DGE fotowoltaika

Firma DGE od lat działa na rynku w obszarze doradztwa związanego z optymalizacją kosztów związanych z energią elektryczną i nie tylko. Dlatego też w jej ofercie nie mogło także zabraknąć nowoczesnego rozwiązania pozwalającego uzyskiwać prąd z czystych źródeł, jakim jest fotowoltaika. Na dzień dzisiejszy firma DGE obsługuje ponad 800 klientów i zaoszczędziła dla nich ponad 5 000 000 złotych, co świadczy o jej wysokiej skuteczności i doskonałej znajomości tej branży.

Oferta DGE i ceny montażu paneli fotowoltaicznych

Oferta firmy DGE skierowana jest klasycznie do trzech grup klientów- osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz rolników. W każdej z ich firma zapewnia korzyści płynące z zastosowania fotowoltaiki takie jak:

 • obniżenie rachunków za energię elektryczną,
 • uniezależnienie się od przerw w dostawach prądu,
 • możliwość ze skorzystania z licznych dotacji oraz dofinansowania obniżających koszty inwestycji,
 • bezawaryjność i samoobsługowość urządzeń.

Oprócz tego DGE oferuje także montaż paneli fotowoltaicznych dla gmin oraz wspólnot mieszkaniowych.

To ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna montowana przez firmę DGE zależne jest przede wszystkim od jej wielkości, która dobierana jest do indywidualnego zapotrzebowania energetycznego danego klienta. Wobec tego osoby prywatne montujące fotowoltaikę na dachach domów zapłacą mniej niż przedsiębiorcy potrzebujący instalacji zapewniającej stałe dostawy prądu do celów produkcyjnych.

Dodatkowo nie bez znaczenia na cenę PV w DGE pozostają także zastosowane w trakcie montażu urządzenia. Klienci tej firmy mogą bowiem wybierać spośród wielu różnorodnych materiałów, które różnią się między sobą jakością, wydajnością oraz trwałością, a co za tym idzie także ich kosztem.

Kolejną kwestią wpływającą na to ile będzie kosztować fotowoltaika w DGE jest także miejsce jej montażu. Z założenia instalacje montowane na dachach są tańsze od tych naziemnych, które wymagają zastosować dodatkowych elementów.

Biorąc jednak te wszystkie kwestie pod uwagę oferta cenowa firmy DGE wciąż pozostaje jedną z najbardziej opłacalnych ofert na rynku. Szacunkowe koszta instalacji podane są na stronie firmy, dzięki temu każdy może w szybki i prosty sposób zorientować się mniej więcej ze skalą kosztów, jakie musiałby ponieść, decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych przez tę firmę działającą na terenie całego kraju.

Na co mogą liczyć klienci, montując fotowoltaikę z firmą DGE?

DGE to firma, która od lat zajmuje się obniżaniem kosztów związanych z energią i ciepłownictwem w Polsce. Tak duże doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że osoby decydujące się na współpracę z nią mogą liczyć między innymi na:

 • przeprowadzenia profesjonalnego audytu pozwalającego ustalić zapotrzebowanie energetyczne,
 • indywidualnie wykonywane projekty instalacji PV dopasowane do potrzeb korzystających z nich w przyszłości osób,
 • przygotowanie niezbędnej dla dystrybutorów energii dokumentacji,
 • pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji,
 • a także możliwość sfinansowania paneli słonecznych poprzez kredyty 0% oraz leasingi skierowane do przedsiębiorców i rolników.

Oprócz tego firma DGE jest także jednym z partnerów rządowego programu „Mój prąd” pozwalającego uzyskać dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2kW do 10kW w wysokości do 5 000 złotych. Dzięki temu gwarantuje pełną obsługę swoich klientów w tej kwestii wraz z przygotowaniem stosownych wniosków. Na jej stronie można jednak znaleźć także niezbędne informacje na temat aktualnych programów rządowych dla rolników i przedsiębiorców, a także oferowanych dotacji unijnych, pozwalających obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej i przyspieszyć zwrot z inwestycji w nią. Dzięki temu firma DGE jest nie tylko monterem PV, ale także doskonałym źródłem informacji na tematy związane z nią.

Jak rozpocząć współpracę w zakresie montażu fotowoltaiki z firmą DGE?

Osoby chcące skorzystać z usług firmy DGE w pierwszej kolejności powinny skontaktować się z doradcą, który pomoże dobrać odpowiednią ofertę na podstawie wywiadu z klientem, uzupełnianego w późniejszym etapie audytem na miejscu montażu. Następnie przygotowywany jest projekt instalacji i podpisywana jest umowa, po której instalatorzy DGE przystępują do montowania paneli. Po zakończeniu montażu firma pomaga także we wszelkiego rodzaju formalnościach związanych z uruchomieniem i zgłoszeniem instalacji PV do odpowiednich instytucji, a także na życzenie klientów pomaga w uzyskaniu dofinansowań i dotacji.

Opinie o DGE- dlaczego warto zaufać tej firmie?

Firma DGE posiada szerokie doświadczenie w branży energetycznej, udokumentowane wieloma współpracami z największymi podmiotami w Polsce, dlatego też jest firmą godną zaufania. Oprócz tego:

 • korzysta z wysokiej klasy urządzeń i podzespołów takich marek jak Solis, Sunpower czy też Longi,
 • pomaga w uzyskaniu dofinansowania i dopłata na montaż fotowoltaiki,
 • oferuje długi okres gwarancyjny nawet do 25 lat na wydajność paneli, do 10 na produkty oraz 5 lat na montaż urządzeń,
 • zapewnia szybkie rozpoczęcie realizacji zlecenia od 2 do 5 dni od podpisania umowy.

Wszystko to sprawia, więc, że klienci firmy DGE decydujący się na montaż instalacji przez nią zazwyczaj wypowiadają się o niej w samych superlatywach.

DGE Sp. z o.o. kontakt i dane rejestrowe spółki

Spółka została zarejestrowana 30 sierpnia 2016 roku pod numerem KRS 0000634472. 

DGE Sp. z o.o.
ul. Żeliwna 38
40-599 Warszawa
NIP: 5472164579
REGON: 365261686 


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Brak opinii.