Porównaj oferty
Energia OK opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Energia OK opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.64 (55 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

EnergiaOK to jeden z alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, którego początki sięgają 2014 roku. Od tego czasu, spółka zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy chwalą sobie przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz jakość świadczonych usług. Oferta EnergiaOK skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Spółka swoje usługi świadczy na terenie całej Polski.

Nazwa spółki

Energia OK

Adres siedziby

Cybernetyki 10
02-677 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 572 55 70

Email

biuro@energiaok.pl

Numer KRS

0000515123

NIP

5223017299

EnergiaOK sprzedawca energii: prądu i gazu

Dzięki doświadczeniu swoich pracowników oraz nowoczesnych rozwiązaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów firma stale zyskuje nowych kontrahentów. EnergiaOK prowadzi swoją działalność na podstawie uzyskanych koncesji, które zostały wydane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

EnergiaOK prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Spółka rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej w 2014 r. Od tego momentu biznes stale rozwija się, o czym świadczą polepszające się wyniki sprzedaży. Duży atut EnergiaOK stanowi przekazanie klientowi możliwości wyboru rozliczania się na podstawie jednej kompleksowej faktury lub dwóch osobnych faktur, wystawianych przez sprzedawcę oraz dystrybutora energii. Gospodarstwa domowe, rozliczane w grupie taryfowej G, bez problemu mogą skontaktować się drogą telefoniczną, mailową, lub udać się osobiście do punktu sprzedaży w celu zawarcia umowy. Przedsiębiorcy, którzy rozliczają się w taryfie C także mogą liczyć na ciekawe propozycje ze strony tej firmy. Pozostałe taryfy nie znajdują się w ofercie sprzedaży EnergiaOK. Nie zmienia to faktu, że większość odbiorców rozlicza się właśnie w tych dwóch grupach, dlatego oferta energii elektrycznej trafia do zdecydowanej większości potencjalnych klientów.

EnergiaOK gaz – sprzedaż gazu ziemnego

EnergiaOK otrzymała także koncesje na obrót paliwami gazowymi. Informacje o stawkach cenowych za paliwo gazowe oraz o stawkach abonamentowych, określone zostały w Taryfie zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Sprzedawca swoje oferty kieruje głównie do klientów indywidualnych, jednak wypełniając odpowiedni formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy można liczyć na otrzymanie atrakcyjnej oferty dla swojego przedsiębiorstwa.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (4 z 1 opinii klientów)

Marek

4 lis 2019

Spoko

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności