważne, rzeczywiście kontakt jest przede wszystkim dla uzyskania chronionych danych osobowych Klienta, obiecanej oferty nigdy nie przysyłają. A przedstawiona ustnie oferta jest tak droga w porównaniu z innymi firmami, że w zasadzie płaci się te 20% rzekomego zwrotu energii w kosztach instalacji, czyli w sumie wychodzi drożej niż oddawanie 20% wyprodukowanej energii.

Data dodania opinii: 2021-04-09 09:43:23 6 6 6 6 6
Łukasz: W dniu wczorajszym tj. 08.03.2021r. zakończono montaż instalacji na moim domku. Wszystko przebiegało sprawnie bez zastrzeżeń. Audytor Pan Jarosław (Świdwin) profesjonalnie przedstawił ofertę, wytłumaczył niejasności oraz przeprowadził audyt wykonując wszelkie pomiary oraz rzuty dachu przy pomocy drona a następnie przedstawił 3 oferty do wyboru dostosowane do moich potrzeb oraz oczekiwań. Po akceptacji oferty, podpisanie umowy oraz wszystkich dokumentów. Po 14 dniach (uprawomocnienie umowy) kontak w sprawie ustalenia terminu montażu, montaż trwał 3 dni, wszystko zgodnie z ustaleniami, Pan Jarosław (audytor) codziennie na budowie. Jestem mega zadowolony. Firmę ESOLEO wybrałem kierując się doświadczeniem i profesjonalizmem audytora, nie kłamał nie naciągał, wręcz doradził i pomógł wybrać najlepsze rozwiązanie, audytorów było u mnie 3. Moim zdaniem kluczową rolę gra właśnie audytor. Polecam firmę ESOLEO i z całą odpowiedzialnością Pana Jarosława.

Data dodania opinii: 2021-03-29 14:09:12 6 6 6 6 6
Arron M.: Miałem kontakt z doradcą firmy ale nie skorzystałem z oferty pomimo że jestem klientem Polsatu od lat, podają że montaż w dwa dni od podpisania umowy ale bez żadnej gwarancji że tak będzie - cena rynkowa żadna atrakcja ,a gwarancja techniczna 15 lat wydaje się absurdalna bo na falownik dają 10 lat .Ciągle nalegał też żeby wziąć na raty bo mają swój Bank i to bardzo atrakcyjna oferta ,dodatkowo mogę też przenieść numer telefonu i opust 1:1 dostanę .Nie polecam

Data dodania opinii: 2021-03-10 12:14:50 6 6 6 6 6
Jurek: Witam, Wczoraj tj. 09/03/2021 przybył do mnie "przedstawiciel " esoleo w celu dokonania kalkulacji i wyceny instalacji. Niestety bardziej wydawało się, że przybył w celu wyciągnięcia moich danych osobowych niż złożyć ofertę. Na etapie potencjalnej wyceny interesował go numer licznika energii elektrycznej i umowy na dostawę prądu, mój pesel oraz czy w ciągu dnia w domu ktoś przebywa i korzysta z urządzeń elektrycznych. Bo są to dane niezbędne do wyceny instalacji - jak twierdził. Niestety nie potrafił udzielić odpowiedzi jaki jest koszt montowanego panelu i falownika < sic ! > Nie udzielił mnie też odpowiedzi na pytanie - jak chce zrobić wycenę skoro nie zna tych cen!. Zapadła w rozmowie niezręczna cisza, "konsultacja" szybko się skonczyła !

Data dodania opinii: 2021-03-06 11:09:23 6 6 6 6 6
Wojtek Zawadzki: Zgadzam się całkowicie. Było u mnie kilka firm. Ceny podobne, lecz ich podejście do bezpieczeństwa oraz jakości wykonania zdecydowanie wyżej od wszystkich z którymi rozmawiałem. Doradca Pan Marcin z Trójmiasta bardzo kompetentny. Sprawdzał Dronem nawet cienie na dachu. Przed podpisaniem umowy sprawdzali dosłownie wszystko tak aby nie było niespoodzianek przy montażu. Montaż około 20 dni po podpisaniu umowy. Zdecydowanie Polecam Pana Marcina.

Data dodania opinii: 2021-02-01 20:22:13 6 6 6 6 6
Tadeusz Wardas: Polecam. Audyt uwzględniający wszystkie moje potrzeby. Miałem spotkania z kilkoma znanymi firmami lecz tylko tutaj DORADCA a raczej doświadczony ekspert wykonał wszystkich pomiarów i nawet zaprojektował ze mną tą instalację. Dostawa około 3 tygodni. Montażyści i jakość wykonania powala. Mam porównanie z sąsiadem obok. Cena rynkowa . Jakość bardzo wysoka. Polecam Pana Jarka Doradcę z Koszalina.