Porównaj oferty
PKP Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

PKP Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.16 (191 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

PKP Energetyka na polskim rynku energii elektrycznej działa od roku 2001. Przed końcem roku 2010 przygotowany został proces prywatyzacji spółki, zakończony w pełni w 2015 roku. Od kilku lat firma zajmuje się także obrotem paliwami, dzięki uzyskaniu odpowiednich koncesji. Dominującym obszarem działalności firmy jest obrót, sprzedaż i dystrybucja prądu oraz w mniejszym stopniu paliw płynnych. Swoją ofertę sprzedaży prądu PKP Energetyka kieruje głównie do odbiorców biznesowych i indywidualnych.

Nazwa spółki

PKP Energetyka

Adres siedziby

Hoża 63/67
00-681 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

801 77 29 29

Numer KRS

0000322634

NIP

5262542704

PKP Energetyka sprzedawca energii: prądu i gazu

PKP Energetyka co roku za jeden z głównych celów stawia sobie dobro klienta, oferując stabilizację i możliwie najniższą cenę dostępną na rynku. Dzięki szerokiej gamie produktów PKP Energetyka osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie sprzedaży i obrotu paliwami i energią. Najlepszym potwierdzeniem jest zadowolenie klientów, którzy licznie zmieniają swoich dotychczasowych sprzedawców prądu i gazu na PKP Energetyka.

PKP Energetyka - sprzedaż energii elektrycznej

PKP Energetyka swoje działania koncentruje przede wszystkim na sprzedaży energii elektrycznej i jej dystrybucji. Dodatkowo w spółce rozwinięte są zespoły zajmujące się szeroko pojętymi usługami z zakresu elektroenergetyki oraz sprzedaży paliw. Nie zmienia to jednak faktu, że wewnętrzne działania PKP Energetyki są skoncentrowane na obszarze związanym z prądem i świadczeniu najwyższej jakości usług z troską o klienta indywidualnego i biznesowego. Celem działalności jest niezawodne i uczciwe zasilenie odbiorców. Na przestrzeni lat firma rozwijała się dając do dyspozycji coraz bardziej atrakcyjne oferty. Z ich treścią można szczegółowo zapoznać się udając się do punktu sprzedaży PKP Energetyka, lub komunikując się telefonicznie, bądź przez internet. Profesjonalna i uprzejma obsługa wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z procesem zmiany sprzedawcy prądu. Aby porównać cenę prądu i gazu tego sprzedawcy do innych polecamy porównywarkę cen znajdującą się na stronie Optimal Energy. Dzięki sprawnemu reagowaniu na potrzeby klienta PKP Energetyka przyciąga do siebie wielu zainteresowanych usługobiorców. Zmiana sprzedawcy prądu niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego warto zająć się tym już teraz.

PKP Energetyka - sprzedaż gazu ziemnego

Firma nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego do klientów indywidualnych, lub biznesowych. Jeśli dojdzie do jakichkolwiek zmian zostaną one zamieszczone na stronie.

PKP Energetyka - Paliwa

Sprzedaż i obrót paliwami płynnymi, również tymi zagadnieniami zajmuje się PKP Energetyka. Firma sprzedaje paliwa dla przewoźników kolejowych. Firma po zdobyciu odpowiednich koncesji i pozwoleń na sprzedaż paliw bardzo szybko odnalazła się na rynku i zajęła wysoką pozycję. Dysponuje 18 samoobsługowymi stacjami na terenie całej Polski. Firma oferuje nowoczesne rozwiązania i kompleksową obsługę.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1 z 4 opinii klientów)

Agnieszka

15 wrz 2023

Obsługa infolinii makabra Brak prądu od ośmiu dni w nowo wybudowanym bloku Nie można dojść przyczyny Firma podaje na stronie jak to wspaniałe funkcjonuje i jakich ma zadowolonych klientów Jakieś bajdaluny Firma tragedia Dałam jedna gwiazdkę bo mniej nie można 😤

Wiktor

15 lut 2022

Omijać szerokim łukiem. Łatwiej było w komunie załatwić talon na samochód niż tutaj podłączyć mieszkanie do sieci energetycznej. Niekompetencja, wprowadzanie w błąd, olewanie, wyłączona infolinia, nieterminowość !!!!!!! Załatwiam podłączenie do sieci już 2 miesiące i nic.

Marian

8 wrz 2021

Notorycznie wyłączają wieczorem prąd bez uprzedzenia.

Mariusz

27 paź 2020

Jestem klientem firmy, procedura zakupu energii totalny haos, terminy realizacji umowy nie są dotrzymywane ,wolna amerykanka w najgorszym wydaniu .bok zajmuje się jedynie zbywaniem sfrustrowanych klientów gdyż też nic nie wie o procedowanych umowach.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności