Porównaj oferty
SunDay opinie fotowoltaika
OptimalEnergy

SunDay opinie fotowoltaika

2.56 (43 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Sunday Polska to firma, która działa od 2015 roku i zajmuje się montażem oraz obsługa elektrowni fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Od tego czasu zamontowała ponad 400 000 paneli słonecznych, dostarczających czysty prąd do ponad 30 000 klientów. Oferuje ona wysoką jakość wykonania usług, a także światowej klasy materiały gwarantujące niezawodność montowanych instalacji PV.

Nazwa spółki

SunDay Polska Sp. z o.o.

Adres siedziby

Domanieska 37
02-672 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

609 711 711

Email

biuro@sundaypolska.pl

Numer KRS

0000556702

NIP

1182108501

Oferta Sunday Polska i ceny usług związanych z fotowoltaiką

Sunday Polska jako jedna z licznych działających w naszym kraju firm zajmujących się montażem fotowoltaiki oferuje kompleksowe usługi dla swoich klientów, w których skład wchodzą zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorcy czy też zarządcy wspólnot mieszkaniowych. posiada ona ekipy montażowe na terenie całej Polski, dzięki temu z jej usług może skorzystać każdy bez względu na miejsce zamieszkania.

Oprócz tego klienci Sunday Polska, decydując się na fotowoltaikę montowaną właśnie przez tę firmę mogą także liczyć na:

  • darmowy audyt i dobór instalacji dostosowany do indywidualnych potrzeb;
  • projekt instalacji wykonany przez wykwalifikowanego projektanta z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi;
  • przygotowanie i kompletację wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących instalacji;
  • profesjonalny montaż;
  • wsparcie w podłączeniu instalacji do sieci;
  • podłączenie do WiFi (monitorowanie systemu);
  • całościową obsługę serwisową na terenie całego kraju. 

Ile kosztuje fotowoltaika w Sunday Polska

Koszt instalacji fotowoltaicznej montowanej przez Sunday Polska jest wyliczany dla każdego z klientów wedle jego zapotrzebowania energetycznego oraz warunków montażu instalacji. Wpływ na finalną cenę usługi ma wobec tego wielkość instalacji PV, a co za tym idzie także jej moc. Miejsce, gdzie mają zostać zamontowane panele słoneczne (dach lub grunt). Skomplikowanie projektu, które zależy między innymi od poziomu nachylenia dachu, a także komponenty użyte w instalacji, które klienci mogą wybierać wedle własnych możliwości finansowych. Orientacyjne ceny usług Sunday Polska związanych z fotowoltaiką podane są także na stronie tej firmy.

Na stronie internetowej firmy nie znajdziemy dokładnych kosztów dotyczących założenia instalacji fotowoltaicznej - ale to właśnie dlatego, że wycena bez przeprowadzenia szczegółowej analizy potrzeb i warunków inwestora nie będzie precyzyjna.

Możliwości finansowania inwestycji w Sunday Polska

Sunday Polska to firma, która pomaga klientom w finansowaniu instalacji fotowoltaicznych i innych produktów z zakresu odnawialnej energii.

Firma oferuje kredyty i leasingi na fotowoltaikę dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, które pozwalają na pokrycie kosztów inwestycji w sposób korzystny i elastyczny. Firma oferuje również promocje na fotowoltaikę i inne produkty, które obniżają cenę inwestycji.

Ponadto, firma pomaga klientom uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki i pompy ciepła z różnych programów dotacyjnych, jak "Mój Prąd" czy "Czyste Powietrze".

