Strona główna > Beskidzka Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Beskidzka Energetyka opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Beskidzka Energetyka
Adres siedziby: Zielna 47
87-800, kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 54 230 56 66
Fax: 54 23 33 464
Email: biuro@beskidzkaenergetyka.pl
Ocena 3.57/5 (54 głosy/ów)

Beskidzka Energetyka sprzedawca energii: prądu i gazu

Spółka Beskidzka Energetyka jest podmiotem prowadzącym działalność w zakresie sprzedaży i obrotu energią. Jest jednym z wielu tzw. Niezależnych sprzedawców. Dzięki otrzymaniu koncesji w 2015 roku od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki każdy z nas może skorzystać z ofert tej firmy. Skontaktować się z pracownikami można drogą telefoniczną, mailową, faksową a także osobiście udając się do stacjonarnego punktu sprzedaży. Dzięki tak wielu możliwościom sprzedawca energii lepiej dociera do usługobiorców szukających nowego sprzedawcy energii.

Beskidzka Energetyka sprzedaż energii elektrycznej

Spółka swoje oferty kieruje do klientów biznesowych i indywidualnych dając możliwość rozliczania w dwóch grupach taryfowych G i C. Chcąc wybrać odpowiednią taryfę warto skonsultować swoją decyzję z pracownikiem sprzedawcy. Liberalizacja prawa wpłynęła pozytywnie na rynek energii elektrycznej, ponieważ znacząco ożywiła ceny, które zaczęły stopniowo spadać. Jest to dobre dla przedsiębiorców, którzy oczekują niskiej ceny połączonej z dobrą jakością usług. Niewielu odbiorców jest na bieżąco ze zmianami prawnymi i nie dokonało jeszcze zmiany swojego sprzedawcy prądu. Beskidzka Energetyka oferuje niskie ceny i obsługę na wysokim poziomie. Z każdym pytaniem w tematyce sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej należy kierować się do obsługi klienta. Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na pytania przy okazji przedstawiając atrakcyjne oferty i rabaty dostępne przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej. Dzięki sprawnej i rzetelnej pracy firma Beskidzka Energetyka świetnie odnajduje się na rynku energii elektrycznej.

Beskidzka Energetyka sprzedaż gazu ziemnego

Beskidzka Energetyka prowadzi także od 2015 roku działalność na rynku gazu ziemnego. Spółka posiada koncesję na obrót paliwami gazowymi. Ofertę dla siebie znajdą w tej firmie klienci indywidualni i prowadzący przedsiębiorstwa. Przez te kilka lat firmie udało się zdobyć grupę zaufanych klientów. Dzięki temu sukcesywnie zwiększa zasięg działalności i wprowadza ciekawe usługi powiązane z obrotem energią.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Jan

Jan
04-11-2019

OK