Porównaj oferty
PS Operator opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

PS Operator opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.58 (24 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Spółka PS Operator działa na rynku energii od 2012 roku i została powołana jako spółka zależna Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka S.A. Początkowo zajmowała się obsługą wydzielonego obszaru w zakresie usług dystrybucyjnych. Z biegiem czasu PS Operator rozszerzył swoją działalność o obszary związane ze sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów związanych z zakupem prądu, inwestycjami w projekty OZE czy modernizację i informatyzację infrastruktury energetycznej.

Nazwa spółki

PS Operator

Adres siedziby

Aleja Różana 2
41-501 Chorzów, śląskie, Polska

Telefon

+48 696 093 300

Email

biuro@psoperator.pl

Numer KRS

0000435205

NIP

6272733671

PS Operator sprzedawca energii: prądu i gazu

Oferta PS Operator na sprzedaż energii elektrycznej jest kierowana tylko i wyłącznie do odbiorców biznesowych po wysłaniu zapytania ofertowego. Obecnie spółkę tworzą doświadczeni specjaliści związani od wielu lat z energetyką zawodową i przemysłową.

PS Operator – dystrybucja energii elektrycznej

PS Operator jest dystrybutorem energii i korzysta z sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia na rzecz odbiorców zlokalizowanych na obszarze Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Aktualnie spółka PS Operator wynajmuje linie energetyczne i siedemnaście stacji energetycznych 6/0,4 kV, o mocy rzędu 4 MW.

PS Operator – sprzedaż energii elektrycznej

Spółka organizuje przetargi na grupowy zakup energii elektrycznej, więc to również i sprzedaż a nie tylko dystrybucja. Aktualna oferta na sprzedaży energii elektrycznej od PS Operator dostępna jest w naszej porównywarce cen. Warto dodać, że firma oferuje dwie taryfy – C21 i C11.

PS Operator – utrzymanie ruchu i dodatkowe usługi

PS Operator świadczy również usługi utrzymania ruchu, z której mogą skorzystać klienci będący w zasięgu sieci, czyli w okolicy Parku Śląskiego w Chorzowie. Dodatkowo firma świadczy sługi utrzymania infrastruktury technicznej, w której klienci mogą liczyć na konserwację i bieżącą obsługę infrastruktury technicznej – linii i stacji energetycznych WPKiW, konserwację i bieżącą obsługę infrastruktury technicznej, instalacji elektrycznych, gazowych i cieplnych, a także urządzeń do ich wytwarzania. Spółka posiada również własne pogotowie energetyczne, które jest dostępne pod numerem telefonu: 698 657 075.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności