iSun fotowoltaika

Rynek fotowoltaiki w Polsce nie zwalnia, a dowodem na to jest wzrost o 129% mocy wszystkich zamontowanych instalacji fotowoltaicznych w kwietniu w porównaniu do analogicznego okresu w poprzednim roku. Planując montaż paneli fotowoltaicznych, można natknąć się więc na oferty różnych firm, a jedną z nich jest właśnie poznańskie The Energy Poland. Fotowoltaika od tej firmy może być montowana zarówno na dachach i gruntach prywatnych osób, jak i firm oraz rolników, jak więc widać jej oferta wpisuje się doskonale w potrzeby każdej grupy docelowej. 

Wyróżnikiem The Energy Poland na rynku jest ponad 18-letnie doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii, a także wiele pozytywnych opinii na jej temat. Dodatkowo firma ta może także poszczycić się wieloma dyplomami i nagrodami. W 2020 roku była ona między innymi laureatem konkursu Orły Instalatorstwa oraz handlu. Sprawdzamy więc, jak wyglądają szczegóły oferty The Energy Poland na montaż fotowoltaiki. 

Oferta The Energy Poland i ceny fotowoltaiki dla osób fizycznych, firm i rolników

W odróżnieniu od wielu firm montujących fotowoltaikę w Polsce The Energy Poland swoją ofertę kieruje do wszystkich. Dlatego też została ona podzielona na trzy grupy docelowe. Dzięki temu każdy może skorzystać z oszczędności, jakie generuje własna instalacja fotowoltaiczna produkująca prąd z energii słonecznej. 

Pierwszą grupą klientów, do których swoją ofertę na montaż fotowoltaiki kieruje The Energy Poland są przedsiębiorcy. Dzięki niej są oni w stanie nie tylko uniezależnić się od podwyżek prądu, ale także zyskać ogromne oszczędności, zwłaszcza w związku z wprowadzoną nową opłatą mocową. 

The Energy Poland Fotowoltaika dla rolnika to z kolei oferta skierowana do właścicieli gospodarstw rolnych, którzy chcą zagospodarować dachy swoich budynków inwentarzowych, czy też pola nienadające się pod uprawy. Dzięki niej gospodarstwa rolne stają się bardziej ekologiczne i ekonomiczne. 

W ofercie The Energy Poland znajduje się także fotowoltaika dla domu, która skierowana jest do osób chcących czerpać prąd na własne potrzeby z paneli fotowoltaicznych, przy czym ich zapotrzebowanie energetyczne jest w stanie spokojnie zaspokoić mikroinstalacja do 50 kW. 

Jak wygląda zakup i montaż fotowoltaiki The Energy Poland?

Usługi poznańskiej firmy, działającej nie tylko na terenie tego miasta, ale także w całym województwie wyróżniają się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta oraz nieskomplikowanymi formalnościami. 

Fotowoltaika The Energy Poland gwarantuję wobec tego: 

  • minimum formalności, którymi zajmuje się w całości firma, 
  • montaż paneli fotowoltaicznych w wyznaczonym miejscu, w przeciągu 10 dni od podpisania umowy, 
  • 15 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne, 
  • monitoring instalacji fotowoltaicznej 24/7.

Sam proces instalacji paneli fotowoltaicznych przez The Energy Poland opiera się natomiast na kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności należy skontaktować się z przedstawicielami tej firmy, aby móc ustalić termin przeprowadzenia audytu. Następnie przeprowadzany jest audyt inżynierski pozwalający określić moc potrzebnej instalacji PV, a także jej umiejscowienie, a tym samym koszt. Po tym etapie dla klientów przekazywany zostaje kosztorys wraz z kilkoma opcjami do wyboru oraz umowa. Po dopełnieniu formalności montaż paneli fotowoltaicznych następuje maksymalnie w ciągu 10 dni wraz z przyłączeniem instalacji do sieci. 

Jak może być finansowana fotowoltaika od The Energy Poland? 

Koszt montażu instalacji fotowoltaicznej zależy w tej firmie podobnie jak w przypadku konkurencji od jej mocy, a także miejsca wykonania. Samo finansowanie tego typu inwestycji może natomiast odbyć się za pomocą zarówno takich dofinansowań, jak Mój Prąd 3.0 czy Czyste Powietrze, jak i kredytów oferowanych przez samą firmę, których oprocentowanie może wynosić nawet zaledwie 3,6% w skali roku. Dużą zaletą oferty firmy The Energy Poland jest także to, że wszelkie możliwe opcje finansowania fotowoltaiki prezentowane są przez jej doradcę finansowego, tak, aby dopasować je w pełni do potrzeb przyszłych klientów.

Opinie o fotowoltaice The Energy Poland 

Chcąc więc podsumować ofertę The Energy Poland należy przede wszystkim podkreślić, że fotowoltaika montowana przez nią cieszy się dobrymi opiniami wśród jej klientów. Dodatkowymi jej zaletami są natomiast: 

  • przejrzyste warunki współpracy, 
  • możliwość skorzystania z przedłużonej gwarancji na panele fotowoltaiczne, nawet do 15 lat, 
  • możliwość zamontowania fotowoltaiki w domu, firmie, a także gospodarstwie rolnym. 

Wadami oferty na fotowoltaikę The Energy Poland jest natomiast brak szczegółowych informacji o jej kosztach. W związku z tym, aby je poznać, należy skontaktować się z przedstawicielem tej firmy np. poprzez formularz kontaktowy. Pomimo to fotowoltaika The Energy Poland może być ciekawym rozwiązaniem, jednak przed zdecydowaniem się na współpracę z tą firmą polecamy także skorzystanie z naszej porównywarki ofert, gdzie znaleźć można w jednym miejscu wszystkie informacje na temat firm instalujących fotowoltaikę w Polsce oraz porównać je w szybki sposób. Dzięki temu wybór tej jednej, najlepszej będzie o wiele prostszy.


Twoja opinia:

Twoja ocena:

1 2 3 4 5
Captcha

Aktualne opinie klientów:

Data dodania opinii: 2021-10-19 20:17:20 6 6 6 6 6
Patryk: Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem, w szczególności ważne przy obecnych podwyżkach gazu.. ????

Data dodania opinii: 2021-10-19 12:02:16 6 6 6 6 6
Katarzyna Balcerzak: Mamy panele już na dachu, czekamy na wymianę licznika. Wszystko ładnie wygląda, mamy aplikację w telefonie. Kontakt z opiekunem na plus, pani Lidka odbierała nawet o 21 w sobotę jak kończyli u nas montaż.

Data dodania opinii: 2021-10-19 11:48:47 6 6 6 6 6
Szymon: Świetna firma, rzeczowo i sprawnie ????

Data dodania opinii: 2021-10-19 11:44:07 6 6 6 6 6
Bartosz Wojciech: Bardzo fajna ekipa, sprawnie wszystko poszło i Panie z biura też bardzo pomocne były przy Wymienia licznika i dotacji . Pozdrawiam serdecznie Wojciechy z Krawowa

Data dodania opinii: 2021-10-19 11:08:20 6 6 6 6 6
Ada: Polecam tą firmę, wszystko na najwyższym poziomie!

Data dodania opinii: 2021-10-15 11:21:36 6 6 6 6 6
Agnieszka: Witam odradzam współpracę z tą firmą, pięknie brzmią zapewnienia konsultanta Pana Karola, montaż 5 tygodni od podpisania umowy - bujda. Po dwóch miesiącach dzięki interwencji telefonicznej udało się umówić z monterami, którzy zaznaczyli " musimy się szanować". falownik też dostałam najniższej mocy a konsultant zapewniał inaczej. Dofinansowanie tuż po montażu - bujda, Pani która się tym zajmuje zadzwoniła dzień po tym jak konkurs został zamknięty, za prośbą o dosłanie zaświadczenia, odesłałam bez odzewu. Po rozmowie telefonicznej dowiedziałam się że konkurs już został zamknięty- miło. Wierzę że pracownicy tej firmy śpią spokojnie ze świadomością że oszukują ludzi. Z szacunkiem pozdrawiam

Data dodania opinii: 2021-09-14 09:46:55 6 6 6 6 6
Sławomir: Witam odradzam tą firmę zamówiliśmy fotowoltaike w lipcu przedstawiciel zapewniał że będą za dwa tygodnie max po wielu ponagleniach telefonicznych łaskawie zjawili się 9 września po godzinie 19.00 po montazu który wyglądał nie za ciekawie okazało się że założyli nie taki falownik jak był zamówiony (o wiele słabszy) który zabrali ze sobą obiecując że przywiozą prawidłowy najszybciej jak się da teraz nie odbieraja telefonów totalna porażka nie firma.

Data dodania opinii: 2021-08-31 07:00:21 6 6 6 6 6
Jacek: Bujda, od projektu minęło już miesiąc a ja nadal niemam podpiętej instalacji, o wszystko trzeba dzwonić i upominać się, dopiero przywieziono mocowanie i panale a na podłączenie trzeba czekać, żenada i to ma być 10dni?