Porównaj oferty
Plus opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Plus opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.12 (361 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Plus sprzedawca energii: prądu i gazu Rozpoznawalna marka Plus należąca do telekomunikacyjnej spółki Polkomtel sp.z o.o. w 2013 roku została przejęta przez Cyfrowy Polsat, który wdrożył markę Plus na rynek energii. Oferta Plusa jako dostawcy prądu i gazu dostosowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jak do tej pory wizyta w salonie Plusa wiązała się z wykupieniem, bądź przedłużeniem umowy na nasz telefon, telewizję bądź Internet. Od niedawna możemy również odwiedzić salon Plusa w celu zakupu prądu!

Nazwa spółki

Plus

Adres siedziby

Postępu 3
02-676 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

601 201 601

Email

kontakt@plus.pl

Numer KRS

0000419430

NIP

5271037727

Plus sprzedawca energii: prądu i gazu

Konkurencja zarówno w branży usług telekomunikacyjnych jak i na rynku energii elektrycznej sprawiła że właśnie ten polski operator komórkowy zdecydował się również zaangażować w sprzedać energii elektrycznej odbiorcom indywidualnym. Początkowo oferta spółki skierowana była wyłącznie dla klientów biznesowych, niemniej jednak obecnie Plus oferuje także dostawę prądu i gazu klientom indywidualnym. Firma nieposiadająca własnych źródeł wytwórczych zakupuje energię elektryczną na giełdzie energii oraz poprzez kontrakty bilateralne. Porównywarka cen prądu i gazu Optimal Energy, która zawiera oferty wszystkich sprzedawców prądu jako jedna z pierwszych umieszcza ofertę tej firmy na swoich witrynach.

Plus prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Oferta firmy jest w znacznym stopniu uelastyczniona i dopasowana do potrzeb odbiorców. Każdy klient biznesowy korzystający z taryfy C uzyskuje dedykowanego Przedstawiciela Handlowego, a wraz z podpisaniem umowy zapewniane zostają mu gwarancja stałej ceny oraz atrakcyjne pakiety rabatowe na świadczone przez Polkomtel usługi telekomunikacyjne w zakresie telefonii i internetu. Zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni obsługiwani są na zasadzie TPA – Plus nie posiada taryf zatwierdzonych urzędowo. Ponadto spółka zapewnia sprawną zmianę sprzedawcy – bez przerwy w dostawie prądu oraz oprzyrządowania i okablowania. Plus po podpisaniu umowy przeprowadza klientów przez wszelkie formalności przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej.

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej na Plus. Co dostaniemy w zamian?

Pytanie to zadają sobie wszyscy, którzy myślą o zmianie operatora prądu lub gazu. Przede wszystkim otrzymamy zupełnie inny wymiar i jakość oferowanych przez tą firmę usług. Kupując bowiem w salonie, bądź przez Internet usługi telekomunikacyjne możemy liczyć na realny spadek wartości naszych comiesięcznych rachunków. Zresztą nie tylko ci, którzy korzystają z abonamentu komórkowego, internetowego bądź telewizyjnego mogą liczyć na niższe ceny za energię. Każdy, kto zdecyduje się wybrać Plus jako sprzedawcę energii powinien rocznie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! Oferta dla gospodarstw domowych w ramach taryfy G również zapewnia gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy. Plus proponuje także kupno energii elektrycznej w pakietach o wolumenach od 100 kWh do 2 MWh na miesiąc. Dla klientów indywidualnych spółka przygotowała atrakcyjny pakiet SmartDOM stanowiący kompleksowy domowy program oszczędnościowy. W ostatnich latach firma postanowiła rozpocząć intensywną kampanię marketingową oraz sprzedażową w tym zakresie. Pierwsze 3 lata służyły do usprawnienia całego systemu. W chwili obecnej na terenie całej Polski można zmienić sprzedawcę energii elektrycznej właśnie na Plus.

Plus gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Prowadzona sprzedaż gazu ziemnego również dedykowana jest szerokiej gamie odbiorców instytucjonalnych i klientom indywidualnym. Klienci biznesowi mogą być rozliczani w ramach dwóch kategorii: „małych firm” oraz „średnich i dużych firm”. Plus dostarcza swoim klientom możliwość skorzystania z E-faktur, zapewnia gwarancję stałej ceny i kompleksową obsługę. Odbiorcy indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne warunki zarówno przy zakupie energii elektrycznej, jak i gazu ziemnego. Plus dostarcza wysokometanowy gaz typu E zapewniający niższe rachunki i gwarancję stałej ceny do 12 miesięcy. Poza tym przejście na gaz od Plusa nie będzie wymagać zmian instalacji gazowej ani licznika. Kompletna oferta prądu i gazu od Plusa znajduje się w porównywarce cen energii elektrycznej i gazu ziemnego Optimal Energy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1.5 z 8 opinii klientów)

H.Lorenc

6 sty 2023

Od wiosny 2022r. opłata za energię elektryczną w dwuosobowym gospodarstwie domowym wzrosła o ponad 400 zł za miesiąc. Przeciętne wykorzystanie energii (brak ogrzewania elektrycznego) nie zmienia się od lat. W drugim mieszkaniu, z ogrzewaniem elektrycznym obsługiwanym przez Tauron cena nie zmienia się i pozostaje niewiele wyższa. Czyżby za biznes wzięli się nieźli kombinatorzy? Szkoda, że pracownicy salonów Plusa przyłączają się do tego interesu i skutecznie wkręcają swoich klientów.

Tomi

20 gru 2022

Powiem tak .Kto podpisze umowę z plus energia niech się nie spodziewa że zaoszczędzi .Wręcz przeciwnie bardzo się zdziwi po zakończeniu umowy ile będzie płacił za energię.W moim przypadku było ok.100%.Przez pół roku wydoili ile mogli zaczym uwolniłem się od nich.Na wszystkie skargi i zażalenia jedna odpowiedź "Trzeba było zmienić sobie dostawcę"

Mariusz

23 paź 2022

Omijać szerokim łukiem, cena kWh od sierpnia 2022 -> 2,23 NETTO. Reszta niech pozostanie milczeniem.

Paweł

21 paź 2022

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Umowa podpisana w maju, sprzedaż prądu od lipca. Zero faktur, dopiero pod koniec października przyszedł sms że zostało kilka dni na zapłacenie... W między czasie były składane reklamacje, gdzie są faktury, dlaczego nic nie przychodzi ? Dodatkowo kolejna wizyta w salonie. W między czasie odpisali żeby czekać cierpliwie bo mają problem w systemie. Jak już wysłali sms to po spędzeniu 30 min na telefonie okazało się że niby adres email był zły wpisany ... co tam że na umowie którą wydrukowali jest prawidłowy, ktoś go sobie potem musiał zmienić ... każda wymówka w tej firmie jest dobra. Wystawili jakieś faktury pod koniec września, nic nie przyszło. Dodatkowo obsługa na infolinii to same buce, szczególnie ci od faktur. Na informacje o tym, że prosiliśmy o faktury, kontaktowaliśmy się powiedział buc jeden że to my mamy płacić i to nasza sprawa, ich nie interesuje czy znamy rachunek i czy mamy faktury. Normalnie uczucie jakby obsługa pochodziła z czasów komuny.

Wojciech

24 wrz 2022

Z dala od Prądu od Plusa. Tragiczny kontakt, nie ma www, nie ma skąd wziąć aktualnej oferty taryfowej, nie można sprawdzić aktualnego stanu konta zużycia prądu / należności za prąd. Cena za prąd na fakturach w styczniu 2022 wynosiła 0,298 PLN, w sierpniu 3,20 PLN/kWh (!!!) Skąd? Na jakiej podstawie? Nic nie wiadomo. Wszystko jest mętne. Firma porażka.

as

10 lip 2022

prąd z plus.. dostałem fakture - po 1zł za kwh. BANDAzłodziejji

Jan

4 lis 2019

Zgodnie z umową ceny są

Marzena

10 sie 2019

Nie polecam przenoszenia pradu do plusa. Jesteśmy z mężem ich klientami od pazdziernika 2018 i mozna by rzec ze dostalismy tylko raz rachunek który wymusilam reklamacja od tego czasu nie wiem ile realnie place za prad bo rachunki nie przychodza a ja tylko wplacam na konto zeby mi nie wiadomo jak kwota nie urosla. Nie wydzwaniam juz do plusa bo obsluga jest tak nie mila ze szkoda zachodu. Takze nie polecam sama czekam az umowa sie skonczy.