Porównaj ceny energii elektrycznej i wybierz najlepszą ofertę na zakup prądu dla:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii elektrycznej Optimal Energy, średio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę prądu w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 07.12.2016

Tradea

Tradea logo tania energia

TRADEA – jest firmą specjalizującą się w handlu energią elektryczną. Nasza działalność skupia się na trzech obszarach: hurtowym handlu energią w Polsce i w Czechach, sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych oraz świadczeniu dodatkowych usług dla rynku energii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych, bądź ofertą dla firmNaszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Cel do którego dążymy to niższe rachunki za prąd dla naszych odbiorców oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla podmiotów działających na rynku energii.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe i specjalistyczną wiedzę naszych pracowników staramy się każdego dnia ulepszać ofertę i podnosić standardy obsługi.

Innowacyjna gospodarka
DOTACJE NA INNOWACJE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2015 OPTIMALENERGY.pl
Unia Europejska