Porównaj oferty
ARAGO opinie
O firmie

Firma ARAGO jest prężnie rozwijającą się spółką. Jest ona nakierowana na dostarczenie klientom nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań produkcji energii elektrycznej. Firma AGAGO świadczy kompleksowe usługi w branży fotowoltaicznej. Zakres usług instalacji fotowoltaicznych obejmuje wykonanie projektu, wyceny, montaż, obsługę i serwisowanie. Dziś specjalnie dla Ciebie sprawdzimy, z jaką ofertą firma ARAGO przychodzi do Ciebie. Zapraszamy.

Nazwa spółki

Arago Sp. z o.o.

Adres siedziby

Podgórna 82A
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie, Polska

Telefon

600 991 359

Email

kontakt@aragoservices.com

Numer KRS

0000686904

NIP

9562326208

ARAGO oferta i ceny usług

Firma ARAGO realizuje instalacje fotowoltaiczne u klientów na terenie całej Polski. Pokazuje ona, że odnawialne źródła energii to ekologiczne rozwiązanie dla produkcji energii elektrycznej. Firma ARAGO przygotuje projekt, wycenę i montaż paneli fotowoltaicznych na dachu nieruchomości czy gruncie. Cennik usług oraz paneli fotowoltaicznych i pozostałych podzespołów nie jest dostępny na stronie. Jednak łatwość kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego z doradcami, rekompensuje brak cennika online.

ARAGO fotowoltaika dla domu i biznesu.

Firma ARAGO kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Potencjalni klienci mają do wyboru dwa kanały komunikacji z doświadczonym zespołem doradców. Jest to bezpośrednia konsultacja telefoniczna lub skorzystanie z formularza wyceny online. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną daje oszczędności gospodarstwom domowym oraz firmom. Instalacja PV pozwala uniezależnić się od podwyżek cen prądu. W przypadku nadprodukcji energii elektrycznej klient może sprzedać ją do sieci. Instalacja PV to produkcja zielonej energii z promieniowania słonecznego. Na taką instalację firma ARAGO daje do 25lat gwarancji. Rozpoczęcie korzystania z fotowoltaiki odbywa się z firmą ARAGO w 4 krokach:

  1. bezpłatna konsultacja z doświadczonym doradcą
  2. darmowe wykonanie projektu instalacji PV oraz wyceny
  3. profesjonalny montaż oraz podłączenie instalacji do sieci
  4. wsparcie w całym cyklu inwestycyjnym

ARAGO opinie

Firma ARAGO jest rozwijającą się spółką. Zaletą firmy jest kompleksowość usługi w zakresie fotowoltaiki, dyspozycyjność doradców, bezpłatne konsultacje oraz wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej i jej wyceny. Atutem jest serwisowanie paneli fotowoltaicznych i podzespołów. Strona internetowa firmy ARAGO nie posiada cennika oraz brakuje nazw producentów paneli fotowoltaicznych używanych w instalacjach PV.

ARAGO kontakt i dane rejestrowe spółki

ul. Podgórna 82A
87-300 Brodnica
KUJAWSKO-POMORSKIE

NIP: 9562326208
REGON: 36778739800000
KRS: 0000686904

//

schema.org", "@type": "LocalBusiness", "image": "https://optimalenergy.pl/media/filemanager/pv/aragologo.webp", "address": { "@type": "PostalAddress", "addressLocality": "Brodnica, Poland", "postalCode": "87-300", "streetAddress": "Podgórna 82A" }, "name": "ARAGO Sp. z o. o.", "taxID": "9562326208", "description": "Firma ARAGO jest prężnie rozwijającą się spółką. Jest >

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (6)

Michał i Joanna

8 wrz 2023

Witam, polecam współpracę z firmą Arago. Pani Magdalena Radoła przedstawicielka Arago bardzo zrozumiale udzieliła nam wszystkich informacji, fachowo doradziła w kwestii doboru paneli i pompy ciepła. Pani Magdaleno jest pani świetną profesjonalistką i przesympatycznym człowiekiem. Mało jest takich ludzi, to się ceni.. Jeszcze raz mocno polecam Panią Magdalenę Radoła Firma montażowa również profesjonalnie podeszła do sprawy, szybkie wykonanie w 4 dni od podpisania umowy Polecam!!!

Kasia K

30 maj 2023

Nie polecam współpracy z tą firmą.

Solorz

16 sie 2022

Wszystko zgodne z planem polecam. Cena może nie jest niska ale jakość najwyższa. Podejście do klienta bardzo mi się podoba.

Karol Kwiatkowski

20 gru 2021

Bardzo szybki montaż. Cena za sprzęt bardzo dobra. Polecam z czystym sercem. Kontakt z doradcą bardzo dobry nawet po roku. W zachochodniopomeoskim polecam doradcę Pana Wojtka 535334663

Czesław

27 paź 2021

Nie polecam. Drogo to mało powiedziane, a po montażu nie warto już dzwonić. Mam nauczkę, a Wam odradzam

Eryk

24 paź 2021

Naprawdę Profesjonalne podejście do tematu

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności