Porównaj oferty
iSun opinie
OptimalEnergy

iSun opinie

3.16 (63 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Rynek fotowoltaiki w Polsce nie zwalnia, a dowodem na to jest wzrost o 129% mocy wszystkich zamontowanych instalacji fotowoltaicznych w kwietniu w porównaniu do analogicznego okresu w poprzednim roku. Planując montaż paneli fotowoltaicznych, można natknąć się więc na oferty różnych firm, a jedną z nich jest właśnie poznańskie The Energy Poland. Fotowoltaika od tej firmy może być montowana zarówno na dachach i gruntach prywatnych osób, jak i firm oraz rolników, jak więc widać jej oferta wpisuje się doskonale w potrzeby każdej grupy docelowej.

Nazwa spółki

iSun

Adres siedziby

Owczarska 16
60-443 Poznań, wielkopolskie, Polska

Telefon

798 580 076

Email

biuro@theenergy.pl

Numer KRS

0000985756

NIP

7831861926

Wyróżnikiem The Energy Poland na rynku jest ponad 18-letnie doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii, a także wiele pozytywnych opinii na jej temat. Dodatkowo firma ta może także poszczycić się wieloma dyplomami i nagrodami. W 2020 roku była ona między innymi laureatem konkursu Orły Instalatorstwa oraz handlu. Sprawdzamy więc, jak wyglądają szczegóły oferty The Energy Poland na montaż fotowoltaiki.

Oferta The Energy Poland i ceny fotowoltaiki dla osób fizycznych, firm i rolników

W odróżnieniu od wielu firm montujących fotowoltaikę w Polsce The Energy Poland swoją ofertę kieruje do wszystkich. Dlatego też została ona podzielona na trzy grupy docelowe. Dzięki temu każdy może skorzystać z oszczędności, jakie generuje własna instalacja fotowoltaiczna produkująca prąd z energii słonecznej.

Pierwszą grupą klientów, do których swoją ofertę na montaż fotowoltaiki kieruje The Energy Poland są przedsiębiorcy. Dzięki niej są oni w stanie nie tylko uniezależnić się od podwyżek prądu, ale także zyskać ogromne oszczędności, zwłaszcza w związku z wprowadzoną nową opłatą mocową.

The Energy Poland Fotowoltaika dla rolnika to z kolei oferta skierowana do właścicieli gospodarstw rolnych, którzy chcą zagospodarować dachy swoich budynków inwentarzowych, czy też pola nienadające się pod uprawy. Dzięki niej gospodarstwa rolne stają się bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

W ofercie The Energy Poland znajduje się także fotowoltaika dla domu, która skierowana jest do osób chcących czerpać prąd na własne potrzeby z paneli fotowoltaicznych, przy czym ich zapotrzebowanie energetyczne jest w stanie spokojnie zaspokoić mikroinstalacja do 50 kW.

Jak wygląda zakup i montaż fotowoltaiki The Energy Poland?

Usługi poznańskiej firmy, działającej nie tylko na terenie tego miasta, ale także w całym województwie wyróżniają się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta oraz nieskomplikowanymi formalnościami.

Fotowoltaika The Energy Poland gwarantuję wobec tego:

  • minimum formalności, którymi zajmuje się w całości firma,
  • montaż paneli fotowoltaicznych w wyznaczonym miejscu, w przeciągu 10 dni od podpisania umowy,
  • 15 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne,
  • monitoring instalacji fotowoltaicznej 24/7.

Sam proces instalacji paneli fotowoltaicznych przez The Energy Poland opiera się natomiast na kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności należy skontaktować się z przedstawicielami tej firmy, aby móc ustalić termin przeprowadzenia audytu. Następnie przeprowadzany jest audyt inżynierski pozwalający określić moc potrzebnej instalacji PV, a także jej umiejscowienie, a tym samym koszt. Po tym etapie dla klientów przekazywany zostaje kosztorys wraz z kilkoma opcjami do wyboru oraz umowa. Po dopełnieniu formalności montaż paneli fotowoltaicznych następuje maksymalnie w ciągu 10 dni wraz z przyłączeniem instalacji do sieci.

Jak może być finansowana fotowoltaika od The Energy Poland?

Koszt montażu instalacji fotowoltaicznej zależy w tej firmie podobnie jak w przypadku konkurencji od jej mocy, a także miejsca wykonania. Samo finansowanie tego typu inwestycji może natomiast odbyć się za pomocą zarówno takich dofinansowań, jak Mój Prąd 3.0 czy Czyste Powietrze, jak i kredytów oferowanych przez samą firmę, których oprocentowanie może wynosić nawet zaledwie 3,6% w skali roku. Dużą zaletą oferty firmy The Energy Poland jest także to, że wszelkie możliwe opcje finansowania fotowoltaiki prezentowane są przez jej doradcę finansowego, tak, aby dopasować je w pełni do potrzeb przyszłych klientów.

Opinie o fotowoltaice The Energy Poland

Chcąc więc podsumować ofertę The Energy Poland należy przede wszystkim podkreślić, że fotowoltaika montowana przez nią cieszy się dobrymi opiniami wśród jej klientów. Dodatkowymi jej zaletami są natomiast:

  • przejrzyste warunki współpracy,
  • możliwość skorzystania z przedłużonej gwarancji na panele fotowoltaiczne, nawet do 15 lat,
  • możliwość zamontowania fotowoltaiki w domu, firmie, a także gospodarstwie rolnym.

Wadami oferty na fotowoltaikę The Energy Poland jest natomiast brak szczegółowych informacji o jej kosztach. W związku z tym, aby je poznać, należy skontaktować się z przedstawicielem tej firmy np. poprzez formularz kontaktowy. Pomimo to fotowoltaika The Energy Poland może być ciekawym rozwiązaniem, jednak przed zdecydowaniem się na współpracę z tą firmą polecamy także skorzystanie z naszej porównywarki ofert, gdzie znaleźć można w jednym miejscu wszystkie informacje na temat firm instalujących fotowoltaikę w Polsce oraz porównać je w szybki sposób. Dzięki temu wybór tej jednej, najlepszej będzie o wiele prostszy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (3.05 z 39 opinii klientów)

Alicja

9 sty 2024

Nie wywiązali się z montażu pompy ciepła tylko zmieniali kolejne terminy montażu. Kontakt z firmą był bardzo utrudniony tylko grali na zwłokę. Mimo odstąpienia od umowy, firma nie chciała zwrócić zaliczki. Więc sprawę skierowaliśmy do windykacji i cześć pieniędzy już odzyskaliśmy. Jeśli ktoś ma podobny problem zostawiam nr 5I9* 154* 447.

Lukasz

16 lis 2023

Nie polecam współpracy z firmą errcompany/isun dla nowych firm,bo niestety trzeba bardzo długo czekać ( jeśli wgl kiedyś będą zapłacone) na zaległe faktury. Na pierwsze zaległości czekamy prawie 12 miesięcy,a terminy przesuwane są z tygodnia na tydzien bez większych rezultatów.

Klaudia

8 sie 2023

Zamówiłam w tej firmie montaż pompy ciepła w domu moich rodziców. Usługa została wykonana bez problemu i bez zbędnego angażowania mnie w ten proces. Szczególne podziękowanie dla Pani Magdaleny!

kuba89

6 sie 2023

Zamowilem w isun montaz fotowoltailki razem z pompą ciepła. Wszystko przebiegło sprawnie. Dziekuje zwlaszcza Panu Markowi, ktory byl moim opiekunem po stronie Isun.

Kacper

2 sie 2023

usluga montazu fotowoltaiki wykonana wzorowo

Marek

24 lip 2023

Bardzo dziękuję Pani Magdzie za wzorowe obsłużenie mojego wniosku o dofinansowanie z programu czyste powietrze :))) ;)

Daniel

19 lip 2023

Bardzo polecam firmę iSun. Profesjonalna obsługa, szybki montaż i świetny produkt. Jestem zadowolony z instalacji i zdecydowanie polecę ją innym. Od początku do końca współpraca z firmą iSun była bardzo pozytywna. Doradca firmy dokładnie wyjaśnił mi wszystkie aspekty instalacji fotowoltaicznej, a oferta była bardzo konkurencyjna. Firma wywiązała się z umowy w terminie i zgodnie z oczekiwaniami. Instalacja została wykonana szybko i sprawnie, a panele działają bez zarzutu.

JanKo

18 lip 2023

Polecam współpracę z tą firmą. Bardzo profesjonalne podejście.

Jerzy Nowiński

2 lip 2023

niezawodna firma, która doskonale zna się na montażu pomp ciepła. Ich pracownicy są bardzo kompetentni i profesjonalni w swojej pracy.

Kasia

11 maj 2023

Cieszę się z podjętej współpracy z firmą Sun. Mój mąż i ja cieszymy się ciepłem w naszym domu. Otrzymaliśmy najwyższy poziom dofinansowania z programu Czyste Powietrze, a to wszystko dzięki cudownej Pani Magdzie, która poprowadziła nas za rękę przez każdy etap. Kontakt z naszym opiekunem umowy był absolutnie bez zarzutu- jak nie odbierał to oddzwaniał. W przyszłym roku będziemy decydować się na panele fotowoltaiczne. Z całą pewnością będę polecać tę firmie przyjaciołom i rodzinie, najlepsza firma pod słońcem!

Danuta

7 kwi 2023

Jak najdalej. Firma nastawiona na podpisywanie umów w jak największych ilościach . Podpiszesz i już po tobie . Może kiedyś coś dostaniesz może nie .Panowie podpisujący umowy z klientem to ćpuny i alkoholicy. Czasami na spotkaniach są jeszcze w gazie . Działalność za chwilę przestanie istnieć

Guri

31 mar 2023

Firma porażka - nie mogli się wywiązać z montażu pompy ciepła bo ich nie mieli na stanie i nie chcieli się do tego przyznać i tylko przekładali kolejne terminy montażu, kontakt utrudniony bo klient chce coś wiedzieć a oni nie mają pomp i tylko grają na zwłokę lub nie odpowiadają. Mimo odstąpienia od umowy, firma twierdzi, że nie mogliśmy jej rozwiązać i nie chcą zwrócić zaliczki. Więc sprawa pewnie znajdzie rozwiązanie w sądzie bo po różnych stronach widać, że firma nie uczciwa a do tego kombinuje jak usunąć negatywy z internetu.

Tomasz

16 mar 2023

Dla każdego podwykonawcy których chce rozpocząć współpracę. NIE PŁACĄ po kilku fakturach zapomnicie, że cokolwiek dostaniecie od nich zrobicie sobie tylko długu 100k i potem sądownie/komorniczo odzyskiwać. Firma Wydmuszka kilka spółek, a mustangi przed siedzibą stoją... Nie dość, że nie płacą podwykonawcą to jeszcze oszukują klientów.

Roman

15 mar 2023

osoby którym zalegają pieniądze polecam kontakt 517 053 073, mi pomogli

Teresa

3 mar 2023

Nie jestem zadowolona. Nikomu nie polecam tego wykonawcy. U mnie trwa to już cztery miesiące i jak narazie fotovoltaika nie działa. Panele są zamontowane, ale nie można ich uruchomić bo potrzebna jest jakaś aktualizacja falownika. Kto ma to wykonać tego nie wiem. Trudne są rozmowy telefoniczne z pracownikami tej firmy.Nic z tych rozmów nie wynika. Wszystko kończy się cytuję'przekażę dalej., albo oddzwonię. Czasami po prostu nie mówią prawdy. Kontakty z nimi są nieprzyjemne.

