Porównaj oferty
Elektrix opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Elektrix opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.85 (287 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Elektrix funkcjonuje na Polskim rynku od roku 2001. Jako spółka akcyjna od 2017 roku zajmuje się przede wszystkim działalnością w zakresie obrotu i sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Spółka Elektrix jest bardzo aktywna na międzynarodowych rynkach energii elektrycznej, świadczy o tym fakt, że dzierży status Członka Towarowej Giełdy Energii S.A. Swoją ofertę kieruje zwłaszcza do sektora biznesowego. Ofertę Elektrix stanowią między innymi energia elektryczna i gaz ziemny, które przeznaczone są dla przedsiębiorców.

Nazwa spółki

Elektrix

Adres siedziby

Bukietowa 5 lok. U1
02-650 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 844 71 33

Email

elektrix@elektrix.com.pl

Elektrix sprzedawca energii: prądu i gazu

Elektrix właśnie w tego typu klientach upatruje swoją grupę docelową, dzięki bardzo ciekawie i przejrzyście skonstruowanej ofercie handlowej. Elektrix działa na polskim rynku w oparciu o koncesje jakie zostały firmie przyznane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki związane z obrotem energii elektrycznej, gazem ziemnym z zagranicą, paliwami gazowymi oraz paliwami ciekłymi, a także koncesji związanej z dystrybucją energii elektrycznej.

Elektrix - sprzedaż energii elektryczne

Elektrix prowadzi sprzedaż energii elektrycznej tylko dla klientów biznesowych. Na ten moment nie jest prowadzona sprzedaż dla klientów indywidualnych. Liberalizacja prawa wpłynęła pozytywnie na rynek energii elektrycznej, ponieważ znacząco ożywiła ceny, które zaczęły stopniowo spadać. Jest to dobre dla przedsiębiorców, którzy oczekują jak najlepszej ceny połączonej z jak najwyższą jakością usług. Nie wszyscy jednak starają się być na bieżąco ze zmianami prawnymi i nie dokonali jeszcze zmiany swojego sprzedawcy prądu. Spadek cen prądu jest odczuwalny, niestety wielu ludzi wciąż nie wie, że istnieje możliwość zmiany sprzedawcy. Elektrix oferuje niskie ceny i obsługę na wysokim poziomie. Z każdym pytaniem w tematyce sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej należy kierować się do obsługi klienta. Wykwalifikowani pracownicy rozwiążą większość problemów przy okazji przedstawiając atrakcyjne oferty i rabaty dostępne przy zmianie sprzedawcy prądu. Dzięki sprawnej i kompetentnej pracy firma Elektrix świetnie odnajduje się na rynku energii elektrycznej. Pomimo licznej konkurencji zajmuje czołowe miejsce wśród sprzedawców energii. Oferuje jedne z najlepiej działających w Polsce biuro obsługi klienta. Chcąc porównać ceny z innymi ofertami można odwiedzić stronę Optimal Energy, na której to znajduje się rozbudowana porównywarka ofert sprzedawców.

Elektrix - sprzedaż gazu ziemnego

Spółka Elektrix zajmuje się także sprzedażą gazu ziemnego. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług powiązanych ze sprzedażą gazu. Na podstawie danych zawartych na fakturach od dotychczasowego sprzedawcy zostaną podyktowane podstawy do warunków nowej umowy, które są negocjowane z firmą Elektrix. Możliwość negocjacji jest traktowana przez Elektrix jako priorytet w rozmowach z kontrahentami. Firma zbiera doświadczenie dzięki licznym pytaniom kierowanym do pracowników. Zmiana sprzedawcy zawsze powinna być korzystna dla usługobiorcy, dlatego też warto kontaktować się z osobami pracującymi w biurze obsługi klienta w celu uzyskania odpowiednich informacji na pytania związane ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego. Na ten moment Elektrix nie prowadzi działalności w zakresie sprzedaży gazu klientom indywidualnym, jeśli dojdzie do zmian, zostaną one zamieszczone na stronie.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (5 z 5 opinii klientów)

Michał

27 mar 2017

Jestem bardzo nie zadowolony. Przedstawiciel obiecywał tanio, kontrolę i doradztwo w zakresie zmiany taryf itp ale firma Elektrix podczas pierwszej reklamacji napisała że to nie jej pracownik;) Także śmiech na sali….lepiej wyrzec się przedstawiciela nawet jak jest tylko na prowizji niż rozpatrzeć postulaty klienta… Nie zmieniajcie dostawcy idzie do PGE i wynegocjujcie rabat, ja nie miałem czasu chodzi i teraz płacę równie drogo mam dwie faktury i reklamacyjną spychologię !!! Krótko mówiąc dałem się oszukać Najlepsze są te komentarze o oszczędnościach 10-15 % !!! chyba 10-15 złotych max !!!

Paweł Burka

26 lis 2015

Firma Elektrix pozwoliła mi oszczędzić w okolicach 15% na prądzie w firmie. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony i mogę polecić to przedsiębiorstwo każdemu kto zastanawia się nad zmianą dostawcy energii elektrycznej.

Karolina Maciejewska

18 lis 2015

Korzystamy w firmie z usług przedsiębiorstwa elektrix. Mogę potwierdzić poprzednie opinie. Rzetelna firma.

Dariusz Mierzykowski

6 lis 2015

Zmieniłem za pośrednictwem firmy Elektrix sprzedawcę energii elektrycznej. Wszystko w porządku. Zakładane było 11% oszczędności przy moim zużyciu i tak mniej więcej wychodzi co miesiąc.

Karol

25 paź 2015

Zmieniłem dostawcę na elektrix. Wszystko sprawnie przebiegło i już w tym momencie oszczędzam względem zeszłych miesięcy.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności