Strona główna > PS Operator opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

PS Operator opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: PS Operator
Adres siedziby: Aleja Różana 2
41-501, śląskie, Polska
Telefon: +48 696 093 300
Fax: +48 696 093 300
Email: biuro@psoperator.pl
Ocena 3.58/5 (24 głosy/ów)

PS Operator sprzedawca energii: prądu i gazu

Spółka PS Operator działa na rynku energii od 2012 roku i została powołana jako spółka zależna Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka S.A. Początkowo zajmowała się obsługą wydzielonego obszaru w zakresie usług dystrybucyjnych. Z biegiem czasu PS Operator rozszerzył swoją działalność o obszary związane ze sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów związanych z zakupem prądu, inwestycjami w projekty OZE czy modernizację i informatyzację infrastruktury energetycznej. Oferta PS Operator na sprzedaż energii elektrycznej jest kierowana tylko i wyłącznie do odbiorców biznesowych po wysłaniu zapytania ofertowego. Obecnie spółkę tworzą doświadczeni specjaliści związani od wielu lat z energetyką zawodową i przemysłową.

PS Operator – dystrybucja energii elektrycznej

PS Operator jest dystrybutorem energii i korzysta z sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia na rzecz odbiorców zlokalizowanych na obszarze Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Aktualnie spółka PS Operator wynajmuje linie energetyczne i siedemnaście stacji energetycznych 6/0,4 kV, o mocy rzędu 4 MW.

PS Operator – sprzedaż energii elektrycznej

Spółka organizuje przetargi na grupowy zakup energii elektrycznej, więc to również i sprzedaż a nie tylko dystrybucja. Aktualna oferta na sprzedaży energii elektrycznej od PS Operator dostępna jest w naszej porównywarce cen. Warto dodać, że firma oferuje dwie taryfy – C21 i C11.

PS Operator – utrzymanie ruchu i dodatkowe usługi

PS Operator świadczy również usługi utrzymania ruchu, z której mogą skorzystać klienci będący w zasięgu sieci, czyli w okolicy Parku Śląskiego w Chorzowie. Dodatkowo firma świadczy sługi utrzymania infrastruktury technicznej, w której klienci mogą liczyć na konserwację i bieżącą obsługę infrastruktury technicznej – linii i stacji energetycznych WPKiW, konserwację i bieżącą obsługę infrastruktury technicznej, instalacji elektrycznych, gazowych i cieplnych, a także urządzeń do ich wytwarzania. Spółka posiada również własne pogotowie energetyczne, które jest dostępne pod numerem telefonu: 698 657 075.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.