Barbara

30 sty 2023

Chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami, które przeżyłam współpracując z firmą iSun. Na początku zacznę od historii jak to się zaczęło. Moja koleżanka z pracy, która miała podpisaną umowę już z nimi namawiała mnie abym też założyła sobie panele fotowoltaiczne. Mówiła mi, że to czysta inwestycja i szybko się spłaci ale nie byłam przekonana co do tego. Wróciłam do domu i opowiedziałam wszystko mężowi, który też nie był za bardzo przekonany - byliśmy zieloni w temacie. Zaczęłam czytać o tym w internecie i oglądać różne filmiki czy warto czy nie warto, bo przecież nie chodziło tutaj o 100 zł tylko o wiele więcej. W końcu postanowiliśmy umówić się na spotkanie ze Specjalistą Rozeznałam się po różnych firmach jakby to cenowo wychodziło. Razem z mężem chcieliśmy koniecznie panele marki Jinko oraz falownik Huaweii, ponieważ te marki miały najlepsze oceny pod względem jakości i bezawaryjności. Postawiliśmy na spotkanie z przedstawicielem marki iSun- Panem Karolem, który podpisywał umowę z naszą koleżanką. Bardzo sympatyczny Pan, który miał bardzo obszerną wiedzę na temat instalacji fotowoltaicznych. Wyliczył nasze zapotrzebowanie na prąd i wyliczył ile Paneli byśmy potrzebowali. Rozmowa trwała długo - 3 godziny, ale według nas było to na plus. Pan Karol znał odpowiedzi na wszystkie pytania, pokazywał nam również zdjęcia wykonanych już przez nich instalacji jedne mniejsze drugie większe - wszystkie robiły wrażenie. Przysłali nam projekt techniczny - dopiero po naszej akceptacji zaczęli działać. Co do instalacji - przez całe te półtora roku mieliśmy tylko jedną awarię jakaś błahostka, wymienili nam po tygodniu i wszystko działa jak należy. Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy. Wszystkie terminy zachowane, kontakt stały (chyba co tydzień dzwoniliśmy do Pana Karola z jakimiś pytaniami a on ani razu nie kręcił nosem - za co zasługuje ta firma na 6 z plusem). Parę razy mąż nie mógł się dodzwonić na infolinię ale zawsze ktoś tam oddzwonił. Jak się decydować na instalację fotowoltaiczną to tylko u nich! ☀️☀️☀️

Marek

25 sty 2023

Dzięki przypadkowym kontaktom z Firmą The Energy Poland nawiązałem kontakt z ich przedstawicielem handlowym, który zaproponował mi podpisanie umowy na sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Na początku zgodziłem się na podpisanie umowy wyłącznie na instalację fotowoltaiczną. Moja wiedza na temat tych dwóch urządzeń można powiedzieć była zerowa. Zaczęła się intensywna „nauka”. Żaden najlepszy fachowiec nie jest w stanie poprawnie zaprojektować – zaproponować – kompletną instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła gdy budynek nie jest wykończony, poszczególne pomieszczenia nie mają konkretnego przeznaczenia. Inwestor sam musi podejmować decyzję jaką powierzchnię będzie chciał ogrzewać docelowo i jak one będą zabezpieczone termicznie, czy będzie chciał przez pewien okres czasu ogrzewać np. tylko 50% powierzchni - tu dużą rolę odgrywa pojemność bufora. Warto zapoznać się z wypowiedziami – na forach internetowych – osób które co najmniej kilka lat użytkują te urządzenia. Drastycznym przykładem są wypowiedzi użytkowników pomp ciepła którzy piszą że pompa ciepła co chwilę się załącza, a jest to najgorsze dla pompy, szybko się zużywa. Po osiągnięciu pewnej niezbędnej wiedzy siadłem z przedstawicielem firmy i po tzw. „burzy mózgów” doszliśmy do sporządzenia stosownego projektu i podpisania umowy na wykonanie instalacji. Po rocznym użytkowaniu całej instalacji na rachunkach za prąd były tylko kwoty z tzw. opłat stałych. Należy wspomnieć jeszcze o bardzo ważnej sprawie gdzie wiele osób ma duże problemy w ich załatwieniu gdyż w Urzędach bardzo są często osoby które pragną zbyć delikwenta a często urzędniczki są dodatkowo niekompetentne. I tu ważną rolę w przedmiotowej firmie pełni Pani Magda które perfekcyjnie przygotowuje wnioski i wysyła: > Wniosek o wymianę licznika a wcześniej załatwia zgodę podłączenie fotowoltaiki do sieci. > Sporządza kompletny „Wniosek o płatność w ramach programu priorytetowego „Czyste powietrze”” i przesyła inwestorowi celem podpisania go i przesłania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. W drodze informacji; pomimo że wniosek do PP Czyste Powietrze od razu został przyjęty bez zastrzeżeń to na wypłatę należności czekałem prawie pół roku.

Mariusz

28 gru 2022

Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych komentarzy. Na montaż instalacji czekałem 3 miesiące, nawet montażyści, notabene podwykonawcy byli zdziwieni dlaczego tag długo. Po montażu okazało się, ze falownik jest wadliwy co oczywiście zgłosiłem i tak już prawie 6 (słownie sześć)!!! miesięcy minie za kilka dni a niesprawny falownik jak był tak jest. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM CIERPLIWYM !!!

Robert

3 lis 2022

Super firma i super ludzie. Dzięki spotkaniu ze specjalistą podpisałem umowę sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Szczerze? - najlepsza decyzja jaką podjęliśmy wraz z żoną. Nie wiem dlaczego zdecydowałem się na to tak późno ale jak to mówią "lepiej późno niż wcale" :) Polecam!

Krzyś

5 paź 2022

Jestem instalatorem paneli fotowoltaicznych, pracę w Isun zacząłem pod koniec ubiegłego roku. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że zaczynając tu pracę podejmuję dobrą decyzję. Firma ma duży potencjał i bardzo szybko się rozwija. Ostatnio zaproponowali mi nawet szkolenie. Pozdrawiam prezesa i cały zarząd, bardzo mili ludzie :)

Grzegorz J.

1 sie 2022

Dzień dobry, na samym początku chciałbym serdecznie podziękować za szybki montaż. Zaczynając od początku-Zostałem umówiony na spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy iSun. Był to Pan Damian-super gość, bardzo pozytywnie nastawiony. Całe spotkanie przebiegło bardzo spokojnie, znał odpowiedź na każde moje pytanie. Dobrał mi pompę tak, aby była ona dostosowana pod mój dom oraz zapotrzebowanie na ciepło oraz oczywiście na ciepłą wodę. Uważam, że w dzisiejszych czasach wszystko idzie właśnie w kierunku tych odnawialnych źródeł energii. Myślę, że za wczasu powinniśmy sobie zamontować właśnie panele zarówno jak i pompę bo gdy zwiększy się popyt na to wszystko to będzie jeszcze drożej. Miałem piec na ekogroszek, było to bardzo opłacalne gdy go montowałem, ponieważ eko-groszek kosztował jakieś 600 zł a teraz ten sam ekogroszek kosztuje około 3000 tyś. zł. Aby ogrzać dom potrzebuje około 8 ton, czyli jakieś 24 tyś zł. Wolę zainwestować te pieniądze w pompę ciepła i praktycznie po 2 latach samo mi się zwróci. I kolejny problem-zbliża się jesień a od początku roku brakuje tego ekogroszku i ciężko go w ogóle dostać. Gdyby nie pompa ciepła to nie wiem jak ogrzewał bym dom. Pozostaje mi również ocenić kwestię wygody oraz samego montażu i serwisu. Jest to bardzo duże ułatwienie dla mnie, mam chory kręgosłup i jest mi o wiele łatwiej ustawić temperaturę na termostacie niż dołożyć ten eko-groszek. Montaż super- jakoś po 1,5 miesiąca od podpisania umowy zamontowali u mnie pompę, chcieli oczywiście szybciej ale akurat byłem pracy za granicą i to uniemożliwiło im montaż. Kwestia serwisu- myślę, że raczej okej. Nie znam się w sumie na tym, zapaliła się jakaś kontrolka-zadzwoniłem. Na drugi dzień przyjechali, poklikali i wszystko działa jak należy. Ogólnie super firma, fajny kontakt. Dostałem dofinansowanie wszystko super, średni poziom ale rozumiem, że to zależy od wysokości dochodów także zawsze coś. Moja ocena to 5/5 i uważam, że zasłużona!

Krzychu

25 lip 2022

Polecam współpracę z iSun a zwłaszcza z Panią Anią, super kobieta i zna się na rzeczy, doradziła sprawdziła i dobrała odpowiednią pompę do mojego budynku. Podczas podpisania umowy zbierała bardzo fachowe informacje, a przed montażem był u mnie hydraulik aby wszystko sprawdzić co pozuje wysoki profesjonalizm. Pompa działa bez zarzutów, jest bezobsługowa tak jak obiecała Pani Ania dlatego jestem bardzo zadowolony. Miałem pewne zastrzeżenia co do zakupu tej pompy, ponieważ jest to jednak jest większy wydatek, ale nie żałuję -wygoda nie do opisania. Nie muszę już chodzić dokładać drewna czy węgla do pieca.

Małogrzata

21 lip 2022

Zdecydowałam się na pompę ciepła dla mojej mamy, która paliła węglem. Miała starego kopciucha, sama musiała chodzić dorzucać a nie wspomnę o cenach węgla które są teraz absurdalne. Firma umówiła się na spotkanie przyjechał Pan Paweł, który we wszystkim pomógł, nawet sprzedać stary węgiel, który mamie jeszcze został. Więc ja oceniam firmę na duży plus, bo jeszcze nie spotkałam się z tym żeby handlowiec po sprzedaży jeszcze się tak interesował. Pan Paweł dobrał nam pompę ciepła AIWA, która świetnie się sprawdza, na te chwile odkąd jest u mamy nie musiała nic robić jest całkowicie bezobsługowa. Firma załatwiła wszystkie formalności związane z dotacją, brakowało nam paru dokumentów ale Pani Magda od dotacji dokładnie powiedziała nam jak mamy je zdobyć więc bardzo dziękujemy za pomoc, bo dzięki temu mama uzyskała najwyższy poziom dofinansowania.

Dawid

6 lip 2022

Pełny profesjonalizm, zarówno w dopasowaniu instalacji do naszych potrzeb, również w załatwieniu niezbędnych formalności, jak i dotrzymywania uzgodnionych terminów. Panowie przyjechali punktualnie a montaż przebiegał szybko i sprawnie. W sumie cały montaż trwał tylko 1 dzień. Wszystko działa bezproblemowo i świetnie spełnia swoją funkcję. Za każdym razem odebrali ode mnie telefon i odpowiedzieli na wszystkie pytania. Cena jest bardzo korzystna i konkurencyjna. Projekt instalacji zawierał wszystkie ważne szczegóły i został wykonany profesjonalnie. Jak fotowoltaika w Poznaniu to tylko ta firma. Serdecznie polecam !

Katarzyna Wiśniewska

6 lip 2022

Firma godna polecenia. Zakładałem panele fotowoltaiczne z Państwa firmy. Świetny kontakt i bardzo dobre podejście do klienta. Już po pierwszym spotkaniu otrzymałem projekt instalacji. Po zaakceptowaniu go od razu został zaplanowany montaż, na który czekałem tylko tydzień. Materiały oraz wielkość instalacji została idealnie dobrana do mojego zapotrzebowania. Przez ten ekspresowy montaż moje rachunki za prąd znacznie zmalały. Firma wysłała za mnie wniosek o wymianę licznika, dzięki czemu nie musiałem się niczym stresować. Serdecznie polecam tę firmę, szczególnie za szybkie i bezproblemowe działanie i świetne produkty. POLECAM!

Marek W.

6 lip 2022

Firma godna polecenia. Warunki współpracy zostały jasno określone już na samym początku. Zakładałem panele fotowoltaiczne na budynkach gospodarczych. Dostałem profesjonalnie wykonany projekt oraz wycenę. Każdy problem potrafią rozwiązać. Stały kontakt telefoniczny za co bardzo duży plus! POLECAM!!!

Krystyna Borąc

28 cze 2022

Dzień dobry, Jakis czas temu miałam przyjemność współpracować z firmą iSun. Spotkanie z handlowcem przebiegło bardzo pomyślnie. Po zaledwie tygodniu od podpisania umowy dostarczono nam panele fotowoltaiczne, a zaraz po tym pompę ciepła. Montaż odbył się błyskawicznie, za co bardzo dziękuję. Poinformowano nas o możliwości otrzymania dotacji z programu „Mój Prąd” oraz „Czyste powietrze”. Wszelkie formalności załatwiła za nas firma. Otrzymaliśmy najwyższy poziom dofinansowania i już mamy pieniązki na koncie. Jesteśmy wraz z mężem przekonani, że wykonana instalacja posłuży nam na lata i zaoszczędzimy na rachunkach za prąd. Cieszymy się z bezproblemowego kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego. Na każdym etapie realizacji mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo. Szkoda, że można dać jedynie pięć gwiazdek, bo ta firma zasługuje na więcej! Polecamy serdecznie!

Halina

21 kwi 2022

Uwaga! Uciekać od tej pseudo firmy! Każdy termin nie dotrzymany, brak wywiązania się z jakiejkolwiek umowy, przedstawiciel mówi co innego wiec nie sugerujcie się folderami. Na panele czekaliśmy prawie pół roku..teraz czekamy na fakturę..Jednym słowem-MASKARA. Mam wrażenie ze jakiekolwiek dobre opinie wystawiają sobie sami.

jozef masny

18 sty 2022

Mija dwa i pół miesiąca po podpisaniu umowy i nic,nie polecam tej firmy,szukać innej tylko nie tej

Były pracownik

4 sty 2022

Firma bardzo słaba, źle traktują pracownika. To czy pracujecie na akord czy na godzinówce zależy od widzimisia szefa. Do tego organizowane są najtańsze noclegi (do 50 zł/os) Jeśli nie ma takiego w pobliżu, to musicie jeszcze po 12-14 godzinach pracy jechać po 50 kilometrów. Nie trzeba wspominać, że śpi się po 3 osoby w jednym pokoju o powierzchni 15 m^2. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówili, że wyżywienie jest we własnym zakresie, ale będąc cały tydzień w delegacji, zarabiając te 4000 zł/miesiąc (bo szef stwierdził, że w tym miesiącu będzie godzinówka), zostawało bardzo mało w portfelu. Zdarzały się powroty w sobotę nad ranem, bo firma bierze wszystkie montaże i nie chce płacić karnych odsetek. Samochód służbowy może być użytkowany tylko w godzinach pracy i nie możecie nawet podjechać po pracy parę kilometrów do sklepu czy restauracji. Jeśli ktoś chce montować fotowoltaikę, to w tej firmie nie ma sensu pracować, nie szanują pracownika.

Andrzej

3 sty 2022

Niestety ale wszystko jest pięknie ale chyba na folderach. Fakty: 1. Przedstawiciel mówił o montażu do około 3 tyg. od podpisania umowy. I tak w to nie wierzyłem ale trzymałem się terminu 30 dni zapisanych w Umowie. Gdybym nie wydzwaniał i ponaglał to pewnie jeszcze bym czekał a tak finalnie montaż odbył się trzy dni po tych 30 zapisanych w Umowie. Dodatkowo musiałem jeszcze znaleźć miejsce na przechowanie paneli i osprzętu dostarczonego w dwóch oddzielnych dostawach. 2. Ekipa montująca widać że znała się na rzeczy i zrobili to według mnie profesjonalnie aczkolwiek nie w ciągu jednego dnia a 1.5 dnia (skomplikowany dach). Nie ma pretensji - wolę dłużej ale staranniej. 3. Zgłoszenie do Tauron: firma wysłała dopiero po 5 dniach od instalacji, gdy udało mi się dodzwonić do Pani która tym się niejako zajmuje. Po kolejnych dwóch tygodniach czekania dzwonie dla pewności do Tauron. Tauron (który btw. dwa tygodnie czekał z przyjęciem wniosku via email) informuje że zgłoszenie jest niekompletne - brakuje dwóch stron (z czterech) formularza zgłoszenia - porażka. Najważniejszy dokument w całym zgłoszeniu ma tylko 4 strony a i tak dwóch się nie udało wysłać. Po kilku interwencjach handlowiec/maile/etc. dostaję zapewnienie że wszystko będzie OK. Po trzech tygodniach dostaje pismo z Tauron potwierdzające co wcześniej już się dowiedziałem. Firma idzie w zaparte że nie dostała żadnej informacji od Tauron. Tauron twierdzi że wysłał maila do osoby zgłaszającej (w formularzu jest email kontaktowy do firmy). Biorę sprawy w swoje ręce - składam osobiście jeszcze raz wniosek ze wszystkim stronami formularza zgłoszenia. Finalnie z końcem listopada (prawie miesiąc od instalacji) udaje mi się samodzielnie dokonać poprawnego zgłoszenia. Zmarnowałem cztery tygodnie. Licznik zostaje wymieniony 22.12.2021 (prawie dwa miesiące od terminu instalacji. 3. Po włączeniu instalacja działa dwa dni (22 i 23.12) po czym się wyłącza (śnieg na panelach - tak myślę). Mija kilka dni, śniegu nie ma, nawet jest słońce i nic a dokładnie inwerter dalej się nie włącza. Kilkukrotne próby restartu nic nie dają. Próbuje złapać handlowca, nie odpowiada na sms/telefon (pewnie na urlopie). Szukam kontaktu wydzwaniając na numer główny (obsługa klienta, serwis) - włącza się możliwości zostawienia wiadomości ale nie można nagrać wiadomości. Wydzwaniam na inne znane mi numery: faktury, montaż, etc. Nikt nie odpowiada. Wysyłam email na główny adres firmy. Finalnie jeden z obdzwanianych numerów oddzwania. Zgłaszam problem. Jeszcze tego samego dnia oddzwania technik i ...mówi że do tygodnia się skontaktuje i ustali termin wizyty - więc pewnie gdzieś za dwa tygodnie. Czekam... Umowę podpisałem 02.09.2021 do dzisiaj instalacja działała tylko dwa dni (22i23.12). Nie ma sensu pisać mojej opinii - suche fakty...