Wysokiej klasy urządzenia i komponenty wykorzystywane w fotowoltaice przez Sunday Polska

To, co wyróżnia markę Sunday Polska na polskim rynku to przede wszystkim wysokiej jakości urządzenia i komponenty wykorzystywane w montowanych przez nią instalacjach PV. Firma ta bazuje bowiem wyłącznie na produktach znanych i renomowanych marek działających od lat w branży fotowoltaicznej. Dzięki temu produkty te spełniają normy europejskie i przyłączeniowe, a także posiadają certyfikaty CE. Dodatkowo panele montowane przez Sunday Polska posiadają 25 lat gwarancji na swoją sprawność i wydajność oraz 15 lat gwarancji na uszkodzenia mechaniczne.

Sterowanie fotowoltaiką z telefonu

Ciekawostka, która z pewnością zainteresuje miłośników nowoczesnych technologii, jest także to, że Sunday Polska oferuje instalacje fotowoltaiczne, wyposażone w nowoczesne inwertery z modułem Wi-Fi. Dzięki temu umożliwiają one zdalne nadzorowanie pracy instalacji online z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą wyłącznie urządzenia z dostępem do internetu.

Opinie o Sunday Polska

W związku z powyższym fotowoltaika od firmy Sunday Polska posiada wiele zalet. Przede wszystkim cechuje się szybkim zwrotem z inwestycji, za sprawą możliwości skorzystania z licznych form współfinansowania jej montażu. Dodatkowo firma ta gwarantuje także kompleksową obsługę na terenie całego kraju oraz wysoką jakość montowanych elementów.

Nic więc w tym dziwnego, że Sunday Polska należy do jednych z firm w naszym kraju, które cieszą się pozytywną opinią wśród swoich klientów. A osoby, które skorzystały z jej usług chętnie polecają Sunday Polska innym.

Wadą może być jedynie niewielka ilość informacji na temat kosztów samego montażu oraz instalacji na stronie. Chcąc się dowiedzieć bowiem szczegółów, należy wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na skontaktowanie się doradcy firmy. Jednak warto wiedzieć, że konsultacja z nim jest całkowicie darmowa i może się odbyć zarówno telefonicznie, jak i na miejscu montażu fotowoltaiki.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.14 z 28 opinii klientów)

KW...

25 maj 2024

Odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą, zarówno klientom jak i potencjalnym pracownikom. Firma całkowicie niewypłacalna, zalega z wypłatami dla każdego szczebla od pracowników biurowych, przez wykonawców po dostawców materiałów. Na zaległą wypłatę można czekać tygodniami tak jak w moim przypadku, ale nawet miesiące jeśli nie jest się „priorytetem” dla firmy. Jeżeli nie chcecie czekać w nieskończoność na swoje zarobione pieniądze czy też miesiące po terminie na zakupione przez siebie instalacje fotowoltaiczne, całkowicie odradzam współpracę i poszukiwanie innej sprawdzonej firmy. Jestem byłym pracownikiem, który blisko 3 lata wykonywał wszelkie powierzone obowiązki i od 10 kwietnia czekam na wpływ swojego wynagrodzenia! Wiadomości do księgowości są całkowicie ignorowane, a kontakt z biurem czy serwisem graniczy tutaj z cudem. Znając politykę firmy komentarz zostanie niedługo usunięty, ale jestem przygotowany i wszelkie opinie zapisuję w plikach, by dodawać je ponownie.

Artur eN

24 maj 2024

to jak ta firma funkcjonuje to dla mnie materiał na dokument netflixa.. no i nie byłaby to laurka żeby było jasne

Szymon Sobiech

22 maj 2024

Negatywna.Jak zgarnąć kasę to tak ale jak problemy to brak odzewu.W nosie mają dobro klienta

Anna Buczak

30 kwi 2024

Nie wierzcie ludzie w to co tu piszą to jest najgorsza firma w Polsce wpłaciłam pieniądze w tamtym roku nie mam paneli nikt się nie odzywa pan Piotr Żuławski wyciągnął pieniądze i do dziś nie mogę ich odzyskać.Ostrzegam wszystkich ludzi.

Anna buczak

22 kwi 2024

Do dnia dzisiejszego nikt się nie skontaktował i kasy też nie chcą oddać nie korzystajcie z tej firmy a Piotr Żuławski to tylko wyłudza pieniądze po wpłacie olewa klienta jak ich księgowość.

Anna buczak

18 kwi 2024

Ludzie nie wplacajcie nikomu z tej firmy żadnych pieniędzy bo was oszukają wpłaciłam zaliczkę 14.11.2023 r do dziś nie mam ani fotowoltaiki ani nie chcą mi zwrócić zaliczki a pan Piotr Żuławski to najgorszy przedstawiciel handlowy tej firmy to on mnie namówił na ten zakup, pięknie tylko mówił a teraz nie odbiera telefonów omijajcie tą firmę

Pracownik

28 mar 2024

problemy z wypłatą należnego wynagrodzenia

Anna Buczak

25 mar 2024

Firma nie do polecenia, nie korzystajcie z z niej.

Michaś

11 sty 2024

kolega polecił mi sunday, ale zawiodłem się zarówno na koledze jak i na firmie. miało być fajnie, kolorowo, a tyle co straciłem nerwów to moje; bardzo niepoważne i olewające podejście do klienta. az dziw bierze, że firma jest w stanie sie na rynku utrzymać, bo nie sądzę, żeby mój przypadek był jakimś wyjątkiem....

Ingaa

28 lis 2023

Fachowa obsługa, montaż bez zarzutu. Wszystkie wątpliwości rozwiane na każdym etapie, już jestem spokojna. Panele na dachu od 8 miesięcy :)

Joanna

24 lis 2023

Fajnie wszystko ogarnęli, panowie na montażu się uwineli szybko, dostaliśmy też już dotacje.

Paweł

24 lis 2023

Jestem zadowolony ze współpracy, Pan Piotr wszystko wyjaśnił co będzie się działo i w jakich terminach. Od kilku miesięcy produkuje energię i widzę różnicę na rachunkach Polecam tym co się jeszcze zastanawiają

Joanna

23 lis 2023

Fajnie wszystko ogarnęli, panowie na montażu się uwineli szybko, dostaliśmy też już dotacje.

aassaa

10 lis 2023

Serdecznie Polecam SUNDAY POLSKA oraz PANA PIOTRA ŻUŁAWSKIEGO. Super Doradca zawsze uczynny i pomocny jednym zdaniem właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Poleca i rekomenduje klient z Ślipcza, pow. Hrubieszów

Sylwia K

27 paź 2023

Bardzo fachowa obsługa. Handlowiec dobrze nam doradził, montaż poszedł sprawnie i bez problemu. Mamy swoją fotowoltaikę. Polecamy!

Grzegorz

27 wrz 2023

Czekam na montaż już 155 dni.w 120 dzień Fotowoltaika założona ale nie zgłoszona do Energetyki bo brak magazynu energii. Dziś się dowiedziałem dzwoniąc na infolinię, że mogę sobie iść z nimi nawet do sądu. Nie polecam!!!

IK1503

21 sie 2023

zamontowali byle szybciej i byle jak, i zapomnieli o kliencie pomimo wielu prób z mojej strony

Monika

19 cze 2023

W sprawie niezapłaconych faktur polecam kontakt 506 312 316. Dzwońcie może wam też pomogą.

Bogdan

18 kwi 2023

W dniu 8.11.2022 r. zawarłem z Sunday Polska sp. z o.o. umowę na wykonanie montażu instalacji systemu fotowoltaicznego nr 211081252/MK. Dopiero 16.01.2023 r. dostarczono elementy do montażu. W dniu 17.01.2023 r. przybyła do Bielska-Białej ekipa montażowa stwierdziła, że dostrzega ogromne trudności z montażem i odstąpiła od wykonania usługi. Zażądałem przeprowadzenia u nie audytu montażu paneli fotowoltaicznych i sporządzenia projektu przebiegu okablowania. Audyt taki został przeprowadzony w dniu 23.01.2023 r., nie otrzymałem jednak od Sunday Polska żadnego stanowiska ani nawet kopii ustaleń dokonanych przez audytora. Nikt też nie kontaktował się ze mną celem ustalenia warunków i terminu montażu instalacji. Z tego względu w dniu 3.02.2023 r. odstąpiłem od umowy nr 211081252/MK i zażądałem zwrotu kwoty 20244,-zł w terminie 14-tu dni od dnia 3.03.2023 r. SUNDAY POLSKA długo nie chciała zgodzić się na odstąpienie. Ostatecznie dniu 9 marca 2023 r. na zlecenie SUNDAY POLSKA zostały odebrane ode mnie panele fotowoltaiczne na palecie oraz wszystkie dostarczone wcześniej elementy montażowe systemu fotowoltaicznego. W ten sposób Spółka SUNDAY POLSKA jednoznacznie potwierdziła odstąpienie od umowy. Na moje ostateczne wezwanie do zwrotu kwoty 2044,-zł z dnia 27.03.2023. Sunday Polska pismem z dnia 27.03.2023 r., doręczonym za potwierdzeniem odbioru, zobowiązała się do zwrotu kwoty 2044,-zł do dnia 31.03.2023 r.. Pieniędzy tych do chwili obecnej nie otrzymałem. W dniu 13.04.2023. złożyłem SKARGĘ NA NIEUCZCIWE PRAKTYKI HANDLOWE do Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Warszawie. Przestrzegam przed nierzetelnością Spółki SUNDAY POLSKA !!!

Mirosław Taborski

3 kwi 2023

Użytkowuję instalację fotowoltaiczną wykonaną przez Państwa firmę od marca 2018. Do końca 2022 wszystko funkcjonowało bez zarzutu. Niestety przestało tak być początkiem obecnego roku. Wskazania dwukierunkowego licznika w zakresie energii oddanej zatrzymały się w miejscu. W związku z tym mam pytanie: jak, komu i gdzie mam zgłosić zaistniały problem i jak zostanie on rozwiązany?

Maciej Łabędzki

9 sty 2023

Dwa miesiące temu kupiłem instalację od Sunday, Pan z Gdańska bardzo profesjonalny i rzeczowy. Nie było pytania na które nie znał odpowiedzi, wszystko wytłumaczył. Instalacja działa od około miesiąca, uzyski średnie ale taki okres. trudno dodzwonić się na infolinię ale tak to wszystko ok.

Pol

13 gru 2022

Najpierw przyjechal ekspert popatrzył i wycenił. Po przejrzeniu i konsultacji:falownik najtańszy z możliwych, panele nie po tej stronie dachu gdzie latem jest najwięcej słońca. Drugi doradca zadzwonił i powiedział że przyjedzie wieczorem, ja odpowiedziałem, że w nocy nic nie będzie widać na co doradca wyjaśnił mi że jak mam latarkę to poświęcę, na zakończenie rozmowy pożegnał się mowiac: to narazie do następnego. Jak taki jest wizerunek firmy to ja dziękuję za tą amatorkę.

Slawomir Jackowski

29 wrz 2022

Juz od dwoch lat posiadam instalacje fotowoltaiczna od Sunday Polska i nie moge narzekac. Od wyceny, przez montaz i obsluge serwisowa wszystko w jak najlepszym porzadku. Polecam

Piotr Stawarz

28 sie 2022

Korzystając z oferty firmy SUNDAY POLSKA byłem zaskoczony ich zaangażowaniem w załatwieniu sprawy i przedstawieniu warunków montażu szybko sprawnie oraz dokładnie, Z przedstawicielem który był u mnie panem Piotrem Żuławskim omówiliśmy szczegóły całej inwestycji, jako pośrednik firmy SUNDEY wykazał się fachowością. Przedstawił mi dokładnie całą ofertę wyjaśnił krok po kroku jak będzie to robione z jakich komponentów będzie składać się moja instalacja jak będzie wyglądał cały montaż, zajął się całą dokumentacją łącznie z zakładem energetycznym i co bardzo mnie zdziwiło interesował się całym etapem montażu instalacji a nawet był i osobiście obejrzał jak dodam fachowa pracę swoich kolegów. tak więc reasumując polecam firmę SUNDEY i ich przedstawiciela Piotra Żuławskiego, fachowo szybko i z dodrze.

Ewa

17 maj 2022

Najgorsza firma na rynku. Nie polecam. Pieniądze wziąć pierwsi, a na dodatyk są drodzy. Obsługa klienta i dział reklamacji to prawdziwy koszmar. Wysłanie od jednego do drugiego. Zakładają sprzęt nowy, który wiedzą, że jest wadliwy. Około 4 miesiące od założenia instalacji nie działały. W ramach reklamacji dają bony. To już w ogóle jest upodlenie. Mogłam ja im zapłacić w bonach, a nie w gotówce. Kiedy pisałam i rozmawiałam o rozwiązaniu umowy wysłali bez pytania bony na 200 zł. a odpowiedzi żadnej, jak rozwiązać umowę. Robią co chcą i jak chcą. Teraz wiem, o innych firmach, które mogę polecić z czystem sumieniem. Natomiast Sunday Polska to najgorsza decyzja jaką podjęłam. NIE POLECAM I OSTRZEGAM przed tą firmą.

Leszek Nosek

8 mar 2022

Firmę Sunday polecili mi znajomi, którzy byli zadowoleni ze współpracy podczas wykonywania ich własnej instalacji. Umówione spotkanie z przedstawicielem nastąpiło bardzo szybko i w trakcie profesjonalnego przedstawienia szczegółów instalacji podpisaliśmy umowę na dostawę i montaż. Dostawa nastąpiła już po dwóch tygodniach i montaż na drugi dzień po dostawie. Montaż wykonany został bardzo profesjonalnie, firma posegregowała odpady i posprzątała miejsce wykonania instalacji. Wszelkie formalności zostały obsłużone przez Firmę Sunday. Podsumowując - profesjonalnie i rzeczowo, na czas.

ig

2 lut 2022

Ich pracownik podsunął starszej kobiecie umowę do podpisania pod pozorem sprawdzenia zdolności kredytowej. Firma domaga się pieniędzy za odstąpienie od umowy.

Łukasz

15 sie 2021

witam mam podobną sytuacje jak poprzednik kompletny brak kompetencji jak cos żle działa nie polecam

Tomasz

25 kwi 2021

Nie polecam!!! Jestem klientem Sunday z polecenia. Podczas pierwszej rozmowy Pan "X" profesjonalnie przedstawił zalety i korzyści z posiadania własnej elektrowni. Po kilku dniach przemyśleń i porównań zdecydowaliśmy się na współpracę. Cały proces od podpisania umowy do montażu zajął dwa tygodnie. Przez cały ten czas byliśmy informowani o kolejnych etapach. Montaż odbył się w jeden dzień, a instalatorzy pytali i uwzględniali nasze uwagi. Wszystko sprawnie i szybko. Aktualizacja. Po podłączeniu licznika dwukierunkowego i uruchomieniu instalacji okazuje się że że działa tylko połowa mocy. Zgłoszone audytorowi, przedstawicielowi, rozmowa z serwisem, mija tydzień i lipa. Nawet przedstawiciel przestał odbierać telefon, nie oddzwania. Przy takiej usłudze oczekuje się że usterki, które zawsze mogą się pojawić, będą usuwane niezwłocznie. Minus jedna gwiazdka. Aktualizacja Czekam już dwa tygodnie tygodnie na naprawę. Mija miesiąc od montażu. Szkoda nerwów.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności