Strona główna > PKP Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

PKP Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: PKP Energetyka
Adres siedziby: Hoża 63/67
00-681, mazowieckie, Polska
Telefon: 801 77 29 29
Fax: 801 77 29 29
Email:
Ocena 3.17/5 (189 głosy/ów)

PKP Energetyka sprzedawca energii: prądu i gazu

PKP Energetyka na polskim rynku energii elektrycznej działa od roku 2001. Przed końcem roku 2010 przygotowany został proces prywatyzacji spółki, zakończony w pełni w 2015 roku. Od kilku lat firma zajmuje się także obrotem paliwami, dzięki uzyskaniu odpowiednich koncesji. Dominującym obszarem działalności firmy jest obrót, sprzedaż i dystrybucja prądu oraz w mniejszym stopniu paliw płynnych. Swoją ofertę sprzedaży prądu PKP Energetyka kieruje głównie do odbiorców biznesowych i indywidualnych. PKP Energetyka co roku za jeden z głównych celów stawia sobie dobro klienta, oferując stabilizację i możliwie najniższą cenę dostępną na rynku. Dzięki szerokiej gamie produktów PKP Energetyka osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie sprzedaży i obrotu paliwami i energią. Najlepszym potwierdzeniem jest zadowolenie klientów, którzy licznie zmieniają swoich dotychczasowych sprzedawców prądu i gazu na PKP Energetyka.

PKP Energetyka - sprzedaż energii elektrycznej

PKP Energetyka swoje działania koncentruje przede wszystkim na sprzedaży energii elektrycznej i jej dystrybucji. Dodatkowo w spółce rozwinięte są zespoły zajmujące się szeroko pojętymi usługami z zakresu elektroenergetyki oraz sprzedaży paliw. Nie zmienia to jednak faktu, że wewnętrzne działania PKP Energetyki są skoncentrowane na obszarze związanym z prądem i świadczeniu najwyższej jakości usług z troską o klienta indywidualnego i biznesowego. Celem działalności jest niezawodne i uczciwe zasilenie odbiorców. Na przestrzeni lat firma rozwijała się dając do dyspozycji coraz bardziej atrakcyjne oferty. Z ich treścią można szczegółowo zapoznać się udając się do punktu sprzedaży PKP Energetyka, lub komunikując się telefonicznie, bądź przez internet. Profesjonalna i uprzejma obsługa wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z procesem zmiany sprzedawcy prądu. Aby porównać cenę prądu i gazu tego sprzedawcy do innych polecamy porównywarkę cen znajdującą się na stronie Optimal Energy. Dzięki sprawnemu reagowaniu na potrzeby klienta PKP Energetyka przyciąga do siebie wielu zainteresowanych usługobiorców. Zmiana sprzedawcy prądu niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego warto zająć się tym już teraz.

PKP Energetyka - sprzedaż gazu ziemnego

Firma nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego do klientów indywidualnych, lub biznesowych. Jeśli dojdzie do jakichkolwiek zmian zostaną one zamieszczone na stronie.

PKP Energetyka - Paliwa

Sprzedaż i obrót paliwami płynnymi, również tymi zagadnieniami zajmuje się PKP Energetyka. Firma sprzedaje paliwa dla przewoźników kolejowych. Firma po zdobyciu odpowiednich koncesji i pozwoleń na sprzedaż paliw bardzo szybko odnalazła się na rynku i zajęła wysoką pozycję. Dysponuje 18 samoobsługowymi stacjami na terenie całej Polski. Firma oferuje nowoczesne rozwiązania i kompleksową obsługę.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Wiktor

Wiktor
15-02-2022

Omijać szerokim łukiem. Łatwiej było w komunie załatwić talon na samochód niż tutaj podłączyć mieszkanie do sieci energetycznej. Niekompetencja, wprowadzanie w błąd, olewanie, wyłączona infolinia, nieterminowość !!!!!!! Załatwiam podłączenie do sieci już 2 miesiące i nic.
Marian

Marian
07-09-2021

Notorycznie wyłączają wieczorem prąd bez uprzedzenia.
Mariusz

Mariusz
27-10-2020

Jestem klientem firmy, procedura zakupu energii totalny haos, terminy realizacji umowy nie są dotrzymywane ,wolna amerykanka w najgorszym wydaniu .bok zajmuje się jedynie zbywaniem sfrustrowanych klientów gdyż też nic nie wie o procedowanych umowach.