Rozczarowany

14 lis 2021

Unikać jak ognia.Wszysto jest pięknie na wstępie.Po podpisaniu umowy i częściowej wpłacie.Profesjonalizm tej firmy rozwiewa się jak dym.Totalny lekceważenie klienta.Nie odbierają telefonu .Termin realizacji przekładają a na kiedy - nie można się dowiedzieć.Może tego a może tamtego.Dwa tygodnie to totalna bajka. Ps.Zapewne moją opinię zaraz zasłoni kilka pozytywnych komentarzy napisanych tego samego dnia"zbieg okoliczności" ;)

Patryk

19 paź 2021

Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem, w szczególności ważne przy obecnych podwyżkach gazu.. ????

Katarzyna Balcerzak

19 paź 2021

Mamy panele już na dachu, czekamy na wymianę licznika. Wszystko ładnie wygląda, mamy aplikację w telefonie. Kontakt z opiekunem na plus, pani Lidka odbierała nawet o 21 w sobotę jak kończyli u nas montaż.

Szymon

19 paź 2021

Świetna firma, rzeczowo i sprawnie ????

Bartosz Wojciech

19 paź 2021

Bardzo fajna ekipa, sprawnie wszystko poszło i Panie z biura też bardzo pomocne były przy Wymienia licznika i dotacji . Pozdrawiam serdecznie Wojciechy z Krawowa

Ada

19 paź 2021

Polecam tą firmę, wszystko na najwyższym poziomie!

Agnieszka

15 paź 2021

Witam odradzam współpracę z tą firmą, pięknie brzmią zapewnienia konsultanta Pana Karola, montaż 5 tygodni od podpisania umowy - bujda. Po dwóch miesiącach dzięki interwencji telefonicznej udało się umówić z monterami, którzy zaznaczyli " musimy się szanować". falownik też dostałam najniższej mocy a konsultant zapewniał inaczej. Dofinansowanie tuż po montażu - bujda, Pani która się tym zajmuje zadzwoniła dzień po tym jak konkurs został zamknięty, za prośbą o dosłanie zaświadczenia, odesłałam bez odzewu. Po rozmowie telefonicznej dowiedziałam się że konkurs już został zamknięty- miło. Wierzę że pracownicy tej firmy śpią spokojnie ze świadomością że oszukują ludzi. Z szacunkiem pozdrawiam

Sławomir

14 wrz 2021

Witam odradzam tą firmę zamówiliśmy fotowoltaike w lipcu przedstawiciel zapewniał że będą za dwa tygodnie max po wielu ponagleniach telefonicznych łaskawie zjawili się 9 września po godzinie 19.00 po montazu który wyglądał nie za ciekawie okazało się że założyli nie taki falownik jak był zamówiony (o wiele słabszy) który zabrali ze sobą obiecując że przywiozą prawidłowy najszybciej jak się da teraz nie odbieraja telefonów totalna porażka nie firma.

Jacek

31 sie 2021

Bujda, od projektu minęło już miesiąc a ja nadal niemam podpiętej instalacji, o wszystko trzeba dzwonić i upominać się, dopiero przywieziono mocowanie i panale a na podłączenie trzeba czekać, żenada i to ma być 10dni?

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności