Strona główna > Engie opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Engie opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Engie
Adres siedziby: Kijowska 1
03-738, mazowieckie, Polska
Telefon: 22 518 01 86
Fax:
Email: info@engie-polska.pl
Ocena 3.43/5 (86 głosy/ów)

Engie sprzedawca energii: prądu i gazu

Engie to jeden z najbardziej aktywnych graczy na polskim rynku energii elektrycznej. Dawniej funkcjonowała pod nazwą Cofely AG. Do 2015 roku również organizacja macierzysta była rozpoznawana pod inną nazwą - jako GDF Suez. Działa w różnych gałęziach rynku w ponad 70 krajach, zatrudniając tysiące pracowników. Spółka od kilku lat zajmuje się obrotem i sprzedażą energii elektrycznej także w Polsce. Swoje oferty dostosowuje przede wszystkim do klientów biznesowych. Dodatkowo jako właściciel jednej z największych elektrowni w Polsce w Połańcu jest piątym co do wielkości producentem energii elektrycznej w naszym kraju. Engie intensywnie działa w obszarze ochrony środowiska, między innymi poprzez budowę jednego z największych bloków na biomasę na świecie o mocy ponad 200 MW. Od lat stale zyskuje nowych klientów, którzy skuszeni korzystną umową postanawiają dołączyć do licznego już grona usługobiorców Engie. Powodzenie na polskim rynku zapewniła tej firmie odpowiednio prowadzona polityka obrotu i sprzedaży energii elektrycznej. Zajmuje stale czołowe miejsce wśród sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Stabilizacja pozytywnie działa na ludzi chętnych do zmiany swojego sprzedawcy energii. Firma oferuje stabilne ceny i możliwość podpisania umowy, która to jest dostosowana specjalnie do potrzeb kontrahenta.

Engie - sprzedaż energii elektrycznej

Engie w oparciu o koncesję udzieloną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki od lat prężnie działa na hurtowym rynku energii, oferując swoim klientom możliwość różnego rodzaju usług związanych z zakupem energii elektrycznej. Firma nie posiada oferty dla klientów indywidualnych. Swoją ofertę kieruje, od początku działalności na rynku, tylko do odbiorców biznesowych. Posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która już od ponad 20 lat zbiera praktyki w rozmowach z klientami. Podążając za ideą dbania o otaczający nas świat firma oferuje także kompleksową pomoc w kwestii podpisania umowy przez internet, jest to najszybsza możliwa droga wykonania wszystkich niezbędnych formalności dotyczących zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, przy okazji oszczędzając papier. Engie jako jeden z pierwszych sprzedawców prądu w Polsce wprowadził także możliwość zakupu tzw. zielonej taryfy, która dawała odbiorcy gwarancję, że całość zużywanej przez niego energii pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Grupa jest także właścicielem 3 farm wiatrowych znajdujących się na terenie Polsk - w Pągowie, Wartkowie oraz Jarogniewie-Mołtowie.

Engie - sprzedaż gazu ziemnego

Engie jest liderem w Europie w kategorii sieci transportu i dystrybucji gazu ziemnego. Zajmuje się obrotem hurtowym gazu ziemnego a także zarządzaniem i utrzymywanej sieci dystrybucji energii i gazu ziemnego na zlecenie operatorów, do których te systemy nalezą. Jednak do tej pory nie trudni się sprzedażą gazu ziemnego do odbiorców indywidualnych. Jeśli dojdzie do jakichkolwiek zmian w tym temacie, zostaną one umieszczone na stronie.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Andrzej

Andrzej
31-10-2018

Wszystko zgodnie z umowÄ…
Marek

Marek
30-10-2018

Firma